HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Cok tesekkur ederim🥺 umarim saglikli artar 2 gun sonra yaptirsam olur heralde cumartesi de turkiyeden ucucam yine hollandaya, kan vericek yerim yok orda degeri kontrol etmek icin bu hafta ettirdim ettirdim
herkeste de değer aynı hızda artmayabiliyor , benim bir kere %66 artış olmuştu kendimi mahvetmiştim , halbuki boşa, değer güzel arttı , kese göründü , kalp atışı duyuldu sonra nasibi yokmuş , inşallah güzel artar düşük diye kesinlikle düşünme , herkesin artışı dediğim gibi farklı kimi 2 kat kimi %70 kimi %80 kimi 2 kattan biraz daha fazla artabiliyor hep , stresi alt seviyede tut beklemede kallll :) hayırlısı olsun inşallahhhh

herkeste de değer aynı hızda artmayabiliyor , benim bir kere %66 artış olmuştu kendimi mahvetmiştim , halbuki boşa, değer güzel arttı , kese göründü , kalp atışı duyuldu sonra nasibi yokmuş , inşallah güzel artar düşük diye kesinlikle düşünme , herkesin artışı dediğim gibi farklı kimi 2 kat kimi %70 kimi %80 kimi 2 kattan biraz daha fazla artabiliyor hep , stresi alt seviyede tut beklemede kallll :) hayırlısı olsun inşallahhhh
Canimm insallah ya cok tesekkur ederim🥺🥺🥺 allahim insallah artsin bu kez ya lutfen stres olmamaya calisicam olabilirse

Kızlar size bir şey danışacağım benim için çok önemli
13 haziran: değerlendirdik.
16 haziran: ovülasyon testim saat 21:30 da yaptım piknik yani t kopkoyu değil ama ikisi de eşittti.
Geceyi değerlendiremedik.
17 haziran: sabah ve akşam değerlendirdik.
Aynı saatlerde ovülasyon yaptım ama yolda olduğumuzdan deli gibi su falan içmiştim silik çıktı genelde 2 gün pik olurdu benim.
18 haziran: değerlendirdik
19 Haziran: değerlendirdik.
22 haziran: değerlendirdik ( en son)

Ya benim endişem pik öncesi sadece 1 kere değerlendirebildik o da 2 gün önce :/ pik gecesi değerlendiremedik. Ama sabahına değerlendirdik.
Doğru değerlendirmişiz mi?
Çünkü son 2 ayım açıkçası 2 ay daha olmazsa doktor araştırmasına gireceğiz. Yorum rica ediyorum.

Kizlar selam halolita halolita @duskapani Pamlok Pamlok D Dileekkg sdaak sdaak ecutos ecutos ve daha etikletyemediklerim

Kadin dogumdaki kadin bana rahim duvarin kalinlasmis bakalim dedi, sonra meme icin ultrasona gittim ordaki doktor da bakti bi olusum var rahim dubarin cok kalinlasmis ama daha cok cok yeni duruyor dedi

Kan testim bu sekilde cikti cok dusuk, ne diyosunuz daha yiksek bekleyebilirdim gerekiyo muydu sizce daha yuksek olmasi yoksa cok yeni diye mi🥺🥺🥺
Canım benim tebrik ederiiimm 🤩🤩 stres yapma daha bat’a 4 günün var, çok başında yakalamışsın. İnşallah sağlıkla artacak🧿 perşembe tekrar aynı saatte kan ver, ctesi kaçta uçağın? Gitmeden tekrar kan verirsen süper olur. Yanına bol bol test al götür burada daha ucuzdur eminim, sonra testte koyulaşma takip edersin 🙏🏼

Kizlar selam halolita halolita @duskapani Pamlok Pamlok D Dileekkg sdaak sdaak ecutos ecutos ve daha etikletyemediklerim

Kadin dogumdaki kadin bana rahim duvarin kalinlasmis bakalim dedi, sonra meme icin ultrasona gittim ordaki doktor da bakti bi olusum var rahim dubarin cok kalinlasmis ama daha cok cok yeni duruyor dedi

Kan testim bu sekilde cikti cok dusuk, ne diyosunuz daha yiksek bekleyebilirdim gerekiyo muydu sizce daha yuksek olmasi yoksa cok yeni diye mi🥺🥺🥺
Bebişiiiiiim, daha çok minik belli ki 🥹😍 İnşallah sağlıkla artar o kadar mutlu oldum ki senin adına 🥹🥹💕

Canım benim tebrik ederiiimm 🤩🤩 stres yapma daha bat’a 4 günün var, çok başında yakalamışsın. İnşallah sağlıkla artacak🧿 perşembe tekrar aynı saatte kan ver, ctesi kaçta uçağın? Gitmeden tekrar kan verirsen süper olur. Yanına bol bol test al götür burada daha ucuzdur eminim, sonra testte koyulaşma takip edersin 🙏🏼
Canimm cok tesekkur ederim ya evet daha bugun bile yerlesme kanamasi gibi kahverengi lekelenme geldi. Insallah insallah allahim cok istiyorum umarim olur, simdi doktora attim sonucu bakalim dedigin gibi bence de bir gun bekliyim 2 gunde bir olucak sekilde 1 persembe bi de cumartesi sabah cok erken saatte kan veriyim ucagim 13-14 arasi canim turkiye saatiyle.

