Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

sevsinler seni tabi senin bebiş göbüşte hiç mızırdanmıyo ancak becerebiliyoz yazmayı ama duuurrr ben senin de haberlerini alıcam inşallah

Ayyy Talhayı unuttum ben baknasıl annesi zorluyormu
Bende sıkılmaya başladım canım artık ellerim şişti az da tansiyonum var bakalım ne zaman gelicek gelsede haberlerimizi alsan

Ayyy Talhayı unuttum ben baknasıl annesi zorluyormu
Bende sıkılmaya başladım canım artık ellerim şişti az da tansiyonum var bakalım ne zaman gelicek gelsede haberlerimizi alsan

maşallah diyorum 2 gündür uyku düzeni oluşmaya başladı 2 saat uyuyo uyanınca bez değiştirme koklaşma oynaşma 20dk kadar sürüyo sonrasında 20dk emziriyorum uyuyo..ama bu güne kadar çok zordu..veee ben her zamanki gibi yalnızdım..dikiş ağrılarımı hiç hissetmedim bebeğime bakmam gerekiyo dedim Rabbim bir güç verdi ayağa kalkmamla bebeğime bakmam bir oldu..tansiyonuna dikkat et canım sürekli ölç..evde cihazın varmı?

ayy yesin teyzesi oğluşunu bende çiş olayından çok korkuyorumbizimkilere abi oldu yol göstercek yaramazlıkta tabi oğlungeçen hafta hastanedeydim özlem 1 parmak açılma oldu ama devamı gelmedi ama çatın normale müsait dedi ama dediğim gibi tansiyon çıktı etkilemezse normali beklicez

aman maşallaAllah nazarlardan korusun canım cihazım yok canım hiç problemimiz olmamıştı böyle akşam ölçtürmeye çıkıcam inş. Özlemcim Allah dahada sana sağlık sıhhat versinminik meleğe bakabilmen için kayınvalide falan gelmedi mi canm bende yalnız olucam sanırım bizimkinin niyeti yok gelicem dyor ama 1001 naz niyaz eşim zoruyla bende çağırma artık dedim kardeşimin vize arası var 1 hafta o gelicek yarın:26:

nazlanıyopsa hiç tenezzül etme..bak benimki de nazlanıyodu ben doğuma gittim o da hastaneye rahatsızlanmış..utanmasa gel bana bak diyecekti..Rabbim yardım ediyo eşinde sana yardım ederse bişey olmaz korkma.her akşam ölçtür dikkat et tansiyonuna önemli canım..bende 4 cm açıklıkla sezaryene girdim

bencede canım dedim zaten eşime bidaha söyleme diye seninkide alem valla inş. canam Rabbim yard. eder ona sığınıyoruz 4cmden sonra açılmadı mı özlem senin bebişte topluydu sağlıklı olsunda hayırlısı sezeryanmış cnm

napıcan işte şimdiye kadar ne maddi nede manevi desteklri olmadı ama bana karışmıyolarda çok şükür.evet teyzesi iriydidoğum ilerlemedi canım suni sancıya rağmen bebişim kafasınıu bir türlü sokamadıbeceriksiz çıktı...sezaryen de korkulacak bişey yok benim gözümü çok korkutmuşlardı hatta Allah katında anne olmuyomuş bile diyenler olmuştu ama çok şükür kolayca iyileştim.şimdi kucağımda emiyo oğluşum sağlıcakla sizler ve isteyen herkese bebişlerini kucaklarıNA almayı nasip etsin inşallah

En iyisi canım bizdede aynı maddi manevi destek yok Allahta muhtaç etmesin uzağız saygımız sonsuz böyle daha iyi mesafeli
ayy yavrum bnm ya annesi yolu bulamamış olurmu ya mecbur sezeryana girmişsin nasıl Allah katında anne olunmuyormuş saçma demişler inş. cnım ben diyorum hangisi hayırlıısyla normal sezeryan önemli olan sağlıcakla kucağına almak tüm arkadaşlar adına koca bir aminnnnnnnnnnnnnnn diyeyim canım bu arada aysu doğurdu sıra denizcim ve bana geldi bu topikte

insan beklenti içine girince çok mutsuz oluyo mesela ben hep annemin gelip bana bakacağını umuyordum ama anneannem rahatsızlandı ölümcül hasta dediler gelemedi gerçi şimdi iyi anneannem ama annem hala gelmedi bu seferde babam ne gerek var zaten büyüdü bebişimiz biz burda perişan olmayalım dedi öyle yıkıldım ki ağlamamak için tlfnun şarjı bitti dedim kaattım.sonrasında ağla ağla gözlerim şişti eşim geldi sen şu ana kadar bakabildin de bundan sonra mı bakamıycan..hem biz kimseye güvenmedik bebeğimize kendimiz bakarız dedi 1 hafta izin aldı yanımdan hiç ayrılmadı beni öyle çok azlandırdı ki annem yada bir başkası bunu yapamazdı herhalde..sende kendine ve bebeğine güven..bu arada adı belli oldumu kuzuznun?

hee gördüm aysunun mesajını sizin topikte..maşallahı var onun bebişininde...benim oğluuşumda 3950gr ve 52 cm olarak doğmuştu hastanede hemşireler tosuncuk diye seviiyordu..aklıma bak ne geldi ben uygulayamadım ama bebeğin doğumdan sonra sarılık olacak biliyorsun dimi...bu sarılığı bazı bebekler hafif bazı bebekler ağır atlatır hatta hastanede yatarlar falan..kereviz ve enginar yemek sarılığı düşürüyormuş dene belki faydası olur.deniz ne zaman doğuracak ki?

tam tosuncuk ikininkide maşallah cnm bende duydum onu saraçoğlundan deneyeceğim inş. birde florasan ışık açık kalsın evde diyorlar onuda yapıcaz umarım rahat atlatırız deniz ile aramızda 1 hafta var

tam tosuncuk ikininkide maşallah cnm bende duydum onu saraçoğlundan deneyeceğim inş. birde florasan ışık açık kalsın evde diyorlar onuda yapıcaz umarım rahat atlatırız deniz ile aramızda 1 hafta var

ben duymamıştım ve oğluşumun topuğu delik deşik oldu testlerden dolayı..ayy az önce oğluşum kocaman bir pırt yaptıhemde kendi kendine ne kadar mutlu oldum anlatamam sana...peşpeşe doğuracanız desene...isimler belli mi?aysunun ki senin ki ve denizinki?bebişlerin isimleri ne olacak ki?

özlemcim ben bi sağlık ocağına gidicem canım tansiyon için sana özelden msaj attım

Nisacm saol haber verdiniz. Sağlıkla büyüsün inşallah oğlumuz. Aysu da kendini toparlayınca yazar bize. En son doğum şekline karar vericekti. Hayırlısıla geldi bizim yeğen çok şükür. Darısı sıradakilere inşallah..

Kızlar yaşayan duyan vs. varsa ufack bişi danışıcam. Önemli mi onu da anlamadm.

Kontrolüm vardı. Ultrasona girdim. Zate 3. girişim 18 haftam işte ne se bakar bakmaz doktor bu ne der gibi idrarlı gelmişsin falan dedi. İdrar torban baskı yapmış dedi. Baktım sanki kese de eğrili büğrülü gibi. BEN DE 1-2 SAAT ÖNCE bişiler yemiştim hafif kahvaltılık. Açık bi çay ve yarım lt falan su içmişimdir. 4 saat falan tuvalete gitmedim bi de. ama ÖLE AMan aman idarrımı da hissetmedim. normaldi yane. 3. afta sonra ayrıntılı ultrasona giricem. Bugün bebeğin ölçüleri de normal çıktı. Önemli bişi midir acaba. Yoka geçici midir. Kese de eğrili büğrülüdü . Öemlğ olsa başka bişi olsa derdi di mi kızlar. Nie 3 hafta sonra çağırsınki. Kontrollerde bebğe baskı olan bi durum var mıdı hiç sizlerde ya. Sonuçta hep su içiorum. Atıştırıorz falan. Anlamadım işte. Bide idrara sıkışık ii olur derler . Bi de bulanıklaştırımış öle bişiler de dedi. Belki de daha erken gebelikler için iidir idrara sıkışık olma . ne se ben de ii veya kötü odundan deil de öle girdim işte konrole. İdrar var mı yok mu düşünmedim. Meğersem varmış. işte böle kızlarrr!!!!!!!! Bayadır bişi sormuodm böle. Başladm gene. Ama topik canlı kalmadından yüz bulamıom işte kızlar. Yorumları olan olur inş. İhtimallere bakarım kendi çapımda.

Ayyyy bi de bana demesin mi bu kız die. Dedim erkek kesin dediler. Hayır kız dio. Tabii ne yalan sölim üzüldm o anda. O kadar erkek düşünürken. ne se baktı baktı kız dio. İİ dedim şaşkınlıklan. Tabii ben erkek die düşünüorum. Son anada aaa tamam yüzde yüz erkek dedi. artık neye baktıysa. başta hiç çıkıntı yok erkek deil bu dedi kesine yakın gibi. sonra döndü.

idarar torbam mı yanlış yerde anlamadımki nie sıkışşsın. heral o anlık bişidir . zate doktor da bişi demedi idaralı gelmişin om yüzden baskı yapıo ve bulanık görünüo dedi..

tatlım sıkma canını bi kez bende sıkışık gitmiştim anlık bişi canım detaylı içinde herşey çok güzel olacak cnm içini ferah tut hatta bana erken doğum olur rahim ağzı diklsn dedi detaylıya bakan kndi doktorum yok gerek dedi çok şükür bu haftaya geldi bebeklermz Allaha emanet önce sonra bize strese grip etkilemeyelim meleklerimizi genel yazdım yasecim ama durumun anlık cnm ayy bde hormonlarıımız hassastakıyoruz
3 haftada çğırması iii olmuş bn dayanamıyrdum 4 hafta 3. de gdyrdum sende daha sık görmek isteyeceksn git gide

Bana da öle geldi ya o anda idrara sıkışıkmışım ondan da nie vurguluo ki. Demiolar da bişi gelirken şöle gelin falan die. Ne se artık inşallah nisacm ya ayrıntılı da i i geçer umarm. Ayrıntılada 4. görüşüm olacak bebeğimi bugün 3. dü. Ben 2 aylıktı gittim ilk. Sonra ayda 1 gittim. Şimdi de ayrıntılı zamanı geldi 3 hafta sonra dedi. Sıra sende bize güzel haberler vericeksin inşallah..

Bi de kızlar ya yukarda bebeğin cinsiyetiyle ilgili bi durum vardı yazmıştı. Sonra gördüm size yazdıktan sonra tabii. ultrason kağıda sex yani cinsiyet anlamında female yani dişi yani kız yazıo. erkek de de o zaman male yazması gerek. ben de female yazıo. ama erkek dedi enson kesin dedi acaba kız mı dicekti de erkek mi dedi. oraya mı yanlış yazdı başta kız zannetti de. Sizlerde cinsiyeti kesin olunca ultrason kağıdında var mıdı öle yazı cinsiyetle ilgili.. 3 hafta sonraya kaldı ya erkek dediler ama kız yazmışlarr.,
dalgın doktor. bebeğin haftasını da yanlış hesaplıo uyardım inanmıo bi de baktı sonra aaa tamam dio..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…