Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

inş. o zamana kadar kendiliğinden düşer canım. bu arada kan değerlerine baktırıyor musun ? tekrar yükselme falan olur mu ki?

canım değerlerim yükseliyo ama olması gerektiği gibi değil yavaş yükseliyo sağlıklı bir gebeliğe dönüşme ihtimali yok bildiğim kadarıyla kendiliğindende düşecek gibi değil kanamam yokki allah hayırlısını versin bende bekliyorum

kızlar ya sizinde aşılamanız tutmadığında kontrol hapımı aldınız sizde?yada doktorunuz ne yaptı bana kontrol hapı verdi bitince nez. adet olursan 1. veya 2. günü gel dedi sonrasında ne olcak

canım belki de geç döllenmedir. forumda bi arkadaşın da 12 gün gecikince idrarda çıkmış. birkaç gün sonra kanda baktırırsın kesin sonuç olur o zaman.testlere olan güvenim sarsıldı. geçen ay pozitif çıktı kanda negatif çıktı benim.

evet miray pazartesi kana baktırcam artık.sonra bırakıcam .belki de stresten olamıyor.ağrılar giriyo ara sıra o kadar .

kızlar bizim topik gerilere düşmüş nerelerdesiniz?nihayet bugün biraz iyiyim çok şükür bir bakayım dedim kimsecikler yok neyse hepiniz Allaha emenet olun opuyorumnanaktan

ayy ççokk sevindim canım. hayırlı olsun. bebişini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Rabbim. şu mübarek günlerde bize de dua et olur mu? hayırlısıyla herkesin duası da kabul olur inşallah.
hayırlı iftarlar millet. bol sevaplı günler dilerimm...cokacimcoook:Saruboceq:

Teşekkür ederim canım,Rabbim sizlerede nasip etsin inşallah bu duyguyu,dualarım sizinle merak etmeyin:Saruboceq:

selam herkese ..ovulasyon testinde gebelik de çıkıyormu ...bu ara sürekli hergün pozitfi çıkıyor test ..adetime de 5 gün kaldı ..hamile olabilirmiyim acaba ?

mrb kızlar...
Estemm tebrik ederim hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin..darısı tüm isteyenlere...
kızlar bende iiyim çok şükür pzt kontrolüm var inş hayırlı haberlerle gelirim
herkese hayırlıı iftarlar...

Teşekkür ederim canım,oruç tutabiliyor musun?

selam kızlar
bi kaç gündür giremedim.cuma testlerimi yaptırmak için laboratuara gittim cumarteside kontrol için doktora.doktorum herşeyin yolunda gittiğini söyledi kalp atışlarınıda duyduk rabbime çok şükür.çok güzel bir duyguydu rabbim herkese nasib etsin bu duyguları.
kan sayımlarım düşük çıktı biraz ilaç vermicem dedi beslenmenle düzenleyebilirsin kan yapıcı şeyler ye dedi.folikasidi içmiyodum ben midemi bulandırıyo diye kesinlikle içmelisin dedi.geceleri içmeyi dene dedi.2 gündür öle yapıyorum bakalım şuanda bişi yok inşallah olmazda.

bende haberler böyle kıslar sizlerde ne var ne yok?
deniz yase sizlerde gittinizmi doktora?

selam kızlar
bi kaç gündür giremedim.cuma testlerimi yaptırmak için laboratuara gittim cumarteside kontrol için doktora.doktorum herşeyin yolunda gittiğini söyledi kalp atışlarınıda duyduk rabbime çok şükür.çok güzel bir duyguydu rabbim herkese nasib etsin bu duyguları.
kan sayımlarım düşük çıktı biraz ilaç vermicem dedi beslenmenle düzenleyebilirsin kan yapıcı şeyler ye dedi.folikasidi içmiyodum ben midemi bulandırıyo diye kesinlikle içmelisin dedi.geceleri içmeyi dene dedi.2 gündür öle yapıyorum bakalım şuanda bişi yok inşallah olmazda.

canım çok sevindim bizde çarşamba günü kalp atışları için dra gitmiştik muhteşem bir duygu kesinlikle rabbim sağlıcakla kucalarımıza almayı nasip etsin ve darısı tüm isteyenlere olsun.ben sana şunu soracaktım bende folic plus diye bir hap içiyordum ve hemen kusuyordum 2 gündür içmedim ve bugün kendimi çok iyi hissediyorum dra söylemedim henüz ama bana günde 3 defa almamı söylemişti sen kaç tane içiyorsun gece almak iyi olabilir ama 3 tane birdn içilir mi?

canım çok sevindim bizde çarşamba günü kalp atışları için dra gitmiştik muhteşem bir duygu kesinlikle rabbim sağlıcakla kucalarımıza almayı nasip etsin ve darısı tüm isteyenlere olsun.ben sana şunu soracaktım bende folic plus diye bir hap içiyordum ve hemen kusuyordum 2 gündür içmedim ve bugün kendimi çok iyi hissediyorum dra söylemedim henüz ama bana günde 3 defa almamı söylemişti sen kaç tane içiyorsun gece almak iyi olabilir ama 3 tane birdn içilir mi?

özlemcim benim doktorum folbiol vermişti bana.ben midemi bulandırdığımı söyledim folik plus nasıl diye sordum o daha ağır dedi.benimki günde 1 tane gece yatarken içiyorum.etki etmiyo.bi doktoruna danış istersen.ben öncedende folbiol içiyodum gene ona devam ettirdi.

selam kızlar

canım cok sevindim senin adına rabbim saglıklıca kucagına almayı nasip etsin inş.bende bu gün gittim ve bebegimin kalp atışlarını gördüm orda kelebek gibi birşey cırpınıyorsenağlamacok duygulandım rabbim dileyen isteyen her keze nasip etsin inş.bende de aynı sorun var canım kanım eksik cıktı ilaç verdi dr.folic asit de ihmal etme bebegin gelişimi için cok faydalı.herşeyden tiskinir oldum sende de varmı.eşimden bile tiskindim inanırmısın.yemeklerin kokusundan,caydan sigaradan tiskindim.rabbim kolaylık versin inş.senin hamileligin nasıl gidiyor tatlım birde benden dr bircok test istedi senden de istedimi merak ettim

aaaa 2. sayfalara düşmüşüz kızlarr topiğğimizi boş bırakmayın.

deniz yase nerelerdesiniz?merak ediyorum sizlere.
hazelin laptop tamirde sanırım hala.hadi hazelcim sende yaptır gel laptopunu.

canım cok sevindim senin adına rabbim saglıklıca kucagına almayı nasip etsin inş.bende bu gün gittim ve bebegimin kalp atışlarını gördüm orda kelebek gibi birşey cırpınıyorsenağlamacok duygulandım rabbim dileyen isteyen her keze nasip etsin inş.bende de aynı sorun var canım kanım eksik cıktı ilaç verdi dr.folic asit de ihmal etme bebegin gelişimi için cok faydalı.herşeyden tiskinir oldum sende de varmı.eşimden bile tiskindim inanırmısın.yemeklerin kokusundan,caydan sigaradan tiskindim.rabbim kolaylık versin inş.senin hamileligin nasıl gidiyor tatlım birde benden dr bircok test istedi senden de istedimi merak ettim

cnm gözün aydın seninde.sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.
benim tiksintim yok ama ağır şeyler yiyemiyorum.yemeklere 1 damla yağ koyuyorum yoksa yiyemiyorum.hep kuru şeylerle geçiyo yemeklerim.ama bi ara bende yemek yiyemiyodum çok kötüydüm düzeldim şükür.belki seninkide geçer.
ilaç vermedi doktorum kan yapıcı şeyleer ye dedi.bi tek folikasid içiyorum.3 aydan sonra vericem dedi.testte istemedi benden bu gittiğimde.15 gün önce gittiğimde kan sayımı ve tsh istemişti.onun dışında başka bişi yok.senden neler istedi?

kızlar bugün tam 6 gün gecikti idrar testi yaptım negatif ama ben geç yumurtluyorum inş. bebişim vardır yarın kan testi yaptırcam hakkımızda hayırlısı olsun

kızlar bugün tam 6 gün gecikti idrar testi yaptım negatif ama ben geç yumurtluyorum inş. bebişim vardır yarın kan testi yaptırcam hakkımızda hayırlısı olsun

cnm daha öncede gecikmen olurmuydu?
inşallah bebeğin seninledir.yarın güzel haberlerle bekliyoruz seni.

X