Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Kızlar kan testi sonucumu aldım 88 den 100 e yükselmiş ya neden düşmüyo keşke düşse doktor pazartesi ultrasonda bakacağım dedi inşallah dış gebelik falan değildir kızlar dua edin bana

slm kızlar.bızım laptop bozuldu malesef.oyuzden topıge gıremıyorum.bır hafta ıcınde yaptrırız heralde.buarada benden umut yok bu ay ıcın de:KK43:(

esteem cok tebrıkler canım.pc yapılınca senıde lısteye eklıycem canım.rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp eder ınsallah.darısı da bıze olsun artık.

ozlemcım sanada cok sevındım canım

hepınızın ramazanı serıfı hayırlı olsun.butun dualarımızın kabul olması dılegıyle.guzel ve hayırlı bır ramazan gecırmek dılegıyle.

cnm bende bu kız nerelerde diyodum oruçtan dolayı giremiyodur belki dedim.olsun yaptırırsınız.neden ümidini kestinki tatlım hiç belli olmaz.
seninde mübarek ramazan ayın hayırlı olsun.bu mübarek ayda tüm duaların kabul olur inşallah.

Kızlar kan testi sonucumu aldım 88 den 100 e yükselmiş ya neden düşmüyo keşke düşse doktor pazartesi ultrasonda bakacağım dedi inşallah dış gebelik falan değildir kızlar dua edin bana

toprakcım herşeyde bi hayır vardır.bence keşke düşse diye dua etme cnm biliyorum çok zor bi durum ama bu mübarek ayda dualarımız kabul olur.inşallah hayırlısı neyse o olur cnm.rabbim sanada sağlıklı gebelik ve sağlıklı bebek nasib eylesin.

selam arkadaşlar
bende agustosun 3 ünde aşılama yaptırdım bu benim 2. aşılamam yarın idrarda test yapsam mı acaba çok mu erken

ilki tutmadı mı...nasıl bir uygulama...bahsedermisin...eylülde banada aşılama yapacak doktorum...senin sorunun neydi güzelim
canım adetin 3.-4. günü yumurta geliştirici ignelerle başlıyosun,yumurtalar belli bir orana geldiginde çatlatma ignesini vurulup 36 saat sonra eşinden alınan spermler yıkanarak rahime enjekte ediliyo.agrılı bi işlem degil.ama yumurta kontrolleri çok önemli benim bikaç aşılamamda yumurta erken çatladıgı için iptal oldu.
inşallah senin aşılamam tutar canım

duruşah buarada bende konyalıyım
konyada aşılamamı mehmet çolakogluna yaptırdım

cnm benim 25 haziran son adet tarihimdi.ama benim tahminimce temmuz 3-4 te gebe kaldım çünkü ayın 6 sında gittiğimde yumurtam yoktu.

aysu canım sanırım benim de senin gibi oldu bu ay. senin 3-4 temmuzdan önce ilişki olmuş muydu?
ben de 30 temmuzda 3 gün gecikmeli şekilde adet oldum.9 ağustosta dr. a gittim yumurtan çatlamış galiba yumurta yok dedi. benim de 6-7 ağustosta ilişki oldu ama öylesine. ne yatıp bekledim ne önemsedim daha yumurtlama olmamaıştır diye.dr. tek yapılacak şey sık ilişki dedi.

selam arkadaşlar
bende agustosun 3 ünde aşılama yaptırdım bu benim 2. aşılamam yarın idrarda test yapsam mı acaba çok mu erken

hoşgeldin aramıza.
inşallah bu seferki aşılaman tutar cnm.ama daha çok erken sakın test yapma.

aysu canım sanırım benim de senin gibi oldu bu ay. senin 3-4 temmuzdan önce ilişki olmuş muydu?
ben de 30 temmuzda 3 gün gecikmeli şekilde adet oldum.9 ağustosta dr. a gittim yumurtan çatlamış galiba yumurta yok dedi. benim de 6-7 ağustosta ilişki oldu ama öylesine. ne yatıp bekledim ne önemsedim daha yumurtlama olmamaıştır diye.dr. tek yapılacak şey sık ilişki dedi.

