Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

cnm yaa hazelcim yazılarını okuyunca canım çok sıkıldı ama tatlım Rabbim neylerse güzel eyler bu şekilde bebk olmıacak olmaz die bişi yokki yeterki Allah ol desin inşşah olucak tatlım lütfen üzülmee biliyorum demesi çok kolay ama sabrın sonu selaettir sen dua ile elinden geleni yaparak çalışmlara devam kürler uygula bide eşine mutlaka havuç suyu içir cnm her gün keçiboynuzunun kendi kürünü yap pekmesizini değil onuda ver ama kür daha ii inşş herşey düzelicek cnm dualarım seninlee

kızlar merhaba bugun esım teoman beye gıttı muayeneye.gercekten yanlıslık olmus.hatta cok kızdım neden boyle bı hata yaptılar dıye demıs.ertesı gun farkına varmıslar arayıp teoman beyı soylemısler.degerlerınız cok yukselmıs demıs.morfolojı %2 kotu degılkı dedı.zaten sayı yukselınce morfolojıde dogal olarak normal yapılı spermlerde yukselıyor demıs.ben proxeed,endol ve trentalı sor dedım esıme.demıskı trental endol falan 90 lı yıllardan berı kullanılmayan bır ılac demıs.o ılacları saglık ocakları yazıyordu demıs.e vıtamını ve cınkoyu sor dedım.onları da fazlaya kacmadan kullanabılırsın ama benım onerım ılacsız ocak-subat gıbı bır test daha yapalım nerde duracak degerler ona gore demıs.sayı suan ıcın cok yukselmıs nerdeyse 2 kat yukselmıs demıs.benım bazı hastalarımda amelıyat sonrası 3. ayda hafıf dusme bıle olabaılıyor sonra yukselme oluyordu demıs.sızın dırek yukselmıs bu ıyı haber kutlamaya bıle gıdebılırsınız nıye uzuluyorsunuz demıs.

benım tavsıyem senı kendı oglum yerıne koyup soyluyorum cunku kendı oglum olsada ona ılac kullanmamasını tavsıye ederdım demıs.ama bılıyorumkı esın rahat durmıycak ozaman bır ılac yazıyım ıster kullan ıster kullanma demıs.en azından ocak ayına kadar kullanma demıs.sonra esım cıkmıs benı aradı anlattı bunları ılacın ıcerıgı falan ne dedım.hormon ıcerıyormu dedım klomen gıbı.sonra gıttı bırdaha sordu.benı aradı esım telefonda banada anlattı.klomen etkısını yapıyor ama onun gıbı hormon veren ılac degıl dedı.ama hormonları uyararak spermlerın artmasına neden oluyor dedı.yan etkısı varmı dedım yok sadece ıstah acıyormus ve cınsel ıstegı arttırıyormus dedı.tabı bundanda kımse sıkayet etmedı sımdıye kadar dedı.ama esım daha gelmedı ılacın ısmını bılemıyorum.esım sımdılık o ılacı almadı.kullanmıycam dedı.bu ayda deneyelım sonra bakarız dedım.evıcap ve cınko aldırdım.ne olcak bılemıyorum ınsallah ocak ayına gerek kalmadan hamıle kalırım((( zaten stres yapıyorsunuz buda hormonlarını olumsuz etkılıyor dedı.ama her ay husran yasmakta cok kotu dedım.daha kac yasındasınkı dur bakalım sankı 40-45 yasındaymıssın gıbı konusuyorsun dedı.ama 30 a yaklasıyorum dedım.daha gencsınız 30 yasta genc dedı.oyle bana guvenın dedı.sız yarım bılgılerle kendınızı bos yere strese sokuyorsunuz dedı.
benım bır kadın dogumcu arkadasım var nısantasında unlu bır dr, esını ben amelıyat ettım dedı.hıc ılac kullandırmadım 14 ay sonra hamıle kaldı dedı.sız sabırsızlanıyorsunuz ama bu ısler sabır gerektırır dedı.boyle ıste paylasayım dedım

sagol nurberracım sagolun kızlar hayırlısı neyse onu gorucez.kendımızı de yırtsak bos.Rabbım guzel yazı yazmıs olsun hepımıze ınsallah.

Selam kızlar. Herkes i idir umarım. Benim şöle bir durum oldu kızlar dün ilişki olmuştu. İlk defa düşükten sonra korunmasızdı ama planlı deildi. Zaman geçti akıntı bi kaç gün oldu yumurtlamadır geçmiştir die 1 kereden bi şi olmaz hesabı korunmadık! Bugün de baktım az bi akıntı var. Daha önceki daha yoğun ve erken biz zamandı aslında bana göre sankim. Dün de bugün de tam reglimin ortaları. Bi da yapmıcaz tabii de öle bi oldu işte plansız aldırmadık yane. Bu tek lişkide de gebe olabiirim die terddüt ettim. Doktor 3. raglinle demişti ama bu 2. reglimdi düşükten sonra başka doktora da danışmamıştık. Bi sorunun olursa kontrole gelirsin demişti. Sorunum yoktu. Ben de 3. reglimi olmadan 21. gün testi ultrason kontrolu yaptırıcam işte. Soğan kürümün devamını da yapıorum bu ay kısa olanı regl tarihinden önce iticek az kaldı. Bu tek ilişki de gebe kalırsam ne olur ki. Aslında bi problemim yok ama! Ben kasım reglimle başlıcaktım. Dünkünü de hiç önemsemedim ve ilk oldu zate bida da regle kadar nolur nolmaz yapmayız dedik zate yapmıoduk da bugün de ekrar akıntı oldu. Tam yumurtalama zamanı bu sanırım. Diğeri soğan küründen kaynaklandı belki de şimdi aklıma düştü. Normal beyaz sı akıntıdı. Bi gün olmuştu sanırsam.. İşte böle karışık oldu galiba yazdıklarım ama olur mu olur ya gebe olursam bi de. Ama röntgen parmağımdan çekilmişti. İlaçlarım da bitmişti sonra adet olmuştum yane 2. adetim düşükten sonra. Bu ay pas geçicez hazırlık olsun die beslenmeme, 3 adet folik plusı kullanmaya başlamıştım zate önce de kullanmış ara vermiştim. vs. dikkat ettim hazırlık olsun die. Kasıma bi de gebe kalcak olursam o yönden içim rahat olucak ama bakalım ya.. Ben gene kasımda başlıcam ama sürpriz de olur mu bi ilişkiden bilemiorum. Bişi de hissetmiorum..

hazelcm doktorun dedikleri gayet mantıklı. Doktor demiştir die de düşünmüorum böle. Eşinin ilaç kullanma durumunu bilemem tabii ama olmuo gebe kalmadım die çok sıkıntı yapma kendine. Normalde de hemen gebe kalınmayabilio sonuçta ki en az 1 yıl ya 1 yıl geçmeden çok da dert etme. Geçse bile zamanı vardır elbet yine de dert etme gebe kalıcaksın inşallah..

Merhabalar hamiş adayları,
Uzun zamandır topiğe giremiyorum kimler ne yaptılar bilmiyorum ama umarım herkes için güzel gelişmeler vardır.Her zaman dualarımda varsınız sizler benim yol arkadaşlarımsınız.Hepinizin mutlu olmasını ve güzel güzel bebiş anneleri olmanız duamdır.Hazelciğim sen çok iyi bir anne olacaksın buna inan,bazı şeylerin gecikmesi güzelliğinin katmerlenmesi anlamına geliyormuş,burda herkese ayrı ayrı moral verdin,beraber sevindik güzel haberlerde inşallah yine senin ve diğer arkadaşlarımın güzel haberlerine beraber sevineceğiz.Biz 16 haftamızdayız,yolu yarıladık sayılırız.Zorlu bir süreç sizi bekliyor hanımlar miğde bulantılarına,uyku nöbetlerine hazırlıklı olun

hazelcm iii gözün aydın kötü olmasında :)
zaten doktorların çok kötü demesine inanmayacaksın çok kötümserler
doktorluğumn yarısı yorum yani hepsi farklı şey söyelr :) önemli olaN MORAL çok az sperm mi olsa da erkeğin çifti bebek sahibi yapabiliyorlarr
doğal yolla dersin olmazssa yöntem çokk
moralini bozma

merhaba esteem
sana bişey sormak istiyorum.ne gibi sıkıntılar yaşadın.mide bulantı kusma yaşadın mı?yaşadıysan ne kadar sürdü acaba?

hazelcim herşey çok güzel olacak buna inanıyorum.testin ilk başta yanlış söylemeleri büyük hata.ama yine de şuan ki sonuç açısından gelişme olduğunu öğrenmen çok güzel.doktor doğru söylüyor.sonuna kadar katılıyorum.biz kendimizi çok kastık kasıyoruz.içimde hep senin bir kızın olacakmış gibi bir his taşıyorum.hayırlısı inşaallah.

merhaba esteem
sana bişey sormak istiyorum.ne gibi sıkıntılar yaşadın.mide bulantı kusma yaşadın mı?yaşadıysan ne kadar sürdü acaba?

canım 3,5 aya kadar sürdü ondan sonra pat diye kesildi.Şimdi çok şükür kalmadı,onun haricinde her akşam 8-9 da yatıyordum.Uyku hali geliyordu ,yorgunluk falan,bide miğde bulantıları olduğu için halsiz kalıyorsun,yediğin hiçbirşeyden tat alamıyorsun.Bu diğer annelerdede hemen hemen bu durumda.Bir bayandan duymuştum,ne şekersen çek hepsini unutuyorsun,aklına bile gelmiyor çektiklerin diye benimde şuanda yaşadığım o dönem aklıma bile gelmiyor.Hiç miğde bulantısı yaşamayanlarda var tabii Allahım isteyene nasip etsin.

canım teşekkür ederim.nihayet dualarım kabul oldu.hala düşündükçe içim pırpır oluyor.şikayet ediyor olmak da istemiyorum.gerçekten herşeye değer şüphesiz. aynı dediğin gibiyim.yalnız bende açlık duygusu hiç geçmiyor.sanki mide bulantım yedikçe azalacakmış gibi geliyor.ve tabi yiyorum da.enerjim de çabuk bitiyor.şimdiden 2 kilo almışım.bu da korkutucu tabi.ilk hamileliğim de böyleydi ama sanki herşeyi yeni yaşıyormuşum gibi.

Canım işte o tehlikeli ,bende senin gibiydim miğdem bulandıkça yedim şimdi 16+5 günde 4 kilo aldım ve doktordan önceki kontrolümde fırça yemiştim.Kendine dur demen gerekiyor,su içmeye çalış biliyorum zor gelecek sana ama başka seçeneğin yok,mutlaka ama mutlaka çok su iç,ben su içmeye yeni başladım ama evde olmak gibi durumum olsaydı damacanayla su içerdim hem kilo almanı durdurur,hem bebiş için çok iyi,hemde senin miğden için,bide tavsiyem sakız,ben kutu kutu sakız bitirdim,yemek yemekten iyidir.Birde yanına tuzlu birşeyler al miğdeni yatıştırır.Birde ne zaman bişi sormak istersen bana özeldende yazabilirsin elimden geleni yaparım,yanlış anlama yakın zamanda tecrübe ettiğim için yardımcı olmaya çalışırım:94:

sağol canım.niye yanlış anlayayım.tavsiyene uymaya çalışacağım.ben zaten balık etliyim.şimdiden iyi değil biliyorum.bebeğe hiç faydası yok.ama şu hormonlar gerçekten allak bullak etti.en azından 4.aya kadar almasam çok iyi olur.denicem canım dediklerini.bir de fazla kilo tansiyon şeker problemlerini peşinde getiriyor.o yüzden inşaallah bundan sonra biraz frenleyebilirim kendimi.

Kızlar ne güsel bebişlerinizle gebeliğin tadını çıkarıosunuz. İsteyen herkese nasip olur inşallah annelik.

Bu arada benim de yumurtlama dedim şe sperm midi acaba die düşündüm sonra. Hayırlısı olsun..

mrb arkadaşlar nasılsınız kusura bakmayın pek fazla ugrayamıyorum.nasıl gidiyor inş hepiniz iyisinizdir.
bende cok şükür iyiyim kendimi gezmeye verdim evde hiç durmuyorum.sürekli yürüşe falan cıkıyorum yoksa ayaklarım ellerim falan şişiyor.45 kiloydum 54 kilo olmuşum şimdiden.acayip ilk günden beri doymak bilmiyorum halende öyle devam ediyor.durduramıyorum kendimi.bebegimin cinsiyetini ögrendik sayılır dr yüzde yüz demesede kız diyor.allaha şükürler olsun bi sorunumuz yok başka.tekmelemeye bile başladı.rabbim bu duyguları isteyen herkeze nasip etsin inş.
hepinizi cok cok öpüyorum.kendinize iyi bakın ...

merhaba kızlarrr
ben uzun zamandır nete giremiyodum.
eşimin işleri hafiflemişken gezdik birazcık.

hazelcimdoktorun güzel şeyler söylemiş inşallah bundan sonrasında dahada güzel olur herşey.sen güzel düşün güzel olsunn cnm.

yasecimseninde az kalmış kasımdayız artık.hayırlısı olur inşallah fazla bekletmez bebeğin seni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…