Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ya kızlar nerelerdesiniz? hazelciğim sen iyi misin sesin soluğun çıkmıyor inşallah bir sorun yoktur. merak ettik seni.

kızlar dün adet oldum artık kasım ayına kaldım. yaz geçti sonbaharın da son demlerindeyiz bakalım ne zman gelecek bu bebiş. çok merak ediyorum. bu ay bi ilaç falan kullanmayı düşünmüyorum dr.uma da soracağım pazartesi ne diyecek bakalım. görüşmek üzeree.

Kızlar ya benim reglimin 11. günü dün ve bugün de o beyaz yumurtlama akıntısı gelio. Sanırsam yumurtluorum. Başka neden gelebilir ki! Dikkat ettiğim dönemlerde ilk defa bu kadar erken farkettim. 10. ve 11. günde normal oluodur heral. Ama çatlaması ne zaman olur bilmiom tabii. O da akabinde 24 saat içinde falan olur heralde. Üşütmeden de gelir mi akıntı acaba diorum ama bi rahatsızlığım da yok. Bazı aylar iki kere de yumurtlanabilo sanırım. Ne se zate bu sefer de pas geçicez. Bidaki regliymen sıkı çalışmalar başlıo hayırlısıyla..

Anatolyacm, miraycm hemencecik gelsin bebeklerimiz sağlıkla inşallah.. İsteyen herkese nasip olsun..

kızlar Allah razı olsun gıremedım su sıralar.okul falan derken zaman kalmıyor.bırde yabancı ulkelerle ortaklık projesı var comenius onunla ugrasıyorum.zaten bende tık yok ne dıyımkı farklı bısı yok bende.yarın test yaptrcaz bakalım esıme nasıl cıkıcak.amelıyat sonrası 4 ay dolcak 2 kasımda.ama bız yumurtlamaya denk gelmesın dıye bıkac gun once yaptrcaz.ınsallah yukselmıstr sıfır bıle cıkmasından cok korkuyorum.duzelme olsaydı hamıle kalırdım yaaa cok korkuyorum.

ebaydan 2 kere preseed sıparıs ettım gelmedı.paramda kaldı.artık ugrasmaya bıktım gg de aldım bende 79 tl ye.hemen geldı.bırdahada ebaydan bısı almam.ınsallah bu ay denıycem preseedle.ınsallah murebdu gıbı vesıle olur banada((

hazel eşinin değerleri i i çıkar inşallah cnm. E et koşuşturmaca yoğun devam edio bende de.. artık bu reglinde de olmassa bidakinden sıfırdan say. O zaman da gelir inşallah bebek. Değerlerde düzelme ve preseedle de şansın daha da artabilir.

Kızlar ben bu aralar yumurtluorum dedim ya acaip hissediorum. Rahmimin oralarda kıpırtılar batmalar. Düşükten sonra kontrolde kistler yoktu. Temizdi. Yine çok mu yumurta oluo acaba ya küçük küçük. Her zaman da böle hissetmiorum yumurtlamamı ama her döngüde de deişiodur muhakkak. Kist mi yapıcak gene offf. İnşallah öle deildir. Adetle de atılırmı ki öle bişi olursa atılmassa kist olur çünküm. 21. gün testine gidicem diğer hafta anlaşılır mı ultrasonda hemen regl öncesi sayılcak ya o zaman. Benim gibi yumurtlama zamanında hisseden ve yumurta takibine vs. gidipte rahmi i i olan var mı? Bu yumurtanın i i olgunlaştığını da gösterebilir belki normal ama daha önceden böle bi durumum oldu için acaba mı diorum. Kafama taktımdan deil ama mrk ediorum işte. Bildiniz ya da tahmininiz varsa söler misiniz?

canım çok üzüldüm ama üzülme hayırlısını versin Allah. bunda da vardır bir hayır. ne demişler sabreden derviş muradına erermiş.

cnm çok çok geçmiş olsun inşallah en kısa sürede toparlarsın kendini.

hazelcim cnm iyi olduğuna ve senden haber aldığıma çok sevindim.
inşallah eşinin değerleride iyi çıkar cnm.

kızlar selam,
uzun zamandır girmiyordum okudukça daha çok daraldım bi ara iyice psikolojim bozuldu 2 ay önce de ameliyat oldum koltukaltımdan kitle alındı şükür önemli bişey değilmiş atlattık.. doktora gittim bende rahim filmi çektirmedim henüz ama diğer sonuçlarım iyi çıktı yalnız eşimde varikosel varmış. enfeksiyon da çıktı şimdi antibiyotik kullanıyo sonra da ameliyat olacak. bi yerde sperm analizi yaptırıdık morfoloji %1 çıktı ama üniversitede bi prof bu teste güvenmedim dedi ameliyatta önce bi daha yaptırıcaz. inşallah sonumuz iyi olur sabırla bekleyeceğim bende hazel gibi umarım herkesin bira an önce tüm sorunları çözülür... hepimiz bebeklerimizi kucağımıza alırız...

tugok çok geçmiş olsun. Şükür atlatmışşsın. Neden rahim filmi çektirmedin.Çektirmek i i deilmiş tabii mecbur kalmadıkça da merak ettim doktor şimdilik gerek yok falan mı dedi.

hazel inşallah sonuçlarda düzelme olmuştur ya olmasa bile umudunu yitirme olur mu. Topiklerde okuorum şans çok çok az olsa bilem yüzde 1 morfoloji vs. olsa da gebe olanlar varmış. Şans işte sağlıklı spperm denk gelicekse gelio yumurtaya. Sperm sonuçları i i olsa bile kötü şans ya! belli olmuo sağlıklı olmayan da döllenio. İ i düşünelim i i olsun ama yapacak bişi yok..

gerek yok dedi doktor canım önce eşinin problemi hallolsun dedi inşallah da gerek kalmaz ben ondan çok korkuyorum valla gerçi önce ameliyat falan bi geçsin de hayırlısıyla..

gerek yok dedi doktor canım önce eşinin problemi hallolsun dedi inşallah da gerek kalmaz ben ondan çok korkuyorum valla gerçi önce ameliyat falan bi geçsin de hayırlısıyla..

E et cnm bence de eşinin problemi hallolsun ki bu durumda bile gebe kalma şansın az da olsa vardır. Sonra denemelerde olmassa gerek olabilir belkim filme ki kısırlık tedavisi gören kadınlarda bilem yüzde 30 unda sorun çıkabiliomuş. Ne se her şein hayırlısı olsun tatlım..

26 hazıranda

1 cc de 9 mılyon

ılerı h.% 24

yerınde % 28

normal morfolojı % 2

30 ekım bugun

1 cc de 17 mılyon

ılerı h.% 20

yerınde % 32

normal morfolojı % 2 cıktı bugunkunde .ama bız hazırandakı bakırkoydekını 18 mılyon olarak bılıyorduk sayıyı bugune kadar.nısantasında 22 hazıranda 8 mılyon cıkmıstı 26 hazıranda bakırkoyde 18 mılyon cıkmıstı ama 9 mılyonmus ve dr. bıze soylememıs nedense

bugun kac defa sorduk dogrumu dıye evet bu dogru dedıler.

kızlar bugunneler oldu

.4 ay once nısantası tumlabda spermıyogram yaptrmıstık.1.5 ay oncesınde ozelde 26 mılyon cıkan sperm sayısı nısantasında 8 mılyon cıktı.şok olmustuk.dr bu kadar nıye fark var dıye bızı bu sefer bakırkoy tumlaba gonderdı.orda 4 gun sonrasında 18 mılyon cıkmıstı.sevınmıstık tabı.ve amelıyat oldu esım 4 ay gectı salak gıbı bekledık .dun teoman beye msj attık hangı testlerı yaptıralım dıye o yanlıs anlamıs heralde bıze dıyorkı sızın yaptrdıgınız donemde bakırkoyde yanlıslık olmus ama sımdı sorun yok nısantası yada bakırkoyde yaptırabılırsınız .sonra bugun bakırkoy tumlaba gıttık teoman beyın msjını okuttuk laboranta yanlıslık oldugunu soyledı dedık.adam benım haberım yok dedı.neyse esım sperm verdı saat 10 bucuk gıbı.sonra 1 de tumlabın mudurumu ne bır bayan arıyor hazıran sonunda makıne 1 ıken 2 yazmısmız yanı 9 mılyonu 2 katı yazmıs.neyse 2 de tumlaba gıttık laborant bırden aaa sız onumu soyledınız ben bıran ıcın anlayamadım neden bahsettıgınızı dedı.bırden çarkettı.neler dönüyor anlayamadık.eger bı yanlıslık varsa teoman bey soylemelıydı.okadar parayı ona verecegıme keske tup bebek yaptrsaydım sımdı cok pısmanım.butun guvenımızı aldı.artık kıme neye ınanacagımızı sasırdık.kımseyede tavsıye etmıyorum. neyse bugunku sonuc 4 ay oncekı gıbı tabı yanlıslık varsa gercekten sayıda yukselme olmus sadece yazıyım oncekı ve sonrakı sonucu karsılastırın

yase ıste boyle ne sacma bısı degılmı.aglayıp durdum bugun.offfffff

ya e et ya parasını geçtin dielim o kadar uğraştınız ya sölemeeleri gerek. Bu kadar mı duyarlılar. Mal mı bu ya insan bebek için uğraşılıo. Acaip sinir oldum. Bırak para da önemli o kadar para verilio bu işler için stresini hiç katmıorum. Yani ne di im. Morfoloji neden aynı hazel ya belik 1-2 ay sonra daha i i olur. Bi de ne kadara mal oldu size maddi olrak. Git gel benzini osu busu amaliyatı devlert karşılamıodu di mi? Ne se cnm canını sıkmak için demiom ama ben bu durumda olsam gerçekten yıpratıcı ya ne se.. Daha zamanı vardır belki i i olur değerler inşallah. Bu arada hazel eşine kullanması için ilaç vs. yazmış mıdı doktor..

yok canım 4 ay beklettı amelıyat ıse yaradımı dıye.bosuna beklettı bızı bısıde vermedı.sımdı artık esım gıtcek muayeneye verır artık.3500 amelıyat tuttu.oncesınde her tahlıl 100 tl idi.doppler de cektrmıstı esım ozelde.sonra teoman 3 tane test ıstedı.yanı onlarda 500-600 tuttu.benzını saymıyorum bıle.4000 i gectı yanı.keske tup deneseydım.aptal kafam.en ıyısı dedık.bıze en ıyısı olsa ne olur bende bu sans varkenmafoldumben

yase ıste boyle ne sacma bısı degılmı.aglayıp durdum bugun.offfffff

sayı derken 9 milyon ve 17 milyonu kastettin sanırım hazel. Zate siz 18 milyon biliodunuz bunda 17 olmuş. Normalde artış var tabii 9 a göre. Garip bi durum aylar geçti. Üzücü ya bu şekilde öğrenmek ama bundan da ne kadar dikkatli olmamız gerktin,i öğrenioz gene. Düşünsene rahim filmi çektirioz dielim tüpler açık diolar sonra aaaa kapalımış. Olacak iş mi!

hazel p le başlayan bi ilaç varmış bi araştır istersen gerçi biliosundur da adı aklıma gelmi. Topiklerde eşleri kullanıp memnun olan tavsiye edenler vardı BİRBİRLERİNE. Kürleri zate biliosun. Şöle başla kasımda eşine. Hemen tüp bebeğe yönelme derim yararı olabilir. Gebe de kalabilirsin hala imkansız deil ki. Sonu güzel olur inşallah gebe kalıp bebeğini kucana alırsın inşallah sağlıcaklan, alırız hepimiz ve de isteyen herkes..

amin ınsallah yasecım.gıdelım bakalım dr. ne dıycek.kendı basımıza bısı kullanmayalım dıyoruz.kecıboynuzu zaten yapıyorduk 1.5 aydr.2 haftadır veremedım esıme unuttum.yazın az sıyah uzum ıncır bal polen arısutu yedırmedım.neler yaptım yok morfolojı tık dememıs.ya 3 olsa sevınırdım ılerleme var dıye ama bısı duzelmemıs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…