Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

Kizlar batlari tekrar yazarmisiniz liste yapalimmm

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Selam kızlar. ..
Bat 3 Haziran. ..
Bugun göğüs uclarimda hafif bi acı hissediyorum dokununca ve ara ara karnima ağrı giriyor.
Bakalım hamile miyim ? :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hadi insallahhh ilk hamisimiz olma yolunda ilerlersin ama batina bakarsak bunlar yumurtlama donemi belirtileri gibi

Hadi insallahhh ilk hamisimiz olma yolunda ilerlersin ama batina bakarsak bunlar yumurtlama donemi belirtileri gibi

Ovulasyon testi 4 gün önce pozitifti
Daha yeni mi yumurtluyorum acaba :)

Buarada benim ovulasyon testim negatif ama 19 mm dr catlar atlama bugunu dedi negatif ama yumurta aki gibi yogun bi akintim...dunden bugune artti

Merhaba arkadaşlar bende 4-5 aydır deniyorum, maalesef henüz yok ama pes etmekte yok umudum hazirana :KK66: bu ay 7 gün geciktim şu anda kahverengi gelen bişeyler var adet olacağım sanırım. Bu arada harnut tohumunu duydunuz mu ? Hamile kalmaya yardımcıymış kullanan var mı ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu arada ben geçtiğimiz ay incir kürü yaptım adetim ondan gecikti sanırım :KK43: ovulasyon testi de stres yapıyo oldu mu olmadı mı galiba tek çare bu fikri görev olmaktan çıkartmak doktorun dediği gibi ????

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sinir oldummm esim uyudu calisma fosladi yani gicikkkk cok cnm sikildi yaa ama soyledim dr kesinbolsun dedi diye naapcam cok sinirliyom

benim bat 5 haziran canim bu.gunler kritik gunlerim :-):-) corek otu bal tarcin karisimina basladim canim yaklasik on gundur onu yapiyorum sogan kurune baslicaktim ama icemem diye dusunuyorum daha once denemistim cunku..bu ay nedense bende umitsizim yaa sanki olmicak gibi bi his var icimde insallah hakkimizda hayirlisi olur bizler icin hayirli olacaksa Allah hayirli zamanda ins nasip eder..

Sent from my GT-S5570I using Kadınlar Kulübü mobile app

insallah canim ya hayirli neyse o olsun hakkimizda.. ben kurlerden hic denemedim ben oyle sylerle ugrasamam yaa yani şöyle hergun icilcek falan ya hani ben icemem kesin ya unuturum ya ihmarkar davranirim yani oyuzden bana gore degil ilaclari bile zamaninda alamam dogru duzgun cok kotu bisey bu ya bi turlu degistremedm bu konuda kendimi :/ senin icin sevindm cabaliyosun en azndan ben saldim kendimi yaaa olursa olur olmzsa olmaz modundayim bu ay hayirlisi artk canm

İnşallah size nasip olur canım.Benim eşimin spermlerinde sorun çıktı,baya baya azmış,üstelik bol miktarda lökosit çıktı.Hakkımızda hayırlısı :KK43:

hadii yaa uzulme canm ya herseyin hayirlisii kalbini bozma sakin yuregini ferah tut. bisey sorucam lokosit ne oluyor. birde ne zamandan beri deniyorsunuz canim?

Slm kizlar drdan geldim 2 yumurtam varmis biri catlamak uzere 😁😁😁😁😁digeride carsamba persembe catlar dedi insallah tutarrr

ne guzeeel canim sevindm iyice sıkı calisinn guzel haberver bizlereee bat ne zamann bu arada

Aynenn bende bu ay öyle denicem.gecen ay yumurtlama donemim gecti diye düşünerek bırakmıştım son zamanlar sonra öğrendim ki sonlara dogru da yumurtlama oluyormus.bu ay hic ara yok 2 gune bi surekli insallsh tutar canım :)

oylemiymiss:)) bende gecen ay yumurtlamadan snra iliskiyi biraktimm calismadik daha yanii iyi yapmamisiz ozamann. bu ay bakalm ne olucakk iki gunde bata kadar yapsak olurmu ki acaba? bir bilgin varmi canm bu konuda

Sinir oldummm esim uyudu calisma fosladi yani gicikkkk cok cnm sikildi yaa ama soyledim dr kesinbolsun dedi diye naapcam cok sinirliyom

kotu olmus canim yaa uzulme amaa. şu erkeklerin de olur olmadik zamanlarda uykulari gelmiyomu kanser ediyolar insani vallaaa:| peki yarin calisma yapsaniz olmazmi canmm

X