Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

abovvv kimse beni tanımıyo kısaca tanıtayım ben 18 yaşındayım 1 sene oldu evleneli 3 cü denememdi bu inş. tutmuştur doktora gittik herşey normal sadece eşimde varikosel var bu da önmli değilmiş yani ilerlememiş sperm sayısı 60 milyon oldu hareketlilik çok güzel morfolojide sadece rabbime dua ediyoruz kızlar bu kadar merak ettiğiniz bişey olursa her daim cevaplarım opuyorumnanaktan

cnm daha öncede gecikmen olurmuydu?
inşallah bebeğin seninledir.yarın güzel haberlerle bekliyoruz seni.

sadece bunda 5 ay önce yumurtalığımda 3.5 cm kist oldu hemen eridi ozamn 12 gün geçmişti ama şuan temiz bu gün doktora gittim herşeyin temiz dedi ama işte kan tahlili olmaz dedi doktor çok saçma bende yarın sağlık ocağına yaptırcam allah nasip ederse Şeniz

ben normalde hep 11 de olurum hiç şaşmaz bide 12 de ama işte geçikti ilk defa dua edin kızlar ben çok dua ediyorum siizlere kaydirigubbakcemile5

sadece bunda 5 ay önce yumurtalığımda 3.5 cm kist oldu hemen eridi ozamn 12 gün geçmişti ama şuan temiz bu gün doktora gittim herşeyin temiz dedi ama işte kan tahlili olmaz dedi doktor çok saçma bende yarın sağlık ocağına yaptırcam allah nasip ederse Şeniz

aysu87 sen hamilemisin cnm inş. hamilesindir

cnm neden doktor kan tahlili olmaz dedi anlamadım saçma geldi banada.sen sabahtan git yaptır kan testini.
evet cnm ben hamileyim.

Merhaba kızlar;
Bugün doktor randevumuza gittik,keseyi gördük,4,5-5 haftalıkmış,lekelenmeler oluyordu onu sorduk çok şükür düşük ve dış gebelik yok ama dikkat edeceksin dedi doktor,3 beyazdan uzak duracaksın ve abur cubura saldırmayacaksın,ayda 1,5 kilo alman bebek ve senin için ideal dedi.Günlük süt ve suyunu içeceksin,kahvaltına dikkat edeceksin ve ağır kaldırmayacaksın dedi.10 gün sonra kalp atışlarını duyabiliriz dedi,şimdilik küçük olduğu için tahlilleri bir sonraki randevuda vericem dedi.Öyle şekeler bizden bugünlük bukadar:ecrin_bebek:Rabbim topiğimizdeki her anneye bu duyguyu nasip etsin:Saruboceq:

günaydın kızlarr acil durummm beklenen tarihim 15 ağustosdu çok az ve değişik bi kanamam oldu sonraki gün sadece tuvalette oldu ped batmadı bile bugünde kesildi bu nedemek oluyoo anlamadımm üstüne görme dedikleri bumu acaba die test yaptım testte önce tek çizgi çıktı 1 saat sonra falan 2. çizgi silik bi şekilde hamile olsam belli olması gerekirdi değilmi ?

günaydın kızlarr acil durummm beklenen tarihim 15 ağustosdu çok az ve değişik bi kanamam oldu sonraki gün sadece tuvalette oldu ped batmadı bile bugünde kesildi bu nedemek oluyoo anlamadımm üstüne görme dedikleri bumu acaba die test yaptım testte önce tek çizgi çıktı 1 saat sonra falan 2. çizgi silik bi şekilde hamile olsam belli olması gerekirdi değilmi ?

Canım aynı durumları yaşadım hayırlı olsun,inşallah hamissin:teytey:

Canım ya gerçektenmi sende nasıl olmuştu ? ve ne zaman çıktı testte ?

kırmızılara bikaç gün kala lekelenme oldu kahverengi-pembemsi gibi.2 gün oldu ben adet oldum diye umudumu yitirmiştim,üzülmüştüm ama sonrasında kesildi pat diye.Hemen test aldım çift çizgi çıktı,sonra bitane daha test aldımm onda da çift çizgi çıktı ama ikinci çizgiler silikti.Sonra gidip kan testi yaptırdım,yaklaşık 3 haftalık hamile olduğumu öğrendim:)İnşallah seninde böyle gelişiyordur.:CüvCüv:

slm kızlar nasılsınız esteem özlem aysu nasıl gidiyor hamişlik herşey yolundadır inş.
kızlar ben az önce test yaptım ki bu 3. yapışım son 8 günden bu yana yapyorum kasık ağrım acıyan göğüslerim ve göğüs etrafındaki bezeler su toplamış gibi neyse kısa keseyim cumartesi gelmesini istemediğim adetim bugüb pembe silik çizgi çıktı bekleyincede koyulaştı rengi bilmiyorumkismile ama inş. kaptırmıycam kendimi eğer gebe olsam ki inş. Allah nasip eder orucun ilk zamanlar olumsuz etkisi olur mu?

Merhaba kızlar;
Bugün doktor randevumuza gittik,keseyi gördük,4,5-5 haftalıkmış,lekelenmeler oluyordu onu sorduk çok şükür düşük ve dış gebelik yok ama dikkat edeceksin dedi doktor,3 beyazdan uzak duracaksın ve abur cubura saldırmayacaksın,ayda 1,5 kilo alman bebek ve senin için ideal dedi.Günlük süt ve suyunu içeceksin,kahvaltına dikkat edeceksin ve ağır kaldırmayacaksın dedi.10 gün sonra kalp atışlarını duyabiliriz dedi,şimdilik küçük olduğu için tahlilleri bir sonraki randevuda vericem dedi.Öyle şekeler bizden bugünlük bukadar:ecrin_bebek:Rabbim topiğimizdeki her anneye bu duyguyu nasip etsin:Saruboceq:

gözün aydın cnm.inşallah o kalp atışlarınıda duyarsın.
rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.

günaydın cnm.normalde testler 10-30 dakikada doğru sonuç veriyo sonrasına bakmayın diyolar ama lekelenmen hamiş olduğunun belirtisi.bence merak ediyosan bi kan testi yaptır.

günaydın kızlar nasılsınız

tünaydınn cnm
ben iiyim.evde tadilat var valla onunla uğraşıyorum.
sen nasılsın cnm?

slm kızlar nasılsınız esteem özlem aysu nasıl gidiyor hamişlik herşey yolundadır inş.
kızlar ben az önce test yaptım ki bu 3. yapışım son 8 günden bu yana yapyorum kasık ağrım acıyan göğüslerim ve göğüs etrafındaki bezeler su toplamış gibi neyse kısa keseyim cumartesi gelmesini istemediğim adetim bugüb pembe silik çizgi çıktı bekleyincede koyulaştı rengi bilmiyorumkismile ama inş. kaptırmıycam kendimi eğer gebe olsam ki inş. Allah nasip eder orucun ilk zamanlar olumsuz etkisi olur mu?

inşallah canım bu pembiş çizgi ilerde daha net bi şekilde olur ve seninde hamiş haberlerini alırız ama bence hamilesin sanki kaydirigubbakcemile5

Hayırlısı şeker ,inşallah gebesindir.Güzel haberler alırız inşallah.

iyiyim tatlım sen nasılsın?hamilelikte güzel gidiyo.sabah bi kasık ağrısıyla uyandım ama geçti çok şükür.
cnm belirtilerin ve testindeki silik çizgi gebeliğe işaret.inşallah hamişsindir.oruç konusuna gelince pek bi fikrim yok ama çok susuz kalındığı için önermiyo doktorlar.

X