Ovulasyon testi almistim onun icinde 3 tane gebelik testi vardi olmadi ondan yaparim :KK43: ya bi yanim cok heyecanli bi yanim korkuyo muhtemelen gebelik testi yapsam silik gorup beklicektim en az 3-5 hafta hollandada, simdi cok erken kan verip betayi gorunce bi sey oldum sanirim :KK43: dua et olur mu saglikla ilerlesin <3

Kızlar ben neredeyse her regl dönemimde şiddetli migren ağrısı çekerdim son bi kaç aydır bana iyi gelen ilacı bulmuştum ama şimdi de gece uykudan uyandıran baş ağrıları yaşatıyor bir kaç gündür tek taraflı ve biliyorum ki migren, hamilelikten dolayı hap içemiyorum herhangi bir önerisi veya bilgisi olan var mı bu konuda acaba 😰

Bebişiiiiiim, daha çok minik belli ki 🥹😍 İnşallah sağlıkla artar o kadar mutlu oldum ki senin adına 🥹🥹💕
canimm ya cok tesekkur ederiiiim <3 insallah insallah dua ediyorum dua et olur mu guzelce ilerlesin, bi yanim cok heyecanli bi yanim panikk

Hayırlı olsun canım çoook sevindim 🙏🏻🥰🥰

Kızlar 2 gündür diş etlerim Kanıyor aniden başladı dikkat de ederim herşeye ama hamilelik belirtisi olabilirmiş. Yarın tatil finish🙈 çok yoruldum zaten o kadar hopladım zıpladım kı yanı varsa da tutunurrsa bravo 🤔🐣🤣 eve gittiğimde umarım testler gelmiş olabilir yapacağım ılk ıdrar olmasa da
Bu benim de basima geldi, iki defa fircalarken hafif kan geldi, ve dis etlerim cok hassaslasti. Bir kac gun sonra silik de olsa pozitifi gormeye basladim:)

Ayy daha çok minikkk kuzum sakın stres yapma geriye güzel ilerleyecek 🙏🙏🙏 çok sevindimm sağlıkla ilerleyecek merak etme at o düşünceyi kafandan 😍😍😍

Canımmm çok çok sevindim daha yeni belli ki 😻 şuan kaç çıktığı değil de sağlıklı artması önemli tekrar kan verirsin 2 gün sonra 😍 umarım sağlıkla kucağına almak nasip olur 🙏🏻🙏🏻🫶🏻 beezuus beezuus

Ayy daha çok minikkk kuzum sakın stres yapma geriye güzel ilerleyecek 🙏🙏🙏 çok sevindimm sağlıkla ilerleyecek merak etme at o düşünceyi kafandan 😍😍😍
canim canimmm insallah ya insallah stres olmamaya calisiyorum dua ediyorummm <3 cok heyecanliyim ben de bi yandan stres ufff allahimm

Canımmm çok çok sevindim daha yeni belli ki 😻 şuan kaç çıktığı değil de sağlıklı artması önemli tekrar kan verirsin 2 gün sonra 😍 umarım sağlıkla kucağına almak nasip olur 🙏🏻🙏🏻🫶🏻 beezuus beezuus
canimmm cok tesekkur ederiiiim ya insallah insallah <3 bakicam hepsini haberdar edicemm doktor ne dicekse ona gore gidip veririm ecutos ecutos un dedigi mantikli zaten persembe ve cumartesi vermem sonra da hollandada ultrasonu beklememm

Canım ay maşallah hayırlı olsun değerin artsın inşallah 🙏 bence var normalde 10 un üzeri var kabul ediliyor çok yeni demek ki 😍 artışı birkaç gün normal testle takip et, dayanabilirsen 4-5 gün sonra tekrar kan testi ver istersen

Canım ay maşallah hayırlı olsun değerin artsın inşallah 🙏 bence var normalde 10 un üzeri var kabul ediliyor çok yeni demek ki 😍 artışı birkaç gün normal testle takip et, dayanabilirsen 4-5 gün sonra tekrar kan testi ver istersen
canim cok tesekkur ederiiiim <3 evet doktorlar bisey gormedi zaten kucuk bi olusum gorduler ama rahim duvari kalinlasmis cok dediler yani umarim artar, dua ediyorumm

bu cumartesi hollandaya gidiyorum tekrar o yuzden cumartesiye kadar kontrol ettirdim ettirdim, ondan sonrasini orada ha diyince kan ile kontrol edemiyorum :KK43: daha onceden bir dusuk oldugu icin ultrasonu 6. haftaya flan cekebilirler belki 10.haftadan oyle demislerdi, ama onun disinda doktor ne derse ona gore kan vericem sonra da dediginiz gibi testle takip ediyim diyorum :KK43:

Canimm cok tesekkur ederim ya evet daha bugun bile yerlesme kanamasi gibi kahverengi lekelenme geldi. Insallah insallah allahim cok istiyorum umarim olur, simdi doktora attim sonucu bakalim dedigin gibi bence de bir gun bekliyim 2 gunde bir olucak sekilde 1 persembe bi de cumartesi sabah cok erken saatte kan veriyim ucagim 13-14 arasi canim turkiye saatiyle.

Ovulasyon testi almistim onun icinde 3 tane gebelik testi vardi olmadi ondan yaparim :KK43: ya bi yanim cok heyecanli bi yanim korkuyo muhtemelen gebelik testi yapsam silik gorup beklicektim en az 3-5 hafta hollandada, simdi cok erken kan verip betayi gorunce bi sey oldum sanirim :KK43: dua et olur mu saglikla ilerlesin <3
Sana dualarımı güzel enerjilerimi gönderiyorum ve uzaktan sarılıyorum, stres olma lütfen çok güzel bir haber aldın tadını çıkar 💖 inşallah sağlıkla ilerleyecek, iyi düşünelim 🤗 sat’ın neydi?

X