Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ayy ççokk sevindim canım. hayırlı olsun. bebişini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Rabbim. şu mübarek günlerde bize de dua et olur mu? hayırlısıyla herkesin duası da kabul olur inşallah.
hayırlı iftarlar millet. bol sevaplı günler dilerimm...cokacimcoook:Saruboceq:

kızlar artık hiç görüşemiyoruz
gerçekten dertleşmeye ihtiyacım var
özledim sizi..
estem seni tebrik ederim canım rabbim sen ve bebeğini korusun inşallahhhhhhhhhhhhhh

canım tebrik ederim umarım bebeğin hep seninle olur.Rabbim isteyen herkese anneliği tattırsın

slm kızlar adetime 1 hafta vardı önce az kanama oldu sonra bekledim ama kanamam çoğaldı.malesef aşılamam tutmadı. doktor şimdi kontrol hapı verdi.kutu bitince 3-5 güne adet olursn dedi o zaman bakacakmış duruma göre 2. denicez.yumurtalıklarım çok fazla büyümüştü bekli ondan tutmamıştır zaten bu yüzden ilişkiyide yasaklamıştı. umarım 2. de tutar tutmassa tüp bebek deneyin dedi.çok saçma geldi bana neden 2 kez denicek 2. olmassa başka doktora giderim sanırım.

hayırlısı olsun caım inş. 2. tutar. benim de ağustos ayında adet olursam aşılama yapılacak. kaçıncı gün nasıl yapıldı? ilaç falan kullanılıyor mu? bana dr. adetin olunca 2. gün gel dedi.

miraycım bende adetin 2. günü gitmiştim muayene oldum herşey normal dedi doktor 3. günde iğnelere başlandı .yumurtalıklar istenilen büyüklüğe gelene kadar göbeğin altından iğne yapılıyor.aşılamadan öncede çatlatıcı iğne vuruluyorsun.sana tek tavsiyem stres yapmamaya çalış.

kaç gün iğne yapılıyor bu şekilde. bi de her gün mü gittin? stres yapmamayı deniyorum canım ama insanın elinde olmuyor.

mrb kızlar...
Estemm tebrik ederim hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin..darısı tüm isteyenlere...
kızlar bende iiyim çok şükür pzt kontrolüm var inş hayırlı haberlerle gelirim
herkese hayırlıı iftarlar...

merhaba kızlar
ayın 7sınde regl olmayı bekliyordum ama olmadı
iki gündür hafif regl agrısı gibi sancılarım oldu bugun bir sey yok.göğüslerim acıyor hala.nedir bu test yaptırsam mı yoksa biraz daha mı bekleyeyim bilmiyorum.
hamilelik belirtisi mi yoksa regl belirtisi mi

merhaba canım genelde her ikisindeki belirti de aynı oluyormuş. 6 gün geçmiş nerdeyse idrar testi yap bence. onda pozitif olursa kanda baktırırsın. hadi bakalım inş. hamilesindir. bize güzel haberler ver inş.

hazelcim ben daha adet olmadım hiç gecikmiyodu ama havalardan olabilir cnm hakkımızda hayırlısı cnm

kızlar topik çok sessizleşti aysu bugün doktora gidecektin canım inşallah duymuşsundur kalp atışlarını

kaç gün iğne yapılıyor bu şekilde. bi de her gün mü gittin? stres yapmamayı deniyorum canım ama insanın elinde olmuyor.

cnm bana 9 gün iğne yapılmıştı ama bünyeden bünyeye değişiyor.aşlamam tutmadığı zaman doktorumun dediği tek şey stres yapma tutacakmı acaba diye düşünme ama gerçekten insanın elinde değil.ben diğer aşılamamda unutmaya çalışacam ve tutmayabilir diye düşünecem ve en önemlisi bebeğimle ilgili hayal kurmayacam.tabi ne kadar yapabilirim bilmiyorm ama sanada tavsiyem bu.

merhaba canım genelde her ikisindeki belirti de aynı oluyormuş. 6 gün geçmiş nerdeyse idrar testi yap bence. onda pozitif olursa kanda baktırırsın. hadi bakalım inş. hamilesindir. bize güzel haberler ver inş.

bugun idrar testi yaptım negatif çıktı.ne yapacam şimdi.
bikaç gün sonra kan mı baktırsam acaba

bugun idrar testi yaptım negatif çıktı.ne yapacam şimdi.
bikaç gün sonra kan mı baktırsam acaba

canım belki de geç döllenmedir. forumda bi arkadaşın da 12 gün gecikince idrarda çıkmış. birkaç gün sonra kanda baktırırsın kesin sonuç olur o zaman.testlere olan güvenim sarsıldı. geçen ay pozitif çıktı kanda negatif çıktı benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…