Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

yaaa sagol ramıznurcum yaa.gercekten sızın morfolojı de % 3 muydu.hareket nasıldı.bak sımdı ıcıme su serptın.rabbım ıste ol deyınce oluyor.

sagol MUHRIBECIM Allah razı olsun.oyle bayagı seyler atlattık.sende zor zamanlar yasamıssın.rabbım ınsallah bızede saglıklı ve hayırlı evlatlar nasıp eder en yakın zamanda.bazen umutlarım tukenıyor.ama devam yapcak bısı yok

yaaa sagol ramıznurcum yaa.gercekten sızın morfolojı de % 3 muydu.hareket nasıldı.bak sımdı ıcıme su serptın.rabbım ıste ol deyınce oluyor.

harekette kötüydü cnm
hızlıileri 10
yavaş ileri 26
yerinde harkt 12
hareketsiz 52 di cnm morfolojide kruger 3 dü ama çok şükür 6.ayımızda geldi bebişimiz
boşuna sıkıntı etme yani bol dua et
eminim en kısa zamanda hamiş kalacaksın..

Merhaba arkidişler.. Benim de reglim bitti artık. Soğan kürü yapim diorum. Bakalım artık dinlenme bekleme sürecindeyim. Bi sonraki reglimi bekliorum. O zaman da bi doktora görünim diorum. Nası durumların die. Ben de hayırlısıla kasımda başlıcam bebek için uğraşlara. İnşallah olur tez zamanda tekrar gebe kalmak.

Aysucum ben de durumlar böle işte. Pek bişi yapamıorum şimdilik. Zamanın geçmesini bekliorum tatlım.
Bebeğin ve senin sağlıklı olmana sevindim. Her şe yolunda bi gebelik geçiriosun. Ne güzel. Böle de devam edicek inşallah.

Hazel senin de umarım tüp bebek yoluna başvurmana gerek olmadan gebelik haberini alıcaz. Sen de kalıcaksın gebe emin ol.

hoşgeldin cnm
nerelerdesin sen özlettin kendini.
çalışmalara baklamak için 1 ayın mı kaldı yani.eylül bitti sayılır artık.
hayırlısıyla sağlıkla gelir meleğin inşallah.

aysucum doktor 3. reglinden sonra başla dedi bebek için yane. Eylülde ilk reglimi oldum. 2. si ekimde olur. 3. de yane kasım ayındaki reglimle başlıcam. Daha var ama zaman da çabuk geçio. Ağustos ayında ilk gebeliğim ilk haftalarda düşükle sonuçlanmıştı. Hayırlısıla tekrar gebe kalmak nasip olu umarım. 2011 de anne olmak istiorum. Ama sağlıklı olduktan sonra zaman da önemli deil tabii. Kısmet bakalım gebe kalıcak mıyım. Kalsam da nası olur. Zaman gösterir. Hakkımızda hayırlısı ne se o olsun inşallah..

mrb kızlar.inşallah enkısa zamanda güzel haberlerinizi paylaşırsınız bizlerle.bende yarın ikili test sonuçlarımızı almaya gidicem.:Saruboceq: inşallah bir sorunumuz yoktur.gökgürültüsünden ben çok korkarım ve şu anda çok kötü hava burda.kocsmı özlüyorumsenağlama

hayırlısı olsun yasecim sağlıklı olsunda gerisi önemli değil.

cnm bende sendenim malesef çok korkarım gökgürültüsünden.burdada öyleydi hava ama şimdi durdu gökgürültüsü sadece yağmur yağıyo.

Testlerin i i çıkar da gönül rahatlığıyla gebeliğine devam edersin inşallah. Sağlıkla kucana alırsın. Bize de du et olur mu? Sağlıklı bi gebelik hayırlı evlatlar isteyen herkesin öle olsun..

kızlar ben ben meyve sıkacağı almaya karar verdim
şimdi siz niye diyeceksiniz ne saçma diyeceksiniz ama
hem kadına hem erkeğe yararlı süper bişiymiş
havuç suyu bardak içilecekmiş
denemek isteyen olursa diye yazdım
ben zaten bu ay doktora başlıcağım
hemde diyorum havuç suyuda içiyim yaramasa bile zararı olmaz:)))
zaten hamile kalana kadar canım çıkııyo:)))

ayyy cumleye bak meyve sıkacagını almak yerıne dıycektım.sankı sıkacagı yıycekmıssın gıbı bır cumle oldu:)))

yok kuzum ya suyu daha faydalıymış
bir bardak havuç suyu elde etmek için tane havuç sıkman gerekiyo belki daha fazla
ama okadarı yiyemem bi seferde
hem kandime hem benimkine içircem
ogün sedanın programında ibrahim saraçoğlu söylemiş
hamile kalmak isteyen bayanlar havuç suyu içsin
spermi kalitelendirmek içinde erkekler içsin demiş
bakalım denicem

preseede gelince şekerim
valla ben siperiş ettikten gün sonra falan geldi zile bastılar
ben kapıyı açtım çıkan yok
balkona çıktım iki adam arabaya binip gidiyolar bağırdım posta kutusunun üstüne koyduk dedi
düşün yani birinin eline geçse hem param gitcek hem rezil olcam
ama elim mahkum bidaha sipariş etcem(

omman hangı kargoydu pekı.barı gıdıp kargo kargo gezıyım.gercı gecen hafta mng,yurtıcı ve ups e sordum benım ısmıme gelen kargo yokmus.bu haftaıcı yıne gıtcem ve sorcam.ne uyuzlar yaa.hayır bırısıne verseler bana verırler heralde.kımse bana vermedı bısı

yasecim napıyon şikerim?????

iİM CNM YA NAPİM FENA ÜŞÜTMÜŞÜM YATIORUM ÖLE PEK NETE GİREMİORUM. açıorum kalıo öle. işte ben de bebk için ara vermişken rahat ilaç da kullanabiiorum. soğuk algınlığı ilaçlarından. doktor bebek düşünğüosanız bu ayı geçin dedi ilaç vedinden . ben de bu ay ve öteki ay da yok zate dedim. bakalım nası olcak kasıımı bekliorum. bi da ne zaman ebekalcam bakalım. ilki bekletmemişti inşallah bida öle olur. şimdilik bi boşluk var. yazın doluydu ama. doktora da gitmedim tekrar.bidaki regli de belkim bi görünürüm. soğan kürüne de başladım bugün. hayırlısı artıkın ..

hazelcim ya bak ben de preseed almıştım ama gg den çabuk gelmişti. kredi kartılan. ebay dah uygundu ama pek anlamadımdan o siteden bulaşmadım. maile ebayla ilgili bişiler gelio. dikkat et o adı kullanarak kötü niyetliler olabilir. belki bi karışıklık olmuştur. gg den aldımda ovu ve gebelik testleri de vardı. 9 kullanımlık. ben de preseed kullananlar topiğinde görüşmüştüm kızlarla ebay en uygunu diolardı.
ne se işte şimdi 3 kullanımlık duruo . denemelere başladımda ilk denemde tahmini günlerde kullanıcam bakalım ben de..

canım valla öyle kargo adı falan yok küçük bi kartonun içinde geliyo
üstünde kargoya ait hiç bişi gelmio
ne telefon ne isim yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…