Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

aman aysu dikkat et kendine.. üşütmemişsindir ya dinlen bida geçerrrr..

deniz aysu aynı ayın gebeleriiz!!! etkilio mu sizi. bişiler hissedio musunuz. ben pek bişi hissetmemeye başladım bugün yani önceden vardı da şimdi yok normal midirr yaa. karın kasık ağrısı olmalı mı????

dinlenmeye çalışıyorum cnm.
evet aynı anda doğum yapıcaz inşallah.ama benimde kasık batmalarım ağrılarım çok azaldı.bende artık pek hissetmiyorum anlıcağın.ama doktorum zamanla geçicek demişti zaten.sanırım onunla alakalı.ama ben yarın bi hastaneye başlamayı düşünüyorum bugünki halimi hiç beğenmedim.

bende idrar yolu enfeksiyonu kaptım herhalde yaa genital bölgemde kaşıntım var.yanma felan yok ama.

kızlar ya evet idrarda enfeksiyon var mı die baktırın bence belki doktorlar istiodur ama hani ben gebeken kapılabildini duymuştumm. inşallah öle bişi olmaz tabii. olsa da zate teadvisi çok kolay da olmasın amannn..
ben de yeni baktırdım sanırım pazartesidi o da temiz çıkmıştı. şikayetim yoktu ama eşim de olmuştu ilaç kullanıodu.. regl de olmayınca gebelik varsa die bi de acele yaptırdım.!!!. şükür ki temiz çıktııı.......

ne se kızlar ben yarın yokum. topik nefes alıcak desenize.. bakalı m kese bakılcak mı yarın.. cumaya görüşürüz..

deniz tekrar idrar verdin mi geçti mi enfaeksiyon..n
CANIM YOK DAHA VERMEDİM CÜNKÜ İLACIM BİTMEDİ DAHA
bende idrar yolu enfeksiyonu kaptım herhalde yaa genital bölgemde kaşıntım var.yanma felan yok ama.
AMAN CANIM COK DİKKAT ET HAMİLELİK DÖNEMİNDE BİR COK KADININ BAŞINA GELEBİLİYORMUŞ BOL BOL SU İÇİN.TAHARETLENİRKEN SUYUNUZUN İÇİNE BİR KAC DAMLA SİRKE DAMLATIN VE ONUN TEMİZLENİN.BEN ŞİMDİ ÖLE YAPIYORUM VE 3 LT KADAR SU İÇİYORUM.

ağlamadan duramıyorum krize girdim eşim pazara gittide öyle girdim siteye girmeyi yasakladı bana ordan herşeyi öğrendin çok bilmek ii değil diyo bebeğimi yine kaybedeceğim bunu hissediyorum neden böyle oluyo nedenn çok umutsuzum ama umarım değer artar
sevdalinka canım umarım sende en kısa zamanda hamiş olur ve sorunsuz bir gebelik geçeirirsin canım
TOPRAKCIGIM İSYAN ETME NE OLUR.DAHA DUR YOLUN BAŞINDASIN BUNDA DA VARDIR BİR HAYIR BENCE BOŞTAN YERE KENDİNİ SIKINTIYA SOKUYORSUN BEBİŞİNİDE HUZURSUZ EDİYORSUN.BAZI İNSANLARIN KAN DEGER İLK ZAMANLAR COK AZ YÜKSELİRMİŞ SONRA DAHA FAZLA ARTMAYA BAŞLARMIŞ BELKİDESENİNKİDE ÖYLEDİR HEMEN KARAMSARLIGA BÜRÜNME BOL BOL DUA ET BENDE EDECEM SENİN İÇİN NE OLUR KENDİNİ DAHA FAZLA ÜZME ARTIK.BU ARADA BOL BOL SU İÇ CANIM DÜŞÜK RİSKİ OLAN HANIMLARA DR BOL BOL SU İÇMESİNİ ÖNERİYOR.BENCE KENDİNE İYİ BAK PEKMEZ SÜT FALAN İÇ.BOL BOL DİNLEN YAT WC DIŞINDA KALMA AYAGA.İNŞ RABBİM YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜR CANIM.
aman aysu dikkat et kendine.. üşütmemişsindir ya dinlen bida geçerrrr..
deniz aysu aynı ayın gebeleriiz!!! etkilio mu sizi. bişiler hissedio musunuz. ben pek bişi hissetmemeye başladım bugün yani önceden vardı da şimdi yok normal midirr yaa. karın kasık ağrısı olmalı mı????
CANIM RABBİME BİNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUN BENİM ŞUANDA KASIK AGRILARIM HAFİFLEDİ SADECE O VAR BENDE NE MİGDE BULANTISI NEDE BAŞKA BİŞEY COK ŞÜKÜR ŞUANDA HİÇ BİŞİ YOK.BENCE NORMAL BENİM DR DEMİŞTİ YAVAŞ YAVAŞ BELİRTİLER GECER DİYE.GÖGÜSLERİM COK ACIYORDU AMA ŞU ANDA HİÇ BİRŞEY YOK.FAZLA KAFANA TAKMA BENCE RAHAT OL BİRAZ.ALLAH NASİP EDERSE DOGUMLARIMIZDA BERABER OLUR İNŞ.
Deniz, Aysu, hamilelikte rahim ağzı bir sıvıyla kaplandığından rahim içine geçiş kapanmış gibi oluyor. Mikrop kapmayı filan engellemek için vücudun aldığı bir önlem ama yine de doktorunuza sorun, içiniz rahat etsin.
Herkese selamlar a.s.
CANIM SEN NERELERDESİN COK SIK GİRMİYORSUN SİTEYE
HAKLISIN BENDE ÖYLE DUYMUŞTUM.AMA YİNEDE DR SORMAK GEREK YİNE SAOL BİLGİ VERDİGİN İÇİN
denizcim sende kabızlık varmı cnm?
benimki aşırı derecede.çok rahatsız ediyo beni.mide bulantısı yapıyo.doktorum bi şurup verdi ama oda baya uzun vadede etki ediyo.
YOK CANIM COK ŞÜKÜR HİÇ BİRŞEY YOK BENDE BEN COK FAZLA SU TÜKETİYORUM BELKİDE ONDANDIR.BANADA VERECEKTİ AMA BENİM BULANTIM FALAN OLMAYINCA VERMEDİ.HİÇ BİŞİ ANLAMADIM İNŞ DOGUM YAPANA KADAR DA BÖYLE GİDER.

evet haklısın canım birkac kez oldu birşey olurmuki bundan sonra dikkat ediyim bari.cok saol verdigin bilgi için.

canım bir kaç kez olduysa da bundan sonra dikkat et..daha erken birşey olmaz ama sen tedbirini al bundan sonrası için..
HAKLISIN CANIM DİKKAT ETMEK GEREK.YAZIK EŞİMDE ALIŞTI YA ARTIK ZORLANIYO SANIRIM.AMA BEBİŞ İÇİN KATLANACAZ NE YAPALIM.

Daha önce de hiç kapmamıştım idrar yolu enfeksiyon. geçirdimi bilmem ama inşallah da geçirmem..

CANIM SEN YİNEDE DİKKATET GENELDE HAMİLE BAYANLARDA HEP OLURMUŞ OYÜZDEN SEN TETBİRİ ELDEN BIRAKMA.

Son düzenleme:
BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ

BEKELEMEDEKILER

Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme(gebelık testınde ıkıncı sılık cızgı)
Tugok----------------------------23 Temmuz--------------6.deneme
Nurten34------------------------30 Temmuz --------------4. deneme
omman---------------------------? Temmuz---------------? deneme
Anatolya20---------------------? Agustos-------------? deneme
mıray15--------------------------?Agustos---------------? deneme

Karats---------------------------02 Agustos--------------3. deneme

:lepi:HAZıRAN HAMıŞLERıMıZ:lepi:

:lepi:lepi:Sarısheker..........-:KK43:ugur geıtırır inşallah bize):CüvCüv::nazar:BEBıŞ GELIYORRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme :CüvCüv::nazar:-BEBıŞ GELIYORRRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme:CüvCüv::nazar: BEBıŞ GELıYORRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:CüvCüv::nazar:BEBıŞ GELIYORRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Gonca85gonca----------23 Haziran------------5. deneme:CüvCüv::nazar:BEBıŞ GELıYORRRR:emir_bebek::lepi:

:lepi:TEMMUZ HAMıŞLERı:lepi:

:lepi:ımpaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme:CüvCüv::nazar:BEBıŞ GELıYORRRR
:emir_bebek::lepi:
:lepi:Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme:CüvCüv::nazar:BEBıŞ GELıYORRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:06BVN06-----------------------10 Temmuz--------------1. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme:CüvCüv::nazar:BEBİŞ GELİYORRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi::Denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme:CüvCüv::nazar:BEBİŞ GELİYORRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme:CüvCüv::nazar:BEBİŞ GELİYORRR:emir_bebek::lepi:

AGUSTOS AYINDA CIFT CIZGIYI GORMEYI UMUT EDENLERRRR

Ekin_09-------------------------06 Agustos--------------2. deneme
basubadelmevt--------------07Agustos---------------1.deneme
Pretty----------------------------10 Agustos------------- 4. deneme
Kubi-----------------------------11 Agustos--------------3. deneme
Esteem--------------------------12 Agustos-------------2. deneme
Hazel82-------------------------13 Agustos-------------5. deneme

Denizcim------------------------15 Agustos------------12.deneme
Tırtılkurabiye------------------21 Agustos-------------3.. deneme
Abysnth-------------------------18 Agustos ------------2.deneme
Firstheaven--------------------20 Agustos------------- ? deneme

Nisa-86-------------------------22 Agustos--------------3. .deneme
Edammm----------------------25 Agustos--------------2.deneme
Ozlemyalcınkaya------------26 Agustos-------------?deneme
Murebdu------------------------26 Agustos--------------8. deneme

Biozard--------------------------29 Agustos--------------? deneme
Guzel83------------------------31 Agustos -------------9. deneme
nehiretna----------------------? Agustos------------? deneme

::lepi:AĞUSTOS HAMİŞLERİ:lepi:

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek:

benim yeni tarihim 31 ağst..mafoldumben

merhaba kızlar
nasılsınız?
ben hiç iyi değilim hala bişi yiyemiyorum.dün gece bi kaç tane üzüm yiyim dedim oda midemi döndürdü bıraktım.sabahtan beride hiç bişi yemedim korkuyorum valla gene dünki halime döncem diye.
ya bide benim karnım acıdı dün akşam çok kızlar sizce neden?

merhaba kızlar
nasılsınız?
ben hiç iyi değilim hala bişi yiyemiyorum.dün gece bi kaç tane üzüm yiyim dedim oda midemi döndürdü bıraktım.sabahtan beride hiç bişi yemedim korkuyorum valla gene dünki halime döncem diye.
ya bide benim karnım acıdı dün akşam çok kızlar sizce neden?

yemek yiyemediğin için ağrımış olmsın canım

X