Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
36
Merhaba mayista malesef degeriim 49 ken 0.5 e. Dusuverdi bianda bende haziran a kismet dedim hadi buyrun hazirana umutlarini baayanlar...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gelen giden yokberken diye dusunuyorum açıkçası ben bu persembe kan testini yineleyecegim ve yine negatif cikacak kesin olarak yani eminim...cuma gunu degerim 49 du 8 gun vardibsuanda 6 gun bityor ve degerim 0.5 olmus malesef sonucun yinr kotu oldugunu dusunuyorum ve pazar gunude insallah klomene basliycam. Ovulasyon kitinede 9.gun basliycam buarada yumurta takibinede gidecegim offf uzun oldu belki ama bende durumlar bunlar...buarada goguslerim aciyo kasik ve bel agrim var malesef...

Gelen giden yokberken diye dusunuyorum açıkçası ben bu persembe kan testini yineleyecegim ve yine negatif cikacak kesin olarak yani eminim...cuma gunu degerim 49 du 8 gun vardibsuanda 6 gun bityor ve degerim 0.5 olmus malesef sonucun yinr kotu oldugunu dusunuyorum ve pazar gunude insallah klomene basliycam. Ovulasyon kitinede 9.gun basliycam buarada yumurta takibinede gidecegim offf uzun oldu belki ama bende durumlar bunlar...buarada goguslerim aciyo kasik ve bel agrim var malesef...

Benim anlamadigim bisey var simdi gebelik varsa eğer ki 49 cikmis bunu kaybetmen icin kanaman olması lazım yani kanama olmadan yani kayip olnadan deger nasıl boyke oldu hic anlamadım ben:44:

benn ben bennnnn :))) bu ay kendime söz verdim rahat olucam diye..yumurta takibi yapmayı düşünyorum ve de ceviz kuru incir yiyip ovulasyona kadar adaçayı içeceğim.bir de meryem suresi okuyacağım.inşallah hakkımızda hayırlısı olur.5 ay önce bebeğimi kaybettim 10 haftalıkken kalbi durdu o günden beri içim bomboş:KK43:

5 haziran canim batim. hayirli ugurlu olsun topik hepimize insallah.bal tarcin corek otuna basladim.incir havuc kuru deniycem bu ay.esime keciboynuzu ozu yedirmeye basladim ve pharmaton multivitamin aldim onu icecek.hayirlara vesile olsun hepimize haziran insallah.

Son düzenleme:
benn ben bennnnn :))) bu ay kendime söz verdim rahat olucam diye..yumurta takibi yapmayı düşünyorum ve de ceviz kuru incir yiyip ovulasyona kadar adaçayı içeceğim.bir de meryem suresi okuyacağım.inşallah hakkımızda hayırlısı olur.5 ay önce bebeğimi kaybettim 10 haftalıkken kalbi durdu o günden beri içim bomboş:KK43:

Ada cayi ne icin canim nasil yapiyosun.cok gecmis olsun .insallah bu ay bebisin gelir canim

Ada cayi ne icin canim nasil yapiyosun.cok gecmis olsun .insallah bu ay bebisin gelir canim

daha başlamadım canım adaçayı içip hamile kalan çok kişi varmış bu sitede okumuştum yalnız ovulasyona kadar yapılması gerekiyormuş bi denemek istedim bende :KK70: hem rahatlatır sakinlik verir sanırım :))

Ben de varım kızlar. ..
Bat 3 Haziran. ..
Ben de bu ay ovulasyon testi alicam takip için eşime de keçi boynuzu pekmezi yediriyorum. ..
Kendim için bisey yapmiycam bu ay...
Bu ay da olmazsa bi dahaki ay incir kurune başlarım artık. ..
Inşallah hepimiz bu ay hamile kalırız:)

Hrkes hos gelmisss safa getirmis...benim durumum soyleki malesef 49 cikan degerim dustu lekelenme seklinde biseyler oldu ve malesef belim ve kasigim cok agriyor....sizin durumlar ne kizlar ne zamandir bebek istiyorsunuz mesela

Ben de varım kızlar. ..
Bat 3 Haziran. ..
Ben de bu ay ovulasyon testi alicam takip için eşime de keçi boynuzu pekmezi yediriyorum. ..
Kendim için bisey yapmiycam bu ay...
Bu ay da olmazsa bi dahaki ay incir kurune başlarım artık. ..
Inşallah hepimiz bu ay hamile kalırız:)

Pharmaton da al esine mutlaka....

X