Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

yase bu arada bısı sorcam senın adın kırmızı yazıyor.nasıl oldu o .pro olmussun ucretmı odedın

hazelcm güçlü olmaya çalış, kendini üzmemeye çalış olur mu?

Bi de 4000 Tl civarı açıkçası bu kadar pahalımı dı ya sonuçta çok da zor sayılmayan bi operasyon die biliorum. Sperm değerleri için olmasa bile sağlık açısından da yaptırmanız gerkmez midi zate. N e olursa olsun yaptırmalıydınız öle deil mi hazel? Ama bana pahalı geldi sonuçta bi rahatsızlık bu devlette de yapılıodur.. Tüp bebekte en az 5000 e gelir o zaman.. İnşallah en kısa zamnada gebe kalırsın hazel üzüldüklerinin mükafatı olur inşallah cnm. Oluo işte böle şeler. Sonunda güzel şeler olur inşallah..

yase bu arada bısı sorcam senın adın kırmızı yazıyor.nasıl oldu o .pro olmussun ucretmı odedın

E et KK pro üyeliği yaptım siteden. Ptt nin kargosula kapıda ödeme şeklinde yaptım bunu. Kart geldi şifreyi buraya bildirince böle oldu! Kırmızı oluomuş KKpro üyelik olanlar. Açıkçası çok da bilgim yok. Öle yapmak istedim. Güvenilir bir site oldunu düşünüorum bi de ondan işte. Eşim almış 35.5 ödemiş. Bi kupa bardak, kart bi de ekinezya tableti göndermişler..

hazelcim sanırım 4 ay olmuş daha
bak bazı arkadaşların 6 aydan sonra düzelmiş
canım sonuçta varikosel ameliyatı çokda büyük ameliyat değil
birazda siz pimpirik etmişsiniz yani okadar para veripte yaptırmaya gerek yoktu
benim eşimde olcak ben normal üniversitesi hastanesinden para ödemeden yaptırcam
canım bak sana tavsiyem erkek infertilitesinde bir arkadaş var krishazel
onunda eşi ameliyat oldu ve bir kaç ay sonra değerler çok kötü çıkmış ama sonrasında yani tam 6.ayda kendiliğinden gebe kaldı.ama onun tedavisini kaan aydosda yürüttü onun tavsiyelernide uygulamışlar.eşi proxeed plus adlı bir vitamin içmiş ve tabi yanında ginsengi l arginie, ginkgo biloba,keçi boynuzu pekmezi vs. kullanmışlar

yok yasecım aslında devlettede bedavaya yapılıyor ama bız esegı saglam kazıga baglayalım en ıyısıne yaptralım dedık amelıyatı.ama bosunaymıs.devlette amleıyat olup 2-3 ay sonra hamıle kalanda cok var.ama bende kı sans ıste.yada sanssızlık demek daha dogru olur.aman hıc umudum kalmadı hamılelıge dair de cevremın cocuk baskısına ne yapmak gerekır bılemıyorum.napım alısıcam artık cocuksuz yasama fıkrıne.

evet ronyacım bız pımpırıklendık evlatsızlık boyle bısı ıste.parasında degıldık ıse yarasaydı keske.evet 4 ay oldu ama ben bugunku testede guvenemıyorum nedense.ne oyunl ar dönüyor aklım almıyor.kaan aydos ankarada degılmı nasıl gıdıcezkı oraya.maılle tedavı edermı ucret odemeden anlayamadım canım
ben yaa. krishazelın oykusunu bılıyorum ama onlar en son ıgne kullanıyordu .proxeedi de cok duydum degerlerı yukseltmıs bırcok kısıde ama hamıle kalanı okumadım yanlısmıyım bılemıyorum varmı hamıle kalan yada cok varmı dıyım.yaza tupe gecıcem napım o da tutmaz bende bu sansla(

hazelcim belki ronyanın da dedi gibi bi kaç ay içinde daha i i olur sonuçlar. Zate ilacı da doktora danışmadan kullanmayın.. Bana kalırsa tüp bebeğe geçmeden yane yaza kadar gebe kalıcaksın. Tabii her ay sıkı çalışma ve gerekli özeni de gösterek ki biliosun zate öğrendik her şei di mi! Dileim olmadı eşinin spermi var sonuçta ve tüp bebek gibi çok başarılı sonuçları olan bi yöntem de var. Gerekirse bunu da düşüneceksin tabii.. Hayırlısı olsun her şein.. Stres yapmamaya çalış.. Ummadığın bi anda gebe kaldını öğrenebilirsin! Böle güzel şeler geçir aklından. Olmıcak bişi de deil zate.. Olur mu olur..

hepimiz için herşeyin hayırlısı olsun kızlarrr..allah sağlıklı evlatlar nasip etsin..

hazelcim canım geçmiş olsun mu denir ne denir bilemedim canım ya çok sinir bozucu bir durum bu kadar ihmalkarlık da olamaz yani pes dedirditiyor insana canaım hiç üzülme sen bu kadar uğraşıyor elinden geleni yapıyorsun allah bunun mükafatını elbet zamanı gelince verecek sana canım

Allah razı olsun toprakcım,tugokcum,yasecım.ne dıyım .rabbım hepımızın mukafatını en kısa zamanda verır ınsallah

Kızlar merhaba, ne zamandır girememiştim. Şimdi şöyle bir göz attım da, Hazelcim okuyunca üzüldüm, yazayım dedim...
Canım, eğer 4 ay önceki sonuç yanlış ise sayıda ciddi artış var görünüyor. Morfolojide değişiklik olmamış ama çok takılma ona. Dediğin gibi onca acı, emek, koşturmaca olunca insan hayalkırıklığı yaşar tabi haklısın ama herşeyin hayırlısı arkadaşım. En kötü ihtimalle tüp deneyeceksin zaten, bu değerler tüp için oldukça iyi değerler. Tüpten önce istersen bir aşılama dene, hem tüp için ruhen de hazırlanmış olursun.
Proxeedi ben de duydum ama denemedik hiç, ben presed kullandım, bak ondan memnun kaldım ve onunla hamile kalan arkadaşlar da biliyorum. Spermleri daha çok yaşattığı söyleniyor. Başka topicte bir arkadaşa "artık hiç yumurta kalmadı, tüple bile olmaz artık"dedikleri ay, preseed ile doğal yoldan hamile kalmış mesela. Böyle şeylerde moral bozmayacaksın, inancını yitirmeyeceksin. Şimdi tüp tedavilerini 0 morfolojiyle bile yapıyorlar ki önemli olan kadının yaşı, durumu zaten...
Bence biraz ümidinizi yitirmeden bu yardımcı ürünlerle doğal denemeye devam edin, kendini hazır hissettiğinde de diğer tedavilere bakarsın.
Bizimde durumumuz benzer ya sizinle, tek farkımız yaşımızın ileri olması, yani daha ümitsiz aslında :) Ama tüpten önce hala çabalıyoruz biz de...
Kendine iyi bak, moral bozmaca yok... Öperim.

canım varikosel ameliyatından 3 ay sonra sperm değerleri baya yükseliyor moralini hiç bozma. benim eşimin ameliyattan önce 10 milyondu ameliyattan sonra 60 milyon oldu. morfoloji de yükseliyor. inşallah ameliyat başarılı geçer.

hazelciğim bozma moralini hemen. arkadaşların dediklerini dinle. 6. ay da düzelen de oluyor. sen böyle üzülürsen ben artık yatıp öleyim. varikosel ameliyatı olalı eşim neredeyse 2 yıl olacak. değerler düzeldi ama bak hala tık yok bizde. yapma lütfen herşeyde hayır vardır bunu sakın unutma. ben bunu düşünerek dayanabiliyorum lütfen sen de böyle yap. ayrıca tüp bebekten önce aşılama dene ben 15 tatilde ilk aşılamamı olcam inşallah. tüp bebekte aşılamaya göre daha fazla hormon veriliyor. ve biliyorsun ki hormon zararlı vücuda. bu arada eşimin morfolojisi%4 iken biz mone ve evikap adlı ilacı kullandık. o süre içinde morfoloji %8 olmuştu. doktoruna sor bakalım bu ilaçları ve arkadaşların dediği ilacı.

sagol absynthcım.allah hepımızın dualarını kabul eder ınsallah.

anatolyacım ben asılamadan yana degılım arkadasım.burda bırcok kısı okudum asılama yaptıran ve 100 tanesınde belkı sadece 2 tanesı basarıyla sonuclandı.helede morfolojı sorununa asılama etkı etmıyor.oyuzden oraya harcıyacagım parayı tup bebege verırım daha ıyı dıye dusunuyorum.cunku asılamanın normalden pek farkı yokmus.% 2 gıbı bır ustunlugu varmıs.ama ınsallah sızde ıse yarar.

bu arada uzun suredır gorusememıstık kızlar sızlerden haber almak guzeldı:)

canım benim çevremde aşılamayla hamile kalanlar arkadaşlar var. sen gene iyice araştır da ona göre karar ver. Allah'ım tedavisiz hamile kalmayı nasip etsin inşallah. gerçekten ister aşılama olsun ister tüp bebek insan korkuyor yaa.

canım valla hıcbırseyden korkmuyorum.yeterkı melegım gelsın .hıcbırseyı dusunmem hormonmus acıymıs.korktugum tek sey ya tuptede olmazsa(

ya canım saçmalama tüp bebekte 1 tane spermle bile bebek sahibi oluyor insanlar. iyi düşün iyi olsun canım benim. kötü düşünme. olacak hayırısıyla bebişlerimiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…