Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Sorma guzelcim ya benim de adete 4-5 gün kaldı delirmk üzreim!! Adet yaklaşınca böle olcak hep galibe biz de. ben preseedi her ilişkimde deil olası günnlerde 3 kere falan kullandım. diğre ay gebe deilsem tabii belki daha çok kullnırım
ben de ayakları dikmiorum ama yataktan kalkmamaya çalışıorum hemen . hatta gece yaptısan sabaha kadar kalkmamak da ii oldunu duydum. bu ay ilk kez pressed kullandım ovu. test yaptım bi de yataktan da kalkmadım ama olmıcakmışım gebe gibi gelio. bi sürpriz olursa ne ala . sanmam ama. Allahtan ümit kesilmez..

YAse gün aşırı mı çalışıyorsunuz canım.BEn bu ay ilk defa bu gün aşırıyı deniyorum.

YAse gün aşırı mı çalışıyorsunuz canım.BEn bu ay ilk defa bu gün aşırıyı deniyorum.

tam gün aşırı olmadı. adetin 7. günü, 10. günü, 12.-13.14.18. günleri çalıştık. 21. günü bbugün de çalışcaz. bi de 24. günü çalışırız tamam. 26 sında adet günüm.
12 ve 13 günlerde çift çizgi vardı.

nası sence . kaçırdısak da napalımartık..

ama adet belirtileri ii den ii ye kendini gösterdi. 25-26 ya da 27 haziran bu 3 günden birinde olurum gibime geliooooo. olmasam keşke de.. nerdeee!!!!

ama adet belirtileri ii den ii ye kendini gösterdi. 25-26 ya da 27 haziran bu 3 günden birinde olurum gibime geliooooo. olmasam keşke de.. nerdeee!!!!

iyi akşamlar inşallah olur benimde reglime iki gün kaldı bakalım ne olacak bende hastalarım gibi geliyor haktan hayırlısı büyüklerim bana kırmızı soğanın suyunu içmemi öneriyor hastalanırsam içecem sanırım

anladım canım peki bu durumda öğrenmeden gebe kalsadın ne olurdu? kistler varkan yani..

canım o şekilde zaten hamile kalamzsın.pko demek cok kist var demek.buda neden kaynaklanıyor.yumurluyorsun ama yumurtaların büyümüyor minik minik kalıyolar.yumurtan büyümezse nasıl hamile kalacan.işte onuda klomen kullanarak büyüttü dr.

kızlarrr bana bi yardımcı olurmusunuz benim kafam iyice karıştı.artık bu gittigim dr gidemem özel oldugu içinbu ayda diyorum klomen alıyım kendim evimin karşısında poliklinik var ordaki kadın dogum dr da iyi.ona yumurta takibi yaptırıyım diyorum.çünkü bu ay yumurta takibi yaptı kendi drum 3.gidişimde ameliyata girmişti yapamadı.bende burdaki dr gittim kadın baktı yumurtan büyümüş dedi ben olsam prenlg inesi verirdim dedi ama kendi drun neder bilemem demişti.ertesi gün kendi druma gittim oda aynısı söyleyip o igneden verdi.birde bu klomen tedavisini 4 ay boyunca yapacagını söylemişti.bende diyorum adet olunca kullanıyım burdaki dr gidiyim diyorum nedersiniz...

yasecigim inş bebişin seninledir de size cok büyük bir süpriz yapar.inş adet olmazsın canım:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

denizcim inşallah öledir.
gonca adet olmassan bidahki tahmini adet gününü ve kaçıncı deneme oldunu belirtt. listeye yazalım
güzel dileklerinizi ve desteğiniz için saolun kızlar..

tam gün aşırı olmadı. adetin 7. günü, 10. günü, 12.-13.14.18. günleri çalıştık. 21. günü bbugün de çalışcaz. bi de 24. günü çalışırız tamam. 26 sında adet günüm.
12 ve 13 günlerde çift çizgi vardı.

nası sence . kaçırdısak da napalımartık..

BEnce çok güzel zamanlama.10.günden sonra bir gün ara vermişsiniz tam yumurtlama günüde de (12) ilşki olmuş.Ayarlasan böle denk gelmezdi.bence stratejik olna günler 10, 12 ve 13.
İnşallah bu ay tutar ve ayağını sürürsün:)

X