Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

hahahah çok hoşsun özlem ya
eviniz hayırlı olsun bu arada cnm sağlıkla oturun inş bizde nasip olursa 2 3 ay sonra kendi evimize geçicez bende sürekli gidip bakıyorum evime hayırlısıyla bi bitsede taşınsam diye bekliyorum Rabbim sağlıkla huzurla oturmayı nasip etsin aşk hikayenizede bayıldım bu arada maaşallah kuzuna dişide çıkmış bnm oğlumda daha bişi yok ama huzursuzluklar ateş var yavrumda çok yüksek değil çok şükür ama hep sıcak gün aşırı yıkıyorum bende rahatlayıp yatıyo banyodan sonra bizimkide yoğurdu seviyo teyzesi ama diğerleriyle arası pek ii değilsağlıklı olsunlarda kilosu çok olmasada olur buarda gelininiz sanırımdlohusa depresyonuna girmiş ya Allah yarıdm etsin olan minik meleğe oluyo işte yavrum bnm kıyamam ona yaa neyse o da düzelir inş öptüm sizi aeolun cnmm

maşallah kocaman olmuş oğluşun.sever inşallah hepsini annesi.
evinizde hayırlı olsun cnm.rabbim sağlıkla oturmayı nasibe etsin.

cnm maşallah dişiniz gelmiş.hayırlı olsun.
evinizde hayırlı olsun rabbim sağlıkla oturmayı nasib etsin.
gelininiz bencede depresyona girmiş inşallah en kısa sürede düzelir.
aşk maceranızda süperr

kızlar oğlum kabız oldu malesef.fitilsiz çıkamıyodu zaten en son fitilde katı yapınca dün dr a gittik.çocuk cerrahına.muaynede oğlum çok ağladııı (((
sezeryanla doğan bebeklerde bağırsak fonksiyonları bozuk olabiliyomuş.bağırsakları hep kaka dolmuş eğer gitmeseydik genişleme olabilirmiş ve bu büyük sorun teşkil edermiş.3 gün lağman yapıcam 3 ay surup ve bi ilaç daha var damla şeklince bağırsaklara mikrop veriyomuş sanırım.bide kremimiz var popoya sürüyoruz biraz içeri doğru.oğlum artık korkar oldu altını değiştirirken bile bağırıyo.umarım biran önce düzelir.
doktora gitmeden öncede son 3 gündür çok huysuzdu uyumuyodu yemiyodu derdi buymuş demekki.rabbime şükür düzeldi oğlum.

merhabalar

gecmıs bayramınız mubarek olsun.

aysucum ogluna cok gecmıs olsun ınsallah en kısa zamanda iyileşir.
bız cok sukur ıyıyız.ınsallah sonuna kadarda boyle devam eder.ayrıntılıda da hamdolsun ıyı cıktı yavrum.ama kızlar ben cok sinirliyim yaaa.herseye aglıyorum stres yapıyorum sinirlenıyorum.en ufak lafa bıle tahammulum yok.hamılelıkle alakalımı.ben boyle degıldım.

çok saol cnm.
o sinirlilik halide hamilelikten cnm.bende sürekli ağlıyodum.hep alıngandım.doğumdan sonrada bi müddet devam ediyo ama geçiyo sonra.
seninde geçmiş bayramın mübarek olsun cnm.

bugün doktora gittik.5.ay sonu kontrolümüz vardı.oğlum 7400 gr olmuş.geçen ay kabak havuç çorbasına başlamıştık doktor devam et dedi yanlız kabızlık sorunumuz olduğu için içine pirinç yada irmik koyma dedi.önce suda haşla piştikten sonra zeytinyağı koy dedi.yarım kase kadar verebilirsin dedi.meyve olarakta armut yiyoruz genelde kayısının mevsimi geçmiş bulamıyorum.ben 1 armutu yedirmeye çalışıyodum dr kızdı.ara öğünleri çok verince çocuk mamasını yemez kilo alımını buda engeller dedi.bu ay 600 gr almış sınırda dedi.kaşık mamasını sordum.hiç tahıl almadığı için gece milupanın 7 tahıllı kaşık mamasını verebilirsin dedi.65 cc ile başla 130 a kadar çıkar dedi.yoğurt vermedi kabız olduğumuz için 7 ayda başlamayı düşünyomuş.kan damlasınıda haftada 2 gün 10 damla olarak ver dedi.iştahımız çok olmadığı için sanasol vitamin şurubu vermişti içmemişti oğlum mamasına çorbasına karıştır dedi.

slm kızlar

Nurberra delikanlı olmuş ya artık oğlun maşallah yerim onu
Özlem eviniz hayırlı olsun canım annene çok sevindim ben çok üzülüyordum senin için oğluşununda öpüyorum gıdığından maşallah inş. iii bir bakıcıda bulursun cnm
Aysucum çok geçmiş olsun inş.. Doğann gelişimi çok iii olur bu ay
Hazelcim hamilelikten cnm bende ağlıyordum sinir küpüydüm resmen cnm sakin olmaya çalış bebeğe yansıyor hamilelikteki ruh hali
Yaskase Toprakceylin uğramıyor mu artık kızlar nasılsınız bebişler oldumu ben uzak kaldım

Bizde Eskişehirdeydik ailemn yanında kaldım braz iii geldi bana da Mustafa Emirimede çok şımardı çığlık atmalar gülücükler kucakcı oldu hep oyun tabi gördü o kadar ilgiyi yoruluyorum ama oğluşum benm herşeyimmmm onu çok seviyorum çokkk acaba 2. bebeğimide böle sevebilir miyim

cnm hoşgeldin :)buralarıda boş bıraakma.
yasekase hamileydi en son konuştuğumuzda doğum ne zaman bilmiyorum.
toprakceylinin bi oğlu olucak.daha zamanı var sanırım doğum için.

emir kalabalığı görünce çoşmuş maşallah.aman sağlıklı olsunlarda herşeye razıyız.merak etme 2. hatta 3.de olsa onlarıda severiz.

slm arkadaşlar nasılsınız keyifler iyidir inş.uzun zaman oldu buraya ugramayalı.artık eskisi gibi cok fazla vaktim olmuyor.ayyy cok özlemişim burasını eski yorumlarımı okudum cok duygulandımne güzel paylaşımlarımız olmuş.hepimiz bir birimize destek cıktık burası cok ugur getirdi bizlere.rabbim diliyen isteyen herkeze nasip etsin.
aysuncugum cokkk gecmiş olsun canım cok üzüldüm ogluşuna rabbim acil şifalar versin.
hazel canım bebişinin iyi olmasına cokkk sevindim.bak ne stresli günlerin olmuştu rabbim sonunda seninde muradını verdi.şükürler olsun rabbime.nisam yasecigim ve diger arkadaşlerım sizler nasılsınız.
benim kızımında dişi cıktı teyzeleri.tek sorunumuz parmak uçlarına basıyor kaç gündür panik olduk ama cok şükür bu gün normal oldugunu ögrendik.akşama kadar vaktin nasıl gectigini anlamıyorum bazen yemek yemeye fırsat bulamıyorum.bizimde almila hanımla günlerimiz böyle geciyor hepinizi cooooooooooooooooook cokkkkkkkkkkkkk öpüyorm

Son düzenleme:
cnm çok geçmiş olsun doğana inş düzelmiştir kayısı püresi çok faydalı oluyo yarar inş onada

oy emir paşamızda kocaman olmuş annesi vakit su gibi geçiyo valla şımarsın kuzucukalr boşver tüm ilgi onlarda tadını çıkarsınlar 2.gelince nasıl olur bilemiyorum ahahah Allahım hayırlı zamanda nasip etsin isteyenlere hepsine sağlık versin Rabbim öpüyoruz cnm sizi eymende mustafa emiri öpüyo:)arkidişi

kızlar farkındamısınız ya atlamış oalbilirim ama jhepimizin bebeişler ERKEK
hihihih
bu topiğin bizim için öenmi çok burda hamiş kaldık o yüzden burayı ihmal etmeyelim aradada olsa birbirimizden ahber almak çok güzel oluyo öptk hepinizi

Kızlar slm..

Benim de doğum oldu.

Oğlum yanımda şimdi.

İ iz. Herkesler i idir umarım.

Artık oğlumla uğrarız topimize..

kızlar beni sormuşsunuz şükür aldım meleğimi kucağıma 45 günlük oldu meleğim:)

Kızlar slm..

Benim de doğum oldu.

Oğlum yanımda şimdi.

tebrikler kzılar sağlıkla büyütü oğluşları isimlerinide yazın
bi liste yapalım burası bizim için özel:):) baksana erkeklerden geçilmiyo topiş :)sanırım hepsinin abisi bnm oğlum öpüyoruz tüm kardeşelri:)

benim oğluşum TOPRAK 4 ağustosta 2011 saat 9:20 de epidural sezeyan ile 3580 gr 52 cm boyunda dünyaya geldi

evet hepımızın hemen hemen erkek:))

Kızlar slm..

Benim de doğum oldu.

Oğlum yanımda şimdi.

toprak ve yase Allah bagıslasın yavrularınızı.

denızcım sagol canım evet Rabbım verdı sonunda ınsallah saglıkla kucagıma da almak nasıp olur sızler gıbı.AMİN.

kızlar bugun 50 lik seker yuklemesı yaptrdım.

aclık 74 cıktı ama 50 lik 188 cıktı.şok oldumbu kadar yuksek olacagını tahmın etmezdım hıc.haftaya 100 luk yaptrcam.ama bu 100 luk bebegıme zarar verırmı yaaa Allah korusun.

neyapıcam ben sımdı.cok korkuyorum bebegıme bırsey olmasından

canım dişiniz hayırlı olsun darısı bize kızının iii olmasına sevndm bizdede yemek ev bebek derken günler btyr :)

ooo masallah yaa Allah analı babalı büyütsün cnm çok sevndm yaaa

Kızlar slm..

Benim de doğum oldu.

Oğlum yanımda şimdi.

canım hayırlıolsun Allah analı babalı büyütüsn:)

denizcim çok saol cnm.şimdilik şurupla idare ediyoruz.
dişiniz hayırlı olsun cnm bizde daha diş yok bakalım ne zaman çıkıcak.
bebişlerle vakit bulunmuyo malesef.

cnm çok geçmiş olsun doğana inş düzelmiştir kayısı püresi çok faydalı oluyo yarar inş onada
çok saol cnm kayısının mevsimi geçti artık malesef bulunmuyo.armut yediriyorum şimdilik.

cnm hayırlı olsun.
rabbim analı babalı büyütsün uzun ömürler versin toprak'a

Kızlar slm..

Benim de doğum oldu.

Oğlum yanımda şimdi.

hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün uzun ömürler versin cnm.

cnm geçmiş olsun ama korma.benm gebelik şekerimde yüksekti.
hatta 100lükten 2 kez içtim ilk içtiğimde kustum çünkü.
eğer imkanın varsa içince yat uzan ben 2.sinde öle yaptım hastanede bi oda verdiler midem çok bulandı çünkü gene kusucaktım.uzanınca daha ii gedi saat başı kan aldılar 4 saat sürdü toplamda.yediklerine çok dikkat et cnm ve mutlaka bi diyetisyene git derim.hatta ,mkanın varsa cerrahpaşa tıp fakültesinin diabet bölümünü tavsiye ederim.ben orda takipteydim diyetisyene özelde gittim zaten 1-2 klez g,d,yosun falz değişmiyo liste.
tekrar geçmiş olsun cnm.

Kızlar selam..

Topiğimizi bulmakta güçlük çektiğim için yazamıorum da!..

Gebe ve bebek dolu bi topik oldu.

Oysa başta gebemiz yoktu.

Maaşallah..

Bebeklerin olduğu özel aşıları bilio musunuz arkidişler?

Rotavirüsü aşısı mı ne varmış sanırsam.

Bunun dışında var mı?

Yaptırmalı mıyım? Yaptırdınız mı?

Kendinize cici bakın:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…