miraycım bende önceleri fazla dikkat etmiyodum ama geçen ay reglim bittikten sonra hergün ilişki oldu bizde.kaçırmak istemedim.25 inde regl olmuştum zaten 3-4 gün sürdü sonrasında hergün ilişki oldu.6 temmuzda yani 12. günümde doktor yok yumurtan dedi ama biz bırakmadık çalışmayı.3 gün daha hergün ilişki oldu sonrasında gün aşırı.rabbime şükürki tuttu.inşallah seninkide tutmuştur.

hoşgeldin aramıza.

miraycım bende önceleri fazla dikkat etmiyodum ama geçen ay reglim bittikten sonra hergün ilişki oldu bizde.kaçırmak istemedim.25 inde regl olmuştum zaten 3-4 gün sürdü sonrasında hergün ilişki oldu.6 temmuzda yani 12. günümde doktor yok yumurtan dedi ama biz bırakmadık çalışmayı.3 gün daha hergün ilişki oldu sonrasında gün aşırı.rabbime şükürki tuttu.inşallah seninkide tutmuştur.
ay ne güzel yaaa...rabbim istesin yeterki bak nasıl oluyo

toprakcım herşeyde bi hayır vardır.bence keşke düşse diye dua etme cnm biliyorum çok zor bi durum ama bu mübarek ayda dualarımız kabul olur.inşallah hayırlısı neyse o olur cnm.rabbim sanada sağlıklı gebelik ve sağlıklı bebek nasib eylesin.

canım herşeyde bir hayır var biliyorum ama ben dış gebelik yaşamak yada kürtaj olmaktan çok korkuyorum ve psikolojim bunu kaldırmayaak biliyorum o yüzden duam bu yöndee allahım eğer bebeğim benimle kalmayacaksa kendiliğinden düşsün demekten başka duam yok:KK43:

canım herşeyde bir hayır var biliyorum ama ben dış gebelik yaşamak yada kürtaj olmaktan çok korkuyorum ve psikolojim bunu kaldırmayaak biliyorum o yüzden duam bu yöndee allahım eğer bebeğim benimle kalmayacaksa kendiliğinden düşsün demekten başka duam yok:KK43:

cnm haklısın hakkında hayırlısı dualarım seninle.

hoşgeldin aramıza.

benim regl 6-7 gün sürdüğü için ancak 8. ve 9. gün ilişki oldu ondan sonra da gün aşırı. inş. tutmuştur bakalı bu ay ya erken adet olacağım ya da adet günümde idrar testi yapacağım.

Merhaba Kızlar bugün kan testini yaptırdım,sonuç pozitif ve yaklaşık 3 haftadır benimleymiş.Rabbim bu mübarek günlerde dualarımızı kabul etsin ve dileyen isteyen her bayanı anne yapsın,bizim topiğimizede torpil geçsin birazcık:Saruboceq:
Hepinizi öpüyorum kızlar herkese hayırlı iftarlarcokacimcoook

Merhaba Kızlar bugün kan testini yaptırdım,sonuç pozitif ve yaklaşık 3 haftadır benimleymiş.Rabbim bu mübarek günlerde dualarımızı kabul etsin ve dileyen isteyen her bayanı anne yapsın,bizim topiğimizede torpil geçsin birazcık:Saruboceq:
Hepinizi öpüyorum kızlar herkese hayırlı iftarlarcokacimcoook

tekrar gözün aydın cnm.rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.

beni de listeye eklermisiniz 20 ağustos regl tarihim gecikirse bebeiş olur inş.

hoşgeldin aramıza.
inşallah bebeğin bekletmez seni.
listeyi hazel arkadaşımız yapıyo onunda şuanda laptopu bozuk gelince ekler muhakkak.

X