HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Canım sürecini bilmiyordum, inşallah bu ay güzel haberler alırsın. Bu anlattıklarında çok güzel gelişmeler, olacak inanıyorum pozitif olalım

Herkese merhaba,
6 yaşında bir oğlum var ve Aralık 2023 te 8+5te ikinci gebeliğim kalbinin durması nedeniyle kürtajla sonuçlandı. Dr hiç korunmadan tekrar deneyebileceğimizi söyledi ve Ocak ayından beri ovulasyon testi de kullanarak deniyoruz.
Tahmini regl günüm pazar günü yani 2 gün var. Bugün sabah normal kaset testte çok çok silik bir çizgi görünce gidip kan verdim ve bhcg 13.21 çıktı. Önceki 2 gebeliğimde reglime 1-2 gün kala hep 300lü değerlerle öğrenmiştim. Sizce kimyasal gebelik mi yaşıyorum? Boşuna umutlanmak istemiyorum

Merhaba kızlar, benim SAT 8 Mayıs, BAT normalde 9 Haziran. Ama bu ay geç yumurtladım.
Normalde son 2 aydır döngümün 17-20. günleri arasında yumurtluyordum.

Bu ay döngümün 23. günü (30 MAYIS'ta) yumurtladım.
24. günü (31 MAYIS'ta) çatlamayı gördüm. Bu sebeple BAT 13 Haziran'a uzamış oluyor sanırım.

Değerlendirme günleri: 20-24-26-29-30-31 mayıs, 2 haziran

Bugün döngümün 31. günü, en erken hangi gün gebelik testi yapmalıyım? :/

6 aydır deniyoruz. Ben 28, eşim 31 yaşında. Doktorların söylediğine göre ikimizde de çocuk yapmaya engel bir problem yokmuş. Sadece eşimin morfolojisi %3 çıktı. Fakat doktorlar bu değerle gebelik olabileceğini söyledi. 16 Mayıs'ta rahim filmi çektirdim temiz çıktı.
Doktorlar 1 yılı geçmeden aşılamaya gerek görmüyoruz dediler. Denemeye devam ediyoruz.
Hayırlı zamanda bizler de güzel haberi alırız umarım :))

Bir yanım akışına bırak, günleri takip etme dese de diğer yanım gün sayıyor
Sanırım kafa olarak rahatlamayı başarabilirsek kendiliğinden gelecek bebişlerimiz. Ama elimizde değil :)​

Geç döllenme olabilir mi?

Bence kötü düşünmeyin. BAT gününüz geçince testi tekrarlayın. Umarım güzel haberler alırsınız <3

14 haziran bence 31inde çatlama olduysa en erken 14 ünde

26 ise 9-10 hszıran gibi yapın testi bence
pazar günü regl günüm. ilk bhcg nin üstünden de iki gün geçmiş olacak ama kan verdiğim laboratuvar pazar günü kapalı. pazartesi gidip vereceğim. beklemekten başka çarem yok. o zamana kadar da hamile değilmişim gibi normal hayatıma devam etmeye çalışayım bari.

Bugün daha da koyu
Kızlar kan test yaptıramadığım için her hafta kaç haftalık olduğunu gösteren testten yapsam diyorum mantıklı geldi siz ne dersiniz
ay masallah :) bence de o olabilir her hafta belli gun belirleyip testi yapin ama bazilari 1-2 weeks, 2-3 weeks seklinde cikariyor iki haftada 1 de olabilir

Bunu takiple artısa gore soyleyebılırız her bebegın dollenme zamanı farklıdır gec dollenme olmustur deger dusuktur ancak ıkı gun sonrakı artıs 2 kat olmazda o zaman kımyasaldır dıyebılırız bir sonucla bunu soylemek mumkun değil

ay masallah :) bence de o olabilir her hafta belli gun belirleyip testi yapin ama bazilari 1-2 weeks, 2-3 weeks seklinde cikariyor iki haftada 1 de olabilir
Evet adet gününe göre haftanın ne zaman atlayacağını aşağı yukarı biliyorum uygulamadan ona göre yapabilirim diye düşündüm

Nasıl olsa olacak düşüncesi olsun kafanızda demişti doktorum ama ben de çok takıntılıydım yani adım atarken acaba düşer mi diye korkularım vardı gelecek zamanını bilir en güzel en hayırlı zamanda gelir sen elinden geleni yap gerisini Allah'a bırak cuma saatinde Allah herkesin gönlüne göre versin eminim sende kavuşacaksın bebeğine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…