Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

saol canım bende pek fazla giremiyorum ara buldukca takip etmeye calışıyorum bebişin nasıl canım.canım bişi soracam aşı olmamız gerekiyormuş sen oldunmu

Son düzenleme:
saol canım bende pek fazla giremiyorum ara buldukca takip etmeye calışıyorum bebişin nasıl canım.canım bişi soracam aşı olmamız gerekiyormuş sen oldunmu

bebişim iyi tatlım geçen hafta salı gördüm en son 20 cm 250 gramdı.
bayramdan sonra salı kontrolüm var gene.aşıyıda söyledi cnm ama bayramdan sonra yazıcam dedi.dünde sağlık ocağına gittim kayıt için çağırmışlardı.onlarda bayramdan sonraya denk geliyo haftan doktorunlada konuş gelirsin yaparız dedi.

sen nasılsın bebeğin nasıl?
kaç haftalık oldu cnm?

ah kıyamammm canım benim.rabbim sanada bebegine saglık sihat versin tatlım.bende gecen hafta gittim benimkide 23cm 350gr olmuş bizim biraz tombiş olacak sanırım.dr kesin demiyor ama kız dedi.bir türlü göstermedi.ama pipisi olsaydı görürdük büyük ihtimal kız dedi.daha şimdiden babaannemiz bir sürü kıyafetler almış.banada 20 haftadan sonra dedi dr aynen bayramdan sonra gidecem bende.aşıyı olunca dikkat et kendine iş yapma pek fazla sonra cok agrısı oluyormuş.saglık ocagına onlar cagırdı yoksa senmi söyledin canım benim hiç bilgim yok gitmedimde.
bizde 19 haftayı bitirmek üzeriyiz .

çok saol cnm.
seninde maşallah bebişime kocaman olmuş.
rabbim hepinize uzun ömürler versin ailecek.
sağlık ocağından aradılar cnm beni onlarada nerden gittiyse bilgi anlamadım valla.ama kendinde gidip kayıt olabiliyosun.
bende hamileliğin başından beri bi uyuşukluk var zaten cnm.canım hiç bişi yapmak istemiyo inan evdeyken ama gezmeye gelince benden dinç olan yok :)
bizim cinsiyetimiz belli 14 haftada söylediler.küçük bi prensimiz olucak.2 doktorda erkek dedi herhalde değişmez.

allah bagışlasın canım.aysucugum inan evde kendimi dürte dürte iş yapıyorum ama akşama kadar gezelim desinler hiç durmuyorum son 3 haftadır artık kendimi gezmeye verdim evde hiç durmuyorum sürekli yürüyorum gidecek yer bulamazsam annemler yakın bana oraya gidiyorum.belki benide aramışlardır evde bulamamışlardır.artık bayramdan sonra gider hallederim.saglık ocagıda hemen evimin karşısında yürüyerek gitsen 1 dk bile sürmez yani ama hiç aklıma gelipte gitmedim.rabbim bir nefesde dogurmayı nasip etsin inş.kendine ve oluşuna cokkkkkk iyi bak benim damat olacak nede olsaoluşuna iyi bakki oda kızım iyi baksın

cnm benim aynıyız desene gezmek olunca süperiz ama iş olunca yorgun.
sende kendine ve kızına çok iyi bak tatlım.
biz şimdiden beşik kertmesi yapalım onları en iyisi dünürüm.

Kızlar gebelikte sinüzit olunca ne yapılır, bilio musunuz? Nasıl başedilir? Benim nadiren akut sinüzit oluo ama gebelikte ilaç kullanmak sakıncalı ya bildiniz bişi var mı? Kışın falan gebe kalır da böle bi durum olursa die düşündüm. Sanki bu aralar da var az ama çalışmalara başlıcaz ya kendiliğinden geçer die düşünüorum. Sonra tekrar olursa falan!

aysu, denizxx sizleri gördüme çok sevindim. Gebelikleriniz ortalarına geldiniz geçiosunuz bilem. Sağlıkla kucana alırsınız inşallah bebeklerinizi. Dua edin bana da hazele de evet inşallah biz de diğer kızlar da gebe kalıp sağlıkla bebeklerimizi kucamıza alalım!

canım güzel dileklerin için cok tşk ederim rabbim sizlerede en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip eder inş.hep dua ederken sizlerede dua ediyorum.
canım bende de sinüzit var baş agrılarım cok oluyordu hamile kalmadan önce mutlaka her gün agrırdı.şükürler olsun bu aralar cok fazla olmuyor.birde ceryanda falan kalınca,duştan sonra saclarımı kurutmazsam cok agrıyordu onlara dikkat ediyorum cok şükür şuaralar pek fazla yok.zaten dr ilaç verir bebişe zarar vermeyen agrı kesiciler var onlardan veriyor.banada verdi ama cok fazla kullanma tarafı deyilim bazen dayanamayacak kadar cok oluyor ozaman kullanıyorum yada uyumaya calışıyorum.temiz hava alıyorum eşime masaj falan yaptırıyorum iyi geliyor bir nepze.malesef başka yapacak birşey yok.birde ben bir yerden duymuştum kekik yagı ile masaj yapınca iyi geliyormuş.denemedim ama bi araştır istersen.rabbim yardımcımız olsun baş agrısı cok zor oluyor.ama yapacak birşey yok bebişler için çekmek zorunda kalıyoruz.

[SIZE=""]

[/SIZE]

Saol tatlım verdin bilgiler için. Belki ilerde böle bişi olursa die düşündüm. Çünküm sanırım soğuk aldım. Gribimi olmuştum ama bi rüzgardır gidiodu ondan heral. Hafif bi soğukalgınlığı ilacı, zencefil, bal, tarçın karışımı i i geldi..

Kızlar ben de regl oldum acaba gebelik olur mu dedim. Bekleme sürem bu reglimle bitiodu çünküm. İ i gebe deilim şükür! Bi kere olmuştu çünkü kazaya gitmedik! Artık 3. reglimi de oldum düzene de girdi. E doktorun bildi var tabii. Düşükten sonraki reglerim düzensizdi ilk ikisi. Biri erken diğeri geç oldu. Bunda zamanında oldu. Yoluna girdi artık. Çalışmalara başlıcazzzzz şekerlerrrrrrrrrr.. Bi sonraki de 11 Aralık. İnşallah da olmammmm..

yaradanın aşkını sevgisini merhametini ve99 ismiyle gelen güzelliklerinin kalbinize pınar pınar akması dileğimle bayramınız mübarek olsun

Son düzenleme:
Kızlar merhaba. Bakıorum ses seda yok.
Gebe haberi de yok sanırım yeni.
Regl olan falan! Ne durumlardasınız?
İnşallah her şe i i yöndedir herkesin
Çoğu şein çaresi var artık..

Benim de 11 Aralık regl tarihi ya daha başlıcaz çalışmalara. Düşükten sonra bekleme sürem doldu artık ilk denememiz olcak. Gebe kalabilcek miim bir daha bilemem tabii de ilk gebeliğim gibi çok bekletmez inşallah diorum ama hayırlısı..

canım benim inşallah bebeğine tez zamanda kavuşursun biz bekliyoruz bakalım eşim varikoselden ameliyat olucak hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun iyi haberlerini en kısa zamanda bekliyorum hayatım..

KIZLAR MERHABA uzun suredır ugramadım.bende degısıklık yok.hala hamıle kalamadım.gecen ay preseed kullanmıstım oysa.ama bana hıcbırsey fayda etmıyor.yaza kesın tup denıycem.baska carem yok.onda tutsa bari:18:

aysucm iiz biz ya inşallah daha da i i olucaz tatlm!

toprak sen de beklemedesin sanırsam. Moralini yüksek tut senin de gebelik haberini alıcaz inşallah ,lerki zamanlarda.

hazel bakarsın aralık reglin olmaz gebe kalırın canm. Hiç belli olmaz neyin nolcaı. Uçuk bi düşünce deil bence. Dha daha daha da umtlu ol. Olmasa bile ol tatlm. Bebek olmuor die de yıpratma çok kendini. Hayatta kendimiz ve sağlığımız önemli öncelikle. Biz i i olucaz ki gelecek bebeğimize daha i i sarılabilelim. Olmuorsa da vardır bi hayır..

aslında oturup tum gun neden hamıle kalamıyorum dıye dusunmuyorum.okuldada cok yogunum zaten .ama bebek dusuncesı aklıma gelıncede uzuluyorum tabı.neden bızım de bebegımız olmuyor dıye.ne yapalım vardır bır hayır.ama saglıklı ve hayırlı bır evlat sahıbı olmanında neresı kotu anlayamıyorum.

evet yasecim ben urfadan gitmeyi bekliyorum yaptırmam gereken testler var onları yaptırmadan hamile kalmak istemiyorum burada özel hasteneye sordum 850 lira dedi ünv hastaneleri ücretsiz yapıyor bilmiyorum bakalım ben öyle bekliyorum sen ne yaptın bu ay çalışmalara başlıyorsun değil mi:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…