HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

kizlar ayni benim de aralikta hamile kalip dusuk yaptigimda ne ovulasyonla takip ettim ne bisey hayta dedim ki ilk deneme bunda kalmam heralde, testi de reglim gecikti ama bisey yoktur diye yaptim sifir belirtim vardi bu arada kizlar. Yani aslinda belirti olabiliyo ama hic olmayabiliyo da biz cok dikkat ettigimiz icin her sey belirti gibi geliyo

Buraya bi düşünce uzaklaşamıyor da insan kendimi geçtim artık sizleri de merak ediyorum umarım herkesin güzel haberlerini alırız tek tek Strese girmediğimiz sürece sıkıntı olmaz.
Ben tam bu moddayım. Burayı takip etmeyi seviyorum birde genelde birşeyi isteyince o konuyla ilgili araştırma yapmayı çok seviyorum. Eşime ovulasyon günlerini bile söylemiyorum. Düzenli ilişkimiz var canımız istediğinde ilişki oluyor, strese girmiyorum şuan için. Zaten eğer strese girersem burayı takip etmeyi bırakırım

Buraya bi düşünce uzaklaşamıyor da insan kendimi geçtim artık sizleri de merak ediyorum umarım herkesin güzel haberlerini alırız tek tek Strese girmediğimiz sürece sıkıntı olmaz.
Aynen bende diyorum gitmicem başka işlerle.ugrasicam.kendimi adete 2 gün kala negatif diye ararken buluyorum veya kim gebelik müjdesi verdi diye bakamadan edemiyorum

Aynen ben de başta girmesem mi bakmasam mı diye düşünüyordum ama burdaki destek iyi bile gelmeye başladı

Belirti bende de yoktu ara ara gelen adet sancılarıma sinir olmuştum hatta niye sökülmüyor diye onu bile bilmiyordum Göğüs hassasiyeti öğrendikten 10 gün sonra başlamıştı mesela. Çok bilmek de iyi değil şu belirti bu belirti derken zaman geçireceğiz hep beraber yapacak bişey yok

Bazen erken yumurtlaniyo diyolar ya canim ondan bence ama pik olucak az kaldi pik olana dek gun asiri pik olunca da 3 gunu degerlendirsen yeter artik yani heralde
Şubattan beri deniyoruz hiç oldu kaç ayım bu hafta full düşünüyorum canım zaten belliydi benim bi tuhaflık olduğu ama hep geç oluyo herhalde diye düşünüyordum. Geçen aylar belki daha farklıdır tabi kesin bişey diyemiyorum ama regl im de hep gecikiyordu bakalım bu ay nasıl olacak iyi ki varsınız kızlar sizden çok şey öğrendim

Çatlatma iğnesi sonra 13.gün test negatif, burdan pozitife dönme şansı var mı

insallah hayirlisiyla guzelce olucak bu ay diyelimm olsun

Ben de oyle dusunuyorum iyi ki varsiniz vallahi ben kimseyle konusamadigim seyleri konusabildigim sorularima yargilanmadan cevap alabildigim ve bir suru sey ogrenip kader ortakligi yapabildigimiz icin cok mutluyumm

İnşallah canım aynen bendeee

Kızlar nasılsınız
Bugün sabahtan beri garip bir ağrı var kasığın sol tarafında ve sol bacağım da ağrıyor. Bu belirti olabilir mi? Kendikendime söz vermiştim belirti aramıycam diye ama bu farkedilmiycek gibi değil ki bat 20si

Şimdi size bişey dicem gulmeyin.Adete bikac gün kala yani. Maks.3 gün kala ama bak adet için soyluyorum öle gebelik filan aklıma getirmiyorum mide bulantısı olur mu?bende bugüne kadar olmadida adet yaklaşınca.hani vücut değişik tepkileremi gebe

Benimde sağ taraf belde ağrı var benimde bat 20 Haziran, yumurtlama ne zaman oldu sizin

Benim her adet öncesi mutlaka mide bulantım olur hatta oradan anlarım yaklaştığını 2-3 gün önce özellikle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…