HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

İcime sinmedi yaa kadin dogumda zaten genel bir baktirmam lazim. Cocuk düşünüyorum genel bir kontrol bakalim. Eger adet olmazsam bakarlar olursam sonra gel derler sanirim. Baska gune de bulamadim

Bu testler henüz pik olmamış aynı koyulukta ya da t çizgisi daha koyu olursa pik olur hormonal dengesizlik ya da pcos olduğunda böyle çıkabiliyor o yüzden vücut ısısı ve akıntı takibiyle desteklemek daha kesin sonuç veriyor.

Benim testim pozitif sonra negatif çıktı ama inanılmaz kasik ağrısı yaşıyorum adet olacak gibi adete 3 gün var gerçekten anlamadım adet gecikirse kan testi yaparım artık hayırlısı...

Benim testim pozitif sonra negatif çıktı ama inanılmaz kasik ağrısı yaşıyorum adet olacak gibi adete 3 gün var gerçekten anlamadım adet gecikirse kan testi yaparım artık hayırlısı...
Lh mı gebelik testi mi? Gebelik önce pozitif sonra negatif çıktıysa kimyasal olabilir belki

Lh mı gebelik testi mi? Gebelik önce pozitif sonra negatif çıktıysa kimyasal olabilir belki
Gebelik testydi kimyasal hiç yaşamadım kendiliğinden mi tutunamadan düşüyor ilk gebeligimi de böyle kasik ağrısıyla öğrenmiştim adet olmam gereken gün 40 gibi bir değerdi beta hcg bakalım eğer gecikme yaşanırsa testi tekrarlarim

Ortalama 25 günde bir adet olmus bu da erken yumurtlama demek. Eger belırtılerden anlamıyorsunuz bence uygulamalara bakmayın onlar herkese ortalama luteal faz verır eksi 14 hesabı yapar . Mesela once 25 gün sonra 28 gun snra regl olmus bırınde 11. Gün yumurtlama bırınde 14. Gün gün aşırı yaparsanız zaten tutar

Benim testim pozitif sonra negatif çıktı ama inanılmaz kasik ağrısı yaşıyorum adet olacak gibi adete 3 gün var gerçekten anlamadım adet gecikirse kan testi yaparım artık hayırlı

Ay cok guzel aciklamissiniz teşekkür ederim. Bu ay olmadiysa bir dahakine deneyecegim. Sehir dışına cikacagim icin bu aydan olsa diyordum. Esime de hemen soylemeyecek,geldigimde surpriz yapacaktim. Umarim bir dahakine tutar diye umuyorum

7-8 Haziran civarı pik olan çok kişiyiz birlikte takip edelim eşim gitmemiş olsaydı ben sonraki günleri de değerlendirmeyi düşünüyordum, spermde problem yoksa değerlendirin bence
Ben çatlatma iğnesine rağmen hala pik canım havuç yemeye baslayacagım artık bende sahiden çatlatma iğnesine rağmen 2 günden fazla oldu vuralı hala doruk böyle olan var mı iğneye rağmen sabit kalan çatlamayan yumurta

Hadi hayirlisi, teşekkür ederim

Canım benim bu konuda hiç bilgim yok ama fikir yürütecek olursam çatlatma iğnesinin amacı zaten yumurtanın çatlamasını sağlamaksa havuca gerek olmamalıydı

ay kizlar benim bugun de pik degil testim flo ve premoma gore ovulasyonum gecti bi tek femometer 4 gun icinde ovulasyon gosteriyo bakalim gecen ay 24 mayista regl oldum 32 gunde bir oluyorum en son ay oyleydi, ona hesapla tahmini bi sonraki ay 25-26si gibi regl olurum diye dusunuyorum oyleyse de bu haftaici bi gun catlar insallah

Turkiyeye gitmeden denemelerimi yapip sonra allaha birakmak istiyorum valla bekledikce de pik goremiyorum bu ay gibi geliyo bi stres oldum

bugun ozellikle cok az su ictim belki cikar diye ama hala cikmadi bakalim bekliyorum umarim bi kac gune ben de bekleyenler arasina katilirim

Eklentiler

• IMG_5580.png
    194,8 KB · Görüntüleme: 28
Canım ben geçen ay vuruldum. İğnenin içinde Lh ve HCG olduğu için hala pik çıkıyor. Şu an normal hamilelik testi yapsan o da pozitif çıkar. Bunlar yalancı pik ve pozitifler. Benim iğneden sonra 3.gün hala pikti sonra 10. Gün yapmıştım etkisi geçmişti. Genelde 5-6 günden sonra pik kaybolmaya başlıyor bildiğim kadarıyla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…