Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Yasecim, kız cadııı,opuyorumnanaktan Değerim nasıl diye sormuşsun, buna ancak "kapı gibi de hamilesin işte" denirrrrr :teytey::teytey::teytey::teytey:
Yarın doktorun keseyi görür büyük ihtimal, değerin 2000 civarı olduğunda da kalp atışlarını duyarsın. Tebrik ederim, nasıl sevindim anlatamam. :dance: Yalnız, bugüne kadar nasıl dayandın da test yaptırmadın hala hayretler içindeyim fisfisfis
Canım, allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin. :nazar::Saruboceq:
Deniz, Aysu, hamilelikte rahim ağzı bir sıvıyla kaplandığından rahim içine geçiş kapanmış gibi oluyor. Mikrop kapmayı filan engellemek için vücudun aldığı bir önlem ama yine de doktorunuza sorun, içiniz rahat etsin.
Herkese selamlar a.s.

Yalnız yase, artık doktora gitmeyi ihmal etme, yani kalp atışları duyulacak seviyeye gelene kadar beklemeye kalkma sakın. Keseyi de görüp değerlendirmek isterler.

Diğer testleri boşver, strese giriyorlar sperm testinde. Eşin iyi yırttı. Kist-mist onları da boşver artık, hepsi balon çıktı işte.

evet tatlım kist pko teşhisi bilem deildi belki çok masum oldunu sölüolardı . her daim herkeste olup atılabilen ve farkedilemeyebilirdi de doktor demişti. zate ondan sonra regl olmadm. soğan kürü de yapmışşttııımmmm......

aysucugum benimde kafama takıldı bir daha gittigimde ben soracam.bizimde hafta da 1 kez oluyor cok dikkat etmeye calışıyoruz.ama eda arkadaşımız bebek pis dogarmış yapış yapış dedi kafam karıştı.

cnm ben özel bi muaynaneye gidiyorum doktora normalde o haftaya çağırdı ama bide hastaneye gitmek istiyorum onuda yarın yada cuma gitmeyi düşünüyorum onada sorarım ben.sende sor bakalım ne dicek cnm.

27 haziran tatlımmm..

benimde 25 hazirandı keseyi kesin görürsünüz cnm.

Yasecim, kız cadııı,opuyorumnanaktan Değerim nasıl diye sormuşsun, buna ancak "kapı gibi de hamilesin işte" denirrrrr :teytey::teytey::teytey::teytey:
Yarın doktorun keseyi görür büyük ihtimal, değerin 2000 civarı olduğunda da kalp atışlarını duyarsın. Tebrik ederim, nasıl sevindim anlatamam. :dance: Yalnız, bugüne kadar nasıl dayandın da test yaptırmadın hala hayretler içindeyim fisfisfis
Canım, allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin. :nazar::Saruboceq:
Deniz, Aysu, hamilelikte rahim ağzı bir sıvıyla kaplandığından rahim içine geçiş kapanmış gibi oluyor. Mikrop kapmayı filan engellemek için vücudun aldığı bir önlem ama yine de doktorunuza sorun, içiniz rahat etsin.
Herkese selamlar a.s.

saol cnm bilgin için

denizcim sende kabızlık varmı cnm?
benimki aşırı derecede.çok rahatsız ediyo beni.mide bulantısı yapıyo.doktorum bi şurup verdi ama oda baya uzun vadede etki ediyo.

Yalnız yase, artık doktora gitmeyi ihmal etme, yani kalp atışları duyulacak seviyeye gelene kadar beklemeye kalkma sakın. Keseyi de görüp değerlendirmek isterler.

Diğer testleri boşver, strese giriyorlar sperm testinde. Eşin iyi yırttı. Kist-mist onları da boşver artık, hepsi balon çıktı işte.

eeetttt balonnn çıktııııııııııı. balonun içinden de bebek çıktııııı.. yuuuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..........

absynth canım benim evet yaa ben gebeyimmmm.. Şükürler olsun.. doktor 1 hafta 10 gün sonra gel kan ver bakalım dedi. ama ben bugünkü doktora da dedim. bi doktora gidicem. burada da rdada gerek oldunda bakılabilirim die. anladı sen bilrsin dedi zate. ben asıl her zaman bundan sonra gitmeyi düşündüm doktora gidicem yarın. yarın hap dışarda olucam zatee.. o ne derse artıkın... asıl amaç bugün kan sonucunu öğrenmekti. bekledimiz gibi pozitif çıktı ki bu pazartesi sabah verilmiş bi kandııı...

eet çok bekledim. ama evde gebelik testinde de hemen çıkmadı ya bi de regl olursam die hep öle gibi gelmiştiii. bu kadar strese rağmen sonucun bu olması ve inanın sürpriz. ne kadar bebek için çalışmış olsak da en azından öle oldu gene de..

Rabbim sağlıkla devam ettirir inşallah gebeliğimi.. İsteyen herkese verir inşallah. Gebelerimizde sağsalