HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

ay kizlar benim bugun de pik degil testim flo ve premoma gore ovulasyonum gecti bi tek femometer 4 gun icinde ovulasyon gosteriyo bakalim:KK43: gecen ay 24 mayista regl oldum 32 gunde bir oluyorum en son ay oyleydi, ona hesapla tahmini bi sonraki ay 25-26si gibi regl olurum diye dusunuyorum oyleyse de bu haftaici bi gun catlar insallah🥺

Turkiyeye gitmeden denemelerimi yapip sonra allaha birakmak istiyorum valla:KK43: bekledikce de pik goremiyorum bu ay gibi geliyo bi stres oldum

bugun ozellikle cok az su ictim belki cikar diye ama hala cikmadi bakalim bekliyorum umarim bi kac gune ben de bekleyenler arasina katilirim😂
Hadi inşallah 😍

ay kizlar benim bugun de pik degil testim flo ve premoma gore ovulasyonum gecti bi tek femometer 4 gun icinde ovulasyon gosteriyo bakalim:KK43: gecen ay 24 mayista regl oldum 32 gunde bir oluyorum en son ay oyleydi, ona hesapla tahmini bi sonraki ay 25-26si gibi regl olurum diye dusunuyorum oyleyse de bu haftaici bi gun catlar insallah🥺

Turkiyeye gitmeden denemelerimi yapip sonra allaha birakmak istiyorum valla:KK43: bekledikce de pik goremiyorum bu ay gibi geliyo bi stres oldum

bugun ozellikle cok az su ictim belki cikar diye ama hala cikmadi bakalim bekliyorum umarim bi kac gune ben de bekleyenler arasina katilirim😂
Canım anladığım kadarıyla 25-26 Haziran gibi regl bekliyorsan 12-13 Haziran gibi çatlama olur sen çok erken bekliyorsun. Çatlamadı diye hiç canını sıkma daha zamanın var güzelce değerlendir moralini yüksek tut 🫶🏻🤗

Kızlar sizce Peak olmuş mu? Uygulamaya göre 17 Haziran Peak tarihi. 🤔

Eklentiler

• 5455BD02-E0CF-4621-9121-48EE31D9A541.jpeg
    5455BD02-E0CF-4621-9121-48EE31D9A541.jpeg
    152,7 KB · Görüntüleme: 41
Canım benim bu konuda hiç bilgim yok ama fikir yürütecek olursam çatlatma iğnesinin amacı zaten yumurtanın çatlamasını sağlamaksa havuca gerek olmamalıydı 🥲
Bence de ama iğneyi vuralı iki gün oldu 🤭 acaba iğnenin etkisinden mi pik görüyırum hala

Ay heyecan yaptım nasıl böyle çıktı uygulama da 17 si yumurtlama benim o zaman tamamen yanlış mı hep yanlış günleri mi değerlendirdim ben 🤨 tekrar şimdi yaptığımı atıyorum kızlar

Eklentiler

• IMG_5828.jpeg
    IMG_5828.jpeg
    303,2 KB · Görüntüleme: 34
Canım ben geçen ay vuruldum. İğnenin içinde Lh ve HCG olduğu için hala pik çıkıyor. Şu an normal hamilelik testi yapsan o da pozitif çıkar. Bunlar yalancı pik ve pozitifler. Benim iğneden sonra 3.gün hala pikti sonra 10. Gün yapmıştım etkisi geçmişti. Genelde 5-6 günden sonra pik kaybolmaya başlıyor bildiğim kadarıyla.
Ay içimi rahatlattınız doktorum çatlamama ihtimali yok dedi ama 🤷‍♀️ ben duramadım test yapmak için yine de iki havuç yemiş bulundum artık 😂😂😂😂

Ay heyecan yaptım nasıl böyle çıktı uygulama da 17 si yumurtlama benim o zaman tamamen yanlış mı hep yanlış günleri mi değerlendirdim ben 🤨 tekrar şimdi yaptığımı atıyorum kızlar
Canım uygulamalar tutmuyor benim 30 Mayıs gosteriyordu 28 Mayıs pik yaptı.o yuzden garanti test ile ilerle.

Ay içimi rahatlattınız doktorum çatlamama ihtimali yok dedi ama 🤷‍♀️ ben duramadım test yapmak için yine de iki havuç yemiş bulundum artık 😂😂😂😂
Havuccccc🤣🤣🤣🤣 bu ay bunu unutmicam. Muhtemelen benim tarihleride degistiricen. Erken gebelik negatif benim son 2 veya 3 günüm.adet olmadıkça umut vardır ama bu ay ben havlu attım gibi hislerim öyle.

Geçmiş olsun canım vücut anca toparlıyordur ama bir defa olduysa tekrar olma şansı yüksek moralini bozma 🥰
Oldu ama tüp bebek tedavisi gördük hiç bir sorunumuz yok du ama 2 yıl da hiç hamile kalamadım en son doktorumuz bi 6 ay süre verdi daha deneyin die yine olmayınca tedavi gördük ama erken doğum oldu şimdi de herkes artık kesin normal hamile kalırsın vücudun hamilelige alıştı sizin zaten sorununuz yok du ilk hamilelik zor olur artık normal hamile kalırsın diyorlar ne kadar doğru bilemiyorum 😞

Ayyy evet bu ay yakaladın piki 😍😍 öncesi ilişki olmuş muydu hemen değerlendir bugünü
Ya olmadı Allah kahretmesin dedim daha var az enerji toplayayım regl den yeni çıktım zaten diye 🥲 bişey olmaz dimi bu gece yapcaz o kesin de kaçırmamış olurum inşalah 😅

X