Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

hazel oldu mu FONT die bi yazı göremedim üstte o yüzden ondan önceki yazıları silme gibi bi şi yapmadm..

canlarım yaa daha sizin ilkmi dnemeniz.ilkse neden daha baştan bukadar sitres yapıtyosunuz.siz başta böyle yaparsanız olmaz ama hamile kalmanın en büyük düşma stres kızlar lütfen sakin olun.bircok insanda korunmayı bıraktıkdan sonra aylar sonra hamile kalan var.bende sizin gibiydim 3. ayımda dr gittim dr dediki 1 sene dolmadan senin bebişin olmuyo diyemeyiz demişti.oyüzden biraz bekleyin kızlar morelinizide hiç bozmayın rabbim benim gibi ugraştırmasın sizleri inş.tez zamanda bebişlerinize kavuşur bizlere burdan bagıra bagıra söylersiniz....

Kızlar aklıma takıldı. Yumurtlama döneminde karında hafif bir şişlik olması gerekir mi? Tahmini böle şeler var mıdır? Ne bilim elleyince bakınca falan! Bu yumurtanın i i olduna işaret midir* Ya da öle bi şi belli olmaz mı* Öle aklıma geldi ben de kafamdan bişiler çıkarıorum işte..

canım bende şişkinlik oluyor hergün yeni bir şey keşfediyoruz bende aylarca elime jel gibi gelenlastik gibi uzayan akıntının yumurtlama akıntısı olduğunu bilmiyordum yeni öğrendim bide benim bir çocuğumda var yani.herkeste başka başka olur diye düşünüyorum

Evet haklısın aslında kesin bişi bilinemez ki bu konuda dışardan!
O zaman sen 2. ye gebe kalmak istiosun öle mi?
İlk çocuğun şimdi kaç yaşında canım ne kadar ara vardiniz!
Şimdi kaçıncı deneme!?! Ne zamaan olursa mı dionuz?
Yoksam bir an önce olsun mu?

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ

Günü geçen arkadaşlar

HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:[COLOR="Lim

[COLOR="DarkGreen"]ktg.............18 Haziran
denizxx........19 Haziran
truf------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran
aysu87------21 Haziran
ponispon--------21 Haziran
nurberra-------23 Haziran
yasekase---------26 Haziran
tırtılkurabiye----26 Haziran
tugok-----26 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 Haziran
biozard------28 Haziran
faran------------29 Haziran
firstheaven----29 Haziran[/COLOR]

:lepi:HAZıRAN HAMıŞLERıMıZ:lepi:

sarısheker..........::CüvCüv:

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:

nisa-86-----1 Temmuz
karats--------2 Temmuz
lithium84--------3 Temmuz
suyasem--------4 Temmuz
nurten34--------5 Temmuz
d_kupcu-----------6 Temmuz
mse121822.......6 Temmuz
edamm------------8 Temmuz
darkangellove58-------8 Temmuz
guzel83------10 Temmuz

Son düzenleme:

canım ya çok üzücü bişey tabi ama moralini bozma nolur.. hamile olduğunu öğrendiğin gün de gelicek ve bu sıkıntıların hepsi geçicek o zamanı düşün bence hepimiz o duyguyu tadıcaz inşallah sıkmamaya çalış kendini.. :sinifsinif:

ayy harikasın valla sen bizi güldürdün allah da seni güldürsün..kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…