HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Vücut sıcaklığın tam olarak hangi zamanda ki sıcaklığa geliyo canım
Canım 36.9’a kadar çıkmıştı 36.4’e düştü yani adet zamanındaki durumuna düştü. İlk defa bu ay ölçtüm. Gelecek aya daha tecrübeli olurum:) Innovita ovulasyon testi sipariş verdim bu ay da onunla deniycem bakalım belki vesile olur.

İnşallah canım

Anladım çok geçmiş olsun o zaman bat8 haziran yapalım isterseniz döngğnğz başlayıncaa gubncelleriz
Bi konuda fikir almak istiyorum
2yılık evliligimde hiç sorun olmamasına rağmen hamile kalamadım hep stres dediler durumumuz şükür var dı tüp bebek tedavisi gördük ilkinden tutundu 17 hafta erken doğum oldu kaybetim şimdi de rahmim toparladı ilk adetim dün oldu şimdi herkez vicudun hamileliğe alıştı hemen normal kalırsın diyorlar bi tarif de gördüm tarçın çörek otu bal adetin 2 günü başlanıyo 10 gün sabah akşam aç karnına 1 tatlı kaşı bunu deneyip hamile kalan oldu mu veya tüp bebek deneyip sonrasından kendi kendine hamile kalan var mı

Kuzum inşallah önümüzdeki aya olur kac gun var ama cok mu dustu. 0.2lık fln iniş çıkışlar onemlı degl Daum okudum dhaa 36.4 fln altına dusmemesı onemlymıs
Canım 36.4’e düştü de zaten testim aşırı negatif yani İhtimal yok yani.

Hmm anladım canım normal digital ateş ölçerler mi ölçtün. Evet benim de reglim gelsin bende toplu sipariş vericem. Dediğin gibi vesile olabilir inşallah

Evet canım normal dijital ateş ölçerle dil altından sabah uyanır uyanmaz ölçtüm hep. Gün içinde ölçmek doğru değil kalkıp azcık hareket ettiğimde bile hemen 0.3 derece filan artıyor. O yüzden sadece 1 kez sabah ilk uyandığında ölçmek en doğrusu. Femometer ve Flo’ya kaydediyorum ikisi de aynı şeyleri söylüyor:)

Tamam canım anladım bende öyle yapacağım bakalım sonuç ne olacak merak ediyorum bidaha ki aya

Bende adete 1 hafta kala ateş ölçmeye baslicam.eger bu ay gebelim olusmazsa dewamli bakicam inşallah.

İnşallahh canımm
Canım senin sabahki ateşin kaç aslında bunu ölçüp hamile olup olmadığını anlarsın bu sabah ölçtün mü normal ateşinden 0.5 derece falan yüksek mi yani sonuçta herkesin ateşi farklı atıyorum benimki normal hali 36'dır başkasının 35,5 falan

Masallah hormonların duzenlı calısıyor da demek bu canım önümüzdeki ay dğşmezse. Ki inşallah duşmesşn. Hemen anlarsın gebeliği benim de maalesef adet günü ne yakın dusmeye baslar genelde.0.3 fln sonra kalan 0.5 adet sabahı düşer hemen hc sasmas. Bugun de cok yüksek oyuzden merak ettgm ıcın test alcam artk ısı düşerse almayacaktım ama düşmüyor nasip

Canım ben bir ara kızımın ateşini ölçerken geçen aylarda kendiminkini de ölçmüştüm meraktan 35,4 çıkmıştı. Bu sabah ölçtüm 36,5 çıktı yine dün de öyleydi. Yani hiç yapmadığım için bilemiyorum ki nedir ne değildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…