HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

kizlar premom ve pepapp yarin tahmin ediyor yumurtlamami bugun boyle gordum umarim diger gunler koyulasir acaba cektigim yerden falan koyu mu oluyor dedim ama olmuyor heralde
Kuzu bak benim böyleydi fikir olması açısından paylaşıyorum

Eklentiler

• Screenshot_20240607_195336_Premom.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 35
Canım Kızlar benim dün pikti hiç ağrım sızım yoktu bugün silikleşti çatladı diye düşünüyorum ama sağ kasığımda batma oluyor sabahtan beri. Bilmediğim için soruyorum bu neden olabilir

Canım Kızlar benim dün pikti hiç ağrım sızım yoktu bugün silikleşti çatladı diye düşünüyorum ama sağ kasığımda batma oluyor sabahtan beri. Bilmediğim için soruyorum bu neden olabilir
Çok nadir olsada bazen bazı kişiler yumurtanın tüplere yerleşmesi sırasında da agrı yasanabiliyor

Evet gebelikti
Siz lh yabı ovulasyon testinden bahsediyorsunuz diye anladım ben ama gebelik testi mi sorduğunuz
İğneden sonra 10.11.gün negatifti bu gecede 12.gün yani gece 3te yaptım negatifti göğüs hassasiyetim olunca bir daha yapim dedim silik çizgi acaba dedim. Gece 12 de içmiştim su 3 gibi test yaptım negatifti işte sonra testten sonra su içtim daha da içmedim

Ya kizlar regl miyim değil miyim bilmiyorum ama oglenden sonra afedersiniz lavobaya gittim peceteye silince kan gibi bisey geldi dedim herhalde regl oldum orkid falan taktim bu saat oldu hala orkidde en ufak bi leke yok hala bekliyorum regl agrimda yok sökülürum dimi

Siz ovulasyon testini mi yoksa gebelik testini mi soruyorsunuz? Gebelik testinde sıvı alımıyla ilgili bir kısıtlama yok, ilk idrar olması daha doğru sonuç çıkarıyor
Valla ben konusmanın öncesinde ovulasyon dendiğini gördüm sanki ama anlamadım bende ovulasyon testiyse Max 2 saat susuzluk az yada çok olmasını önermiyorlar ama hCG ise işler degişir onda ilk idrar uzun sıre susuzluktan sonra yapılması daha hassas sonuç verir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…