HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

yaaa çok yenisin inşallah tek denemende olur. benim bu 17. ay
Benim 2. Çocuk ...umudunu kaybetme vakti saati gelmeden hiç birşey olmuyor.Benim 2 kaybım olmuştu.3.de oldu şuan 12 yaşında Çok fazla kardeş istediği için denedik bakalım kısmet çok fazla ara verdik çünkü düşünmüyorduk.Ama yine bu tatlı heyecanlara girmek çok iyi geldi bana.Allah herkesin gönlüne göre versin.Tüm aylar bizim için denemeye devam

30 mayıs adet oldum 4 haziran biti gelecek aya inşallah erken doğum sonrası adetim gün değiştirdi çok da ümitliydim doğum sonrası belki hemen hamile kalırım die ama kısmet degilmiş
Geçmiş olsun canım vücut anca toparlıyordur ama bir defa olduysa tekrar olma şansı yüksek moralini bozma

YAAAA ne güzel maşallah Allah bağışlasın inşallah. ilki olunca ikincisi kolay oluyor derler. benim olamadı. eşim de bende de sorun yok. kafama çok takıyorum. en başlarda çok relaxtım ama aylar geçti her ay elim boş kalınca takmaya başladım. kafana çok takıyorsun dedikçe insanlar daha çok takmaya devam ediyorum. Hayırlısı inşallah artık. Kul kurarmış kader gülermiş.

Ben 6 aydır takip ediyorum ovülasyon testiyle 60 tane test harcadım doktor bu ay bırak o seni daha çok stres yapar dedi. Reglin 10.günden itibaren bir gün vajinal fitil bir gün ilişki yap 24.güne kadar 3 ay böyle dene dedi. Olmazsa ilaca başlıycak ama ikiz ihtimali oluyor o ilaçlarda dedi.

Kanalize oldum deyince aklıma gebeş kaplumbağa geldi

Bekliyorum canim ben şuan hic agri sizim yok 3 gun kala test yapmıştım negatif ama erken gebelik testi değil ama olurum bugun yarin eminim
Bende 4 gün kala yaptım ama adet olmadan illa ufak bir umut oluyor hayırlısı canım inşallah bu ay kavuşuruz

vajinal fitil ne ise yariyor onu ben hic bilmiyorum

alin benden de o kadar, gercekten insanlar takma dedikce daha cok takiyorum, keske beynimin o dusunen kismini susturabilsem zamanini bekliyor heralde

benim 2 kere dusuk yapan sonrasinda da hamileligi cok zor gecen bir arkadasim var, o bana bebek olunca tum o yasadigin dertleri sikintilari unutuyosun hic yasamamissin gibi diyor, insallah oyle olur

sedaa doktora gidecektin sanırım dün naptıınn sdaak
Gittim canım iki gün önce hareket olmayn yumurtlarım büyümüş birazdan çatlatma iğnemi vuracagım doktorum gelişen yumurtalarımı da rahim sağlımıda harika buldu gün asırı denemeye devam hamile gibi sevindim ultrasonda görünce yumurtaların artık olmazsa tüp bebek demişti doktorum ve iki doz da da hiç gelişme yoktu hadi iğne kalıp çöp olmasın dediğimiz dozda büyüdüler ve bu arada incir yedim 5-7 tane kadar iki gün içinde tutmasa bile gelişmesi benim için çok büyük bi adım teşekkür ederim hatırladıgın için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…