Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

tahmini doğum tarihini söledi mi doktorun sarısheker?

şubat 15-20 gibi canım.sabırsız olursa kova biraz sabrederse balık :)) kalp atışlarını duymadık henüz 15 gün sonra gel dedi bir aksilik çıkmaz inşallah.sizlerde benim için dua edin.eyvahedigeldismile

merhabalar ben 4 ay önce kürtaj oldum 4 ay korundum korunmayı bıraktık ve cocuk düsünmeye basladık bu ay o müjdeli haberi beklerken hüsrana ugradım adetim 6 gün erken oldu ama kürtaj dan sonra adetim düzensizlesti cocuk sahibi olmayı istiyorum ne yapmam gerekiyo kızlar yardım edın

valla kızlar bendede dün başladı adet ağrıları.adetime 1 hafta var.göğüslerim şişti.ama adet olacağımı anlıyorum çünkü yanmam var bendeki en önemli belirtide bu.adetten 1 hafta önce içerde bi yanma oluyo sanırım rahim sertleştiğinde oluyo.adet olup bittikten 1 hafta sonra geçiyo o yanma.o yüzden eminim yani dün başladı o yanmalar kesin adet olucam.

canım benim yaklaşık bir haftadır göğüslerim patlayacak gibi. hafif yeşil damarlar da belirdi. daha önceden dikkat etmezdim ama bu sefer gözüme belirgin geldiler. daha adetime bir hafta var. ama dünden beri de karnım ağrıyor adet olacakmışım gibi. acaba bu ay kırmızılar erken mi gelecek nedir :KK43:

belkide hiç gelmeyecektir canım :) inşallahta öyle olur.test yaptınmı sen?belirtiler aynı oluyo çünkü eğer test yapmadıysan karnım ağrıdı adet olucam diye üzülme hemen.hem idrar testide sonuç vermiyo bu kadar erken.bende tam 1 hafta kala yapmıştım ilk idrar testimi hatta oturup ağlamıştım umarım kırmızı belirtisi değildir bebiş belirtisidir cnm benim.

slm kızlar gecmısı okudum.
denızcım degerın yuksek degıl ama bellı de olmaz.umıtlenmeden beklıycez canım.olucak olucak.bak bu ay bayagı yaklastık.bırdahakı ay ınsallah.dr. ne dedı klomen ıcın.yumurtan gelısmıyormu canım.yoksa catlamıyormu.yoksa hem gelısıp hem catlıyor ama sen mı ıstıyorsun kullanmak.

nurtencım goguslerın buyumseı ıyıye ısaret helede onceden boyle bısı yasamadysan.ama 16. gunum dıyrsun.1 hafta oncesı 10. gun faln.senın yumurtlama tarıhın ne zamandı canım.eger yumurtlama zamanına denke gelıyorsa 1 hafta oncesı gebe olma olasılıgın yuksek dıyebılırz.amasu testler bızı mahvettı.
sarışeker canım bebısını saglıkla kucagına almayı nasıp etsın ınsallah.cok sevındım.
sen kac gunde regl oluyorsun.20 gundur goguslerım kocaman dedın.yanı tahmınen ovulasyondan ne kadar sonra sıstıler.bızede bol dua et lutfen

nurtencım sperm testı yapmadılar bugun.cuma sabah 6 da son ılıskı oldu.bugun yapmadılar.en azından bugunde gecmelıymıs.esım yarında gıdıcek test ıcın.pers gunu bırlıkte gıtcez hem test sonucunu gotrcez hemde konuscaz amelıyat ıcın.canım % 90 amelıyat olcak.kacıs yok gıbı.ama ozelde 3. derece demıstı dr. teoman bey ıse 2. derece demıs.o bızı sevındrdı bıraz bakalım.

sar

merhabalar ben 4 ay önce kürtaj oldum 4 ay korundum korunmayı bıraktık ve cocuk düsünmeye basladık bu ay o müjdeli haberi beklerken hüsrana ugradım adetim 6 gün erken oldu ama kürtaj dan sonra adetim düzensizlesti cocuk sahibi olmayı istiyorum ne yapmam gerekiyo kızlar yardım edın

doktorun kürtajdan sonra şu kadar bekleyin vs gibi birşey söyledimi arkadaşım? bildiğim kadarıyla kürtajın sonraki doğumlara bir zararı yok hem daha doğum kontrol hapını yeni bırakmışsın etkileri biraz gitsin vücüdundan adetlerin düzene girsin herşey düzelir merak etme.üzülmen için çok erken daha :KK66:

hazel82
adet aralarım 33 gün sürüyor benimen son 14 mayısta regl olmuştum,bu ayın 16sında olucaktım haziranın başından beri ağrıyor göğüslerim galiba yumurtlamanın ilk günlerinde hamile kalmışım.

kızlar bısı sorcam hamılelıkte vajına yumusakmı oluyor yoksa sertmı.benım ovulasyon bıttı ama vajına gırısı yumusak hala.akıntım falan yok.ama vajınam kuru degıl.belırtı arıycam ya ılla.goguslerde hala deıgısıklık yok.benım gogusler hıc patlıycak gıbı olmadıeyvahedigeldismile

slm kızlar gecmısı okudum.
denızcım degerın yuksek degıl ama bellı de olmaz.umıtlenmeden beklıycez canım.olucak olucak.bak bu ay bayagı yaklastık.bırdahakı ay ınsallah.dr. ne dedı klomen ıcın.yumurtan gelısmıyormu canım.yoksa catlamıyormu.yoksa hem gelısıp hem catlıyor ama sen mı ıstıyorsun kullanmak.

nurtencım goguslerın buyumseı ıyıye ısaret helede onceden boyle bısı yasamadysan.ama 16. gunum dıyrsun.1 hafta oncesı 10. gun faln.senın yumurtlama tarıhın ne zamandı canım.eger yumurtlama zamanına denke gelıyorsa 1 hafta oncesı gebe olma olasılıgın yuksek dıyebılırz.amasu testler bızı mahvettı.
sarışeker canım bebısını saglıkla kucagına almayı nasıp etsın ınsallah.cok sevındım.
sen kac gunde regl oluyorsun.20 gundur goguslerım kocaman dedın.yanı tahmınen ovulasyondan ne kadar sonra sıstıler.bızede bol dua et lutfen

nurtencım sperm testı yapmadılar bugun.cuma sabah 6 da son ılıskı oldu.bugun yapmadılar.en azından bugunde gecmelıymıs.esım yarında gıdıcek test ıcın.pers gunu bırlıkte gıtcez hem test sonucunu gesotrcez hemde konuscaz amelıyat ıcın.canım % 90 amelıyat olcak.kacıs yok gıbı.ama ozelde 3. derece demıstı dr. teoman bey ıse 2. derece demıs.o bızı sevındrdı bıraz bakalım.

sar
cnm adetim biter bitmez buyudugunu farkettim yani şu son 4 gundur buyukler.adetime daha var bugun adetin 16.gunu yani yumurtlama gunumde olmam gerekiyor.bugun de yumurta kıvamında olan akıntıyı gordum.30 gunde bir adetim.ama goguslerde bir anormallik oldu :)))

hakkınızda hayırlısı olsun sperm testi normalin ustunde cıkarsa da illede ameliyat olması gerekiyormuymuş.

kızlar hadi gelin biraz belirti, adet, vs stresinden uzaklaşalım.
söyleyin bakalım bebişlerimiz olunca onlara hangi isimleri koyucaz? :)

kızlar bısı sorcam hamılelıkte vajına yumusakmı oluyor yoksa sertmı.benım ovulasyon bıttı ama vajına gırısı yumusak hala.akıntım falan yok.ama vajınam kuru degıl.belırtı arıycam ya ılla.goguslerde hala deıgısıklık yok.benım gogusler hıc patlıycak gıbı olmadıeyvahedigeldismile

canım işte yukarıdada yazdım ya sert oluyo adet olacaksan.adetten 1 hafta önce falan sertleşiyo ama.senin yumurtlamadan sonraki kaçıncı gününki daha?erken olabilir senin için.benimki yumurtlamadan 8-9 gün sonra sertleşmeye başlıyo ve adet oluyorum.hamileysen yumuşak kalıyomuş sanırım.

doktorun kürtajdan sonra şu kadar bekleyin vs gibi birşey söyledimi arkadaşım? bildiğim kadarıyla kürtajın sonraki doğumlara bir zararı yok hem daha doğum kontrol hapını yeni bırakmışsın etkileri biraz gitsin vücüdundan adetlerin düzene girsin herşey düzelir merak etme.üzülmen için çok erken daha :KK66:

doktor üc ay korun dedi sonra tekrar hamile kalabilirsin dedi bide dogum kontrol hapı kullanmadım hic esim korunuyodu ve gecen ay bıraktık ve bu ay olmadı bebiş bakalim önümüzdeki aya hayırlısı Allah herkezin gönlüne göre versin

canım işte yukarıdada yazdım ya sert oluyo adet olacaksan.adetten 1 hafta önce falan sertleşiyo ama.senin yumurtlamadan sonraki kaçıncı gününki daha?erken olabilir senin için.benimki yumurtlamadan 8-9 gün sonra sertleşmeye başlıyo ve adet oluyorum.hamileysen yumuşak kalıyomuş sanırım.

yumurtlamadan sonrakı 3 yada 4. gunum.reglıme 8 gun var.hımm demek daha erken yumusak olması normal ozaman.

nurtencım dr. sonucların cıksın oyle konusuruz demıs amelıyat hakkında.suan bısı dememıs.oyle olduguna gore belkı sonuc ıyı cıkarsa yapmayalım dıyebılır

nurtencım dr. sonucların cıksın oyle konusuruz demıs amelıyat hakkında.suan bısı dememıs.oyle olduguna gore belkı sonuc ıyı cıkarsa yapmayalım dıyebılır

inşallah oyle der sizde ameliyata ayırdıgınız butceyle tedaviye başlarsınız.aşılama falan yaptırabilirsiniz.ben 2 kez yaptırmıştım zor bir işlem değil.sizde tutabilir bence.bizde ki yumurtalar bence cok nazlı bir turlu beğenip almıyor içine şu spermcikleri.

kızlar esım gıtmıs dr.a sperm testı yaptr gel.esını de al bırlıkte gelın demıs.ve 3. derece degıl 2. dereceymıs.bakalım.ya bız sılıvrı tarafındayız yarın esım bırdaha nısantasına sperm testı ıcın gıtcek.sonra pers.dr. a gıtcez bırlıkte .esım sormus duzelme ımkanı ne dıye.tabı % 100 dıye bısı hıcbırseyde yoktur ama 5 hastayı amelıyat edersem 4 tanesınde degerlerde yukselme olur dıyebılırım 1 tanesındede kotuye gıtmesını engelleyebılırım demıs.yanı en azından en kotu ıhtımal degerler boyle kalır.offf ıcım bıraz rahatladı.kızlar bızede dua edın lutfen[/

sıkma kendini canım benim daha da iyi olcak inşallah en kısa zamanda bebişde gelcek...

kızlar esım gıtmıs dr.a sperm testı yaptr gel.esını de al bırlıkte gelın demıs.ve 3. derece degıl 2. dereceymıs.bakalım.ya bız sılıvrı tarafındayız yarın esım bırdaha nısantasına sperm testı ıcın gıtcek.sonra pers.dr. a gıtcez bırlıkte .esım sormus duzelme ımkanı ne dıye.tabı % 100 dıye bısı hıcbırseyde yoktur ama 5 hastayı amelıyat edersem 4 tanesınde degerlerde yukselme olur dıyebılırım 1 tanesındede kotuye gıtmesını engelleyebılırım demıs.yanı en azından en kotu ıhtımal degerler boyle kalır.offf ıcım bıraz rahatladı.kızlar bızede dua edın lutfen[/

sıkma kendini canım benim daha da iyi olcak inşallah en kısa zamanda bebişde gelcek...

amin canım hepmızın bebıslerı gelsın ınsallah

merhaba kızlar. geçmişi okuyodum sarisheker in hamile oluşunu yazdıklarını okuyunca çok duygulandım. inşallah hayırlısıyla kucağına alır. darısı da bize olur. hazel benim adetime 10 gün kaldı bu saatten sonra çalışmanın faydası olmaz heralde değil mi? zaten ben bu akşam kaplıcaya gideceğim 5 gün koca yüzü yok banakaydirigubbakcemile3

kızlarrr miniğim 4.5 haftalıkmış mercimek kadar dedi doktorum :) ben buralardayım ve hepinizin hayırlı haberlerini bekliyorum taa ki o listede adet bekleyen kimse kalmayana kadar :)

dua et bize de canım yaa allah bebeğini kucağına da almayı nasip etsin inşallahh..

X