Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

inş. canım sağlıcakla kucağımızada alırız kan testi değerlerin nasıl 2 gün sonra baktıracak mısın canım opuyorumnanaktan

Yok canım baktırmayacağım.Benim adetim geçmişti zaten 1-2 gün.Değerim de 500 lerde bişey çıktı.1-2 hafta sonra da doktora gideceğim biraz büyüsünde görelim inş.
Senin daha günün geçmedi galiba değil mi?O yüsden biraz düşük çıkması normal bence...

Yok canım baktırmayacağım.Benim adetim geçmişti zaten 1-2 gün.Değerim de 500 lerde bişey çıktı.1-2 hafta sonra da doktora gideceğim biraz büyüsünde görelim inş.
Senin daha günün geçmedi galiba değil mi?O yüsden biraz düşük çıkması normal bence...

adetime daha 3 gün var canım ben biraz fazla acele ettimdelikafadulden bende bir adet günü tekrar baktırayım diyorum cumartesi kasık ağrımda var benim aslında normalmiş ama bende doktora sağlıklı olur inş. ay sonu gdeyim dyrm:1hug:

adetime daha 3 gün var canım ben biraz fazla acele ettimdelikafadulden bende bir adet günü tekrar baktırayım diyorum cumartesi kasık ağrımda var benim aslında normalmiş ama bende doktora sağlıklı olur inş. ay sonu gdeyim dyrm:1hug:

İnş canım hamilesin zaten bence.Sadece biraz erken davranmışsın.Evt kasık ağrısı oluyoo bende de olmuştu batma şeklinde bende karın ağrısı da çok oldu.

Nisacım çıkıyorum ben canım.Grş inş hamilesin bak aklına olumsuz şeyler getirme sakın:)Azzcık sabret bakalım.3-4 gün sonra herşey daha net belli olur.
Grş:):)

Nisacım çıkıyorum ben canım.Grş inş hamilesin bak aklına olumsuz şeyler getirme sakın:)Azzcık sabret bakalım.3-4 gün sonra herşey daha net belli olur.
Grş:):)
görüşürüz canım yok canım sadece belirtileri inanılmaz hissediyorum kaldığı gündenberikafamçokkarıştı dikkat et kendine
:emir_bebek: bebişedeopuyorumnanaktan

nisacım cok tebrıkler canım.kotu dusunme bır kere oyle oldu dıye yıne oyle olcak dıye bısı yok.ınsallah saglıklı bır sekılde gelır bebegın.sorunsuz hamılelık gecırırsın canım allahın ıznıyle:Saruboceq:

nisacım cok tebrıkler canım.kotu dusunme bır kere oyle oldu dıye yıne oyle olcak dıye bısı yok.ınsallah saglıklı bır sekılde gelır bebegın.sorunsuz hamılelık gecırırsın canım allahın ıznıyle:Saruboceq:
aaa hazelcim ya seni çok özledik uzun zamandır denk gelemedik seninle çok teşekkür ederim canım inş. düşünmemeye çalışıyorum inş. başarırım tam sevinemedik bile eşimle heralde keseyi görüp kalp atışlarını duyana kadar içim yinede rahat etmeyecek inş. Ramazanda Rabbim tez zamanda sana da bir bebiş gönderir ben inanıyorum canım hep duamdasın canım Allah herkese nasip etsin:Saruboceq:

Kızlar merhaba ben bugün tüp bebek tedavisine başladım hayırlısıyla beni listeden silebilirsiniz sonuçlarımı bildiririm size

kızlar 2 gündür kanamam vardı bugün doktora gittim kimyasal gebelikmiş yaşadığım şimdi beta hcg düşecek mi diye takip edeceğim dışgebelik riski ortadan kalksın diye.kızlar bir sürü testler yapılacak 15 gün sonra falan yaptır dedi umarım sorunun ne olduğu bulunur ve bende sorunsuz bir hamilelik yaşayabilirim

merhaba arkadaşlar
ben 1 yıllık evliyim. ama son 4 aydır korunmuyoruz.kist felan oluştu.onun tedavisini gördüm bitti derken FSH değerim 9 çıktı. yumurta takibim yapıldı ve şimdi klomen kullanıyorum... var mı içinizde benim gibi tedaviye başlayan ? dualarınızda unutmayın beni de... Rabbimin gücü büyük inşallah en kısa zamanda hayırlı mutlu ve sağlıklı evlatlar nasip eder bizlere...

muebbetsevda hıc canını sıkma burda kisti olupta hamıle kalan cok kısı var.kıste en ıyısı sogan suyu ıcmek canım.sabah aksam bırer soganı kaynamıs klorsuz suya atıp 5 dakıka kaynatıp soganları ıcınden alıcaksın ve ılındıktan sonra ıceceksın.kıst falan kalmıyor ve hamıle kalıyorsun.hem klomende kullanıyormussun.klomenlede hamıle kalan cok kısı oldu.kadındakı sorun erkektekınden daha kolay duzelıyor.sıkma canını bence yakın zamanda gelır bebegın.ama sogan suyunu mutlaka dene.

toprakcım allah yardımcın olsun canım.ınsallah sorun bulunurda sende saglıklı hamılelık gecırırsın.bak en azından kolay hamıle kalabılıyorsun.sorunda anlasıldımı bebısı kucagınada saglıkla alırsın inşallah

muebbetsevda hıc canını sıkma burda kisti olupta hamıle kalan cok kısı var.kıste en ıyısı sogan suyu ıcmek canım.sabah aksam bırer soganı kaynamıs klorsuz suya atıp 5 dakıka kaynatıp soganları ıcınden alıcaksın ve ılındıktan sonra ıceceksın.kıst falan kalmıyor ve hamıle kalıyorsun.hem klomende kullanıyormussun.klomenlede hamıle kalan cok kısı oldu.kadındakı sorun erkektekınden daha kolay duzelıyor.sıkma canını bence yakın zamanda gelır bebegın.ama sogan suyunu mutlaka dene.

toprakcım allah yardımcın olsun canım.ınsallah sorun bulunurda sende saglıklı hamılelık gecırırsın.bak en azından kolay hamıle kalabılıyorsun.sorunda anlasıldımı bebısı kucagınada saglıkla alırsın inşallah

soğan kürünü bende duydum canım. ama şimdi aslan pençesi içiyorum. İbrahim saraçoğlunun sitesinde buldum. bir süre kullanayım bakalım sonuç nolacak.bir kaç güne kadar inşallah soğan kürüne de başlarım. peki bu soğan kürü ne kadar zaman içiyoruz.herhangi bir süresi var mı ? Rabbim görüyor çabalarımızı inşallah en kısa zamanda nasip eder...

sogan kürü adetin 7. gunu baslayıp 22. gune kadar ıcıyorsun sabah aksam.sonrakı aylarda ıse adetten 10 gun once ıcmeye baslayıp yıne 15 gun ıcıyorsun canım.sogan kuru topıgıde var ıstersen bır bak ordakılere sor .allah sıfa versın ve bebeklerımızı en yakın zamanda bızlere versın ınsallah

nisa ve denizcim hayırlı ugurlu olsun inş saglıklıca kucagınıza alırsınız.darısı isteyen herkeze olur inş

nisa ve deniz hayırlı olsun hamileymişsiniz.. ağustos ayında inş. sayımız artar. kan testi yaptırdınız mı kızlar? adetiniz kaç gün gecikti? bi kür ilaç tedavi yöntemi uyguladınız mı? çok soru sordum biliyorum. belki geçmişte de yazdınız ama okumaya şimdi vaktim yok. benim de adetime 10 gün var. merak ediyorum belirtileriniz nelerdii???? görüşmek üzere fıstıklar. Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin...

nisa ve denizcim hayırlı ugurlu olsun inş saglıklıca kucagınıza alırsınız.darısı isteyen herkeze olur inş

Canım tşk ederim.Senin de hayırlı olsun.Rabbim inş yüzlerini göstermeyi de nasip etsin.Forumda isteyen tüm kızlara da hayırlısıyla hamiş olsunlar inş:Saruboceq:

X