Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Amin. İnşallah rabbim tez zamanda sğlılı ve de hayırlı evlatlar nasip eylesin bize..

hayır canım ben büyük ihtimal 15 tatile kadar yada seneye yaza kadar düşünmüyorum önce testlerimi yaptırmam lazım bide urfada eşimden uzağım ya bilmiyorum ama şu anda düşünmüyorum

Evet cnım acele de atma tabii için bi rahat etsin önce.. İnşallah her şe i i olur senin için..

herkese merhaba,sakin bir gün sanıyorum.umarım bu güzel hava herkese pozitif bir enerji getirirboshayallersmile

merhaba kızlar
nasılsınız?
bugün misafirim vardı giremedim biraz yoruldum.sabahtan temizlik sonrada mutfağa giriştim biraz önce gittiler.şimdide dinleniyorum.
yarın kendi doktoruma gidicem.bakalım o neler dicek.
hazel deniz yase nerelerdesiniz?

inşaallah güzel şeyler söyleyecek.bizi haberdar edersin.
bu arada çok sıkılıyorum.hiç bir regl belirtisi yok bende.hamilelik belirtisi de yok.kafam çok karışık.kimseye bişey de söyleyemiyorum.
boshayallersmileya sabır az kaldı.kızlar dua edin pazartesi hamile olduğumu öğreneyim.

mrb arkadaşlar nasılsınız ben fazla giremiyorum siteye nasıl gidiyor.
aysucugum bende iltiap cıkmıştıya.kültür tahlili yaptırmıştım bayramdan önce cok şükür temiz cıktı.tahlilde üre yok yazıyordu.dr bişeyin yok dedi ilac falanda vermedi.dünde ikili testimizi yaptırdık oda cok şükür normal cıktı.bebegin 1 hafta önde gidiyormuş maşşallah rabbim nazarlardan saklasın.benimkide öyle gözüküyor tatlım.rabbim hayırlı dogumlar nasip etsin.isteyen arkadaşlarada en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inş.sen yaptırdınmı ikili testini.

kızlar aranızda pko olup da doğal yoldan hamile kalan var mı?ben pko olduğumu bebeğimi kaybettiğimde öğrenmiştim,o zaman tedavisiz hamile kalmıştım.ama şimdi tanılı bir rahatsızlık olunca aklım karışıyor.

murebdu ne zaman bellı olcak.ınsallah ıkıncı bebısınde gelır canım

6 Eylülde sabah gitmiştim doktora iki yumurtan da çatlamış.herhalde gece olmuş dedi.tam da kadir gecesiydi.doktor 15 gün ekle dedi.20 eylül pazartesi gününe geliyor. regl olmazsan gel test yapalım dedi.ama bilmiyorum.hiç günüm geçmeden gitmek gibi oluyor.pazartesiye kadar nasıl vakit geçecek.idrar testi alıp yapayım mı diye düşündüm.bazılarında erken de çıkıyor.kendimi tuttum.çünkü hep hayal kırıklığı.olmazsa 1 ay daha klomen kullanıcaz.offf ya.bunaldım iyice.

cnm inşallah pazartesi günü hayırlı haberlerle gelirsin.dualarımız seninle :Saruboceq:

denizcim hoşgeldin.özlettin kendini.
kültürün temiz çıkmış çok sevindim cnm.
ikili test için kan verdik cumartesi çıkıcak ultrasonda bakıldı herşey güzel çıktı.sana nasıl yapıldı ikili test cnm?

hadi gözün aydın denizxx.

cnm regli günün pazartesimi?

teşekkürler canım.aldığım duaların hürmetine inşaallah yüzüm gülecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…