HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ya olmadı Allah kahretmesin dedim daha var az enerji toplayayım regl den yeni çıktım zaten diye 🥲 bişey olmaz dimi bu gece yapcaz o kesin de kaçırmamış olurum inşalah 😅
Bugün yap yarın yap tabi catlamayida takip et belki yarında yumurtlaman dewam eder. Bezdimmmmm diyene kadar dewammm🤣🤣🤣🤣

Ya olmadı Allah kahretmesin dedim daha var az enerji toplayayım regl den yeni çıktım zaten diye 🥲 bişey olmaz dimi bu gece yapcaz o kesin de kaçırmamış olurum inşalah 😅
Olsun bugünü yarını değerlendirirsin inşallah tutar 😻😻 ayy senin reglde öne çekti o zaman birlikte yaparız artık testi 🤗

Kız bilseydim bittiği gibi başlardım yaa bu hafta Full yapmak lazım 🤣 şuan Peak mi Peak e yakın mı onu anlayamadım
Ben bittigim gün illa oluyor. İşimi garantiye oradan bı aliyom 1 hafta boyunca tabi takipte yapıyorum tempolu geciyor. Sonra adama bir sırtımı dönüyorum sanki dersin Yabancı🤣🤣

Ben bittigim gün illa oluyor. İşimi garantiye oradan bı aliyom 1 hafta boyunca tabi takipte yapıyorum tempolu geciyor. Sonra adama bir sırtımı dönüyorum sanki dersin Yabancı🤣🤣
Ya biz de yapıyoruz da eşim çok yoğun çalıştı bu hafta hep yorgundu bende ses etmedim ama şimdi gösterdim testi gözleri parladı tamam anladım diyo 😅😅😅

Havuccccc🤣🤣🤣🤣 bu ay bunu unutmicam. Muhtemelen benim tarihleride degistiricen. Erken gebelik negatif benim son 2 veya 3 günüm.adet olmadıkça umut vardır ama bu ay ben havlu attım gibi hislerim öyle.
Gelmeden bişey demeyin belki geç döllenmedir sizin zaten havuç ile çatlamıştı 😂😂😂

X