Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

annem edırnede oturuyor.sagolun kızlar sadece duaya ıhtıyacım ve rabbımın yardımlarına ıhtıyacım var.o ısterse olur ıstemzse olmaz.vardr bır hayır bundada bılıyorum ama uzuluyorum yınede ama sıze gercekten cok sevınıyorum.

aysucum evet oyle olabılır tabı yanı 987 den dusecektır ama bız 2 yıl sonra tasınmayı dusunuyoruz.2 yıldada 987 tllık su kullanmayız heralde yanı 300-400 tl yıne kalacak gıbı gelıyor.bılmıyorum hersey ust uste gelıyor.rabbıme cok dua edıyorum hayatımda artık mutluluk verıcı bısıler olsun dıye.cok ıhtıyacım var buna.

Aysucum benim sat 18 temmuzdu.İşte öğleden sonra alacağım kan testi sonucunu da ama kontrol olmayacak çünkü kan testini sağlık ocağına yaptırdım.1 hafta sonra mı kontrole gitsem acaba???

cnm kan sonucun çıkınca kaç haftalık gebe olduğun belli olur zaten ona göre karar verirsin.

annem edırnede oturuyor.sagolun kızlar sadece duaya ıhtıyacım ve rabbımın yardımlarına ıhtıyacım var.o ısterse olur ıstemzse olmaz.vardr bır hayır bundada bılıyorum ama uzuluyorum yınede ama sıze gercekten cok sevınıyorum.

aysucum evet oyle olabılır tabı yanı 987 den dusecektır ama bız 2 yıl sonra tasınmayı dusunuyoruz.2 yıldada 987 tllık su kullanmayız heralde yanı 300-400 tl yıne kalacak gıbı gelıyor.bılmıyorum hersey ust uste gelıyor.rabbıme cok dua edıyorum hayatımda artık mutluluk verıcı bısıler olsun dıye.cok ıhtıyacım var buna.

hazelcim lütfen olumsuz düşünme cnm inşallah geri verirler paranızı.sen kafanı dinle biraz annende.edirne güzel yer.bi kere gitme fırsatım olmuştu.

Kızlar size bişey sorcam daha doktora gitmek için erken değil mi?İneternette 4 haftalık görünüyoo şu hesaplayıcılarda???1 hafta sonra falan giderim diye düşünüyorum.Bi de oruç tutuyorum acaba bi problem olur mu sizce???

Canım Allah bağışlasın ,hayırlı uğurlu olsun bebişin.İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın.Bende kısa süre önce öğrendim ,oruç tutyordum ama bebeğin gelişim aşamasında olduğu için önermiyorlar,tansiyon düşüklüğü ve karın ağrısı yaşadım ben o yüzden tutmuyorum artık.Oruçdan etkileniyorsan zorlama derim sonuçta kaza edebiliyorsun.Doktor içinde benim lekelenmelerim devam ediyordu dış gebelik ve düşük riskleri oluyor bu dönemlerde o yüzden öğrendiğin zaman bi gözükmekte fayda var.Folik asit kullanman gerekiyor.4 haftadan sonra kese gözükmeye başlıyor,6 haftadan sonra kalp atışlarını duyabiliyormuşuz.:nazar:

Mrb arkadaşlar benim sat 15 ağustostu dün test yaptım veeee çift çizgi çok şükür.Bugün sabah da sağlık ocağına gidip kan testi verdim bakalım sonucu 4 gibi alacağım.Allahıma çok şükür 12. denememdi bu benim 1 senedir bebek hasretiyle yanarken Rabbim bu mübarek aylarda nasip etti.Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın...

alkisalkisalkis tebrik ediyorum canım rabbim tamamna erdirsin artık çok dikkat et sağlığına opuyorumnanaktan

Canımmm Ramazan herkes için bereket,rahmet umut ayıdır.Güzel şeyler elbette gelecek,
senin duygu ve düşünceleri tahmin etmek hiç zor değil ama dualarımız seninde güzel bir hamiş olmandır.:CüvCüv:

:nazar::CüvCüv:kızlar ve ben de çok şükür 3 haftalık hamileyimmmmm Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş. sağlıklı bir şekilde atlatırım sürerci adete 4 gün var 57 hcg hamiş arkadaşlar siz 2 gün sonra tekrar yaptırdınız mıbilmiyorumkismile

:nazar::CüvCüv:kızlar ve ben de çok şükür 3 haftalık hamileyimmmmm Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş. sağlıklı bir şekilde atlatırım sürerci adete 4 gün var 57 hcg hamiş arkadaşlar siz 2 gün sonra tekrar yaptırdınız mıbilmiyorumkismile

hihoyyyt ttebrik ederim canım allah tamamına erdirsin gerçekten çok sevindimalkisalkisalkis

ayy pardon diğer soruya cevap vermeyi unuttum hayır ben yaptırmadım ama iğneden korktuğum için tabi en iyisi yaptırmak

denızcım tebrıkler canım super yaaa.topık gercekten ugurlu ama sadece sahıbıne ugur getırmedı :))) :umursamaz:

hadı kızlar ben kalamıyorum barı sızler hamıle kalın .sızlerle sevınıyorum bende napim.

ozgecım sen ne yaptın dr. a gıtcektın.ne oldu gıttınmı

HAdi hazelcim şu pc ni yaptırda gel artık aramıza.Ben bu ay memlekete annemlerin yanına gittim bende biraz kafa dinledim ama daha 5 gün olmadan eşim aramaya başladı gel diye.NEyse.Hazelcim biz tam yumurtlama günlerimde 2 kere birlikte olduk.Ya tutar ya da tutmaz bilemiyorum.Ama artık hiç umutlanamıyorum.Artık yumurtlama falanda dikkat etmiyorum.

canım tebrik ederim allah kucağına almayı nasip etsin 2 gün sonrada mutlaka yaptır canım

canım tebrik ederim allah kucağına almayı nasip etsin 2 gün sonrada mutlaka yaptır canım

teşekkür ederim canım yaptırcam inş. zaten çok sevinmiyorum böyle bir şey geçti ya başımdan inş. hayırlısı olur ve sağlıklı bir süreç olur
bu arada sen nasılsın nasıl oldu değerlerin biraz bekle acele etme benim 20 gün sonra düşmeye başladı

Mrb arkadaşlar benim sat 15 ağustostu dün test yaptım veeee çift çizgi çok şükür.Bugün sabah da sağlık ocağına gidip kan testi verdim bakalım sonucu 4 gibi alacağım.Allahıma çok şükür 12. denememdi bu benim 1 senedir bebek hasretiyle yanarken Rabbim bu mübarek aylarda nasip etti.Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın...

olumunekankayizsmile çok sevindim canım hayırlı olsun inş.

teşekkür ederim canım yaptırcam inş. zaten çok sevinmiyorum böyle bir şey geçti ya başımdan inş. hayırlısı olur ve sağlıklı bir süreç olur
bu arada sen nasılsın nasıl oldu değerlerin biraz bekle acele etme benim 20 gün sonra düşmeye başladı

canım valla yarın doktora gidiyorum alalım derse aldıracağım zaten kanamam başladı 2 gündür leke şeklindeydi bugün tam anlamıyla kanama oldu bakalım hayırlısı artık

hihoyyyt :teytey: :sm_cool: GÜNAYDIN :sm_cool: :teytey: hihoyyyt

"Allahım, Senden erkek (veya kız) çocuğu istiyoruz. Ama Sen daha iyi bilirsin. Hakkımızda hangisi ha*yırlı ise onu ver..... "Oğlan olsun kız olsun, eli-yüzü düz olsun" Amin.

Canım tebrik ederim,Allahım sağlıklı sıhhatli kucağına almanı nasip etsin,Ramazan topişimize uğurlu geldi mevlam isteyen herkese nasip etsin.Benden de bi nazar boncuğu sana:nazar:

hihoyyyt :teytey: :sm_cool: GÜNAYDIN :sm_cool: :teytey: hihoyyyt

"Allahım, Senden erkek (veya kız) çocuğu istiyoruz. Ama Sen daha iyi bilirsin. Hakkımızda hangisi ha*yırlı ise onu ver..... "Oğlan olsun kız olsun, eli-yüzü düz olsun" Amin.

Günaydınnn bu kadar pozitif güne başlayınca sanırım herşey daha güzel olur.Rabbim dualarını kabul etsin,güzel ve hayırlı yavrular nasip etsin sana:CüvCüv:

Canım tebrik ederim,Allahım sağlıklı sıhhatli kucağına almanı nasip etsin,Ramazan topişimize uğurlu geldi mevlam isteyen herkese nasip etsin.Benden de bi nazar boncuğu sana:nazar:

:nazar:buda senin için btanemolumunekankayizsmileevet ramazan uğurlu geldi gerçekten hepimize esteem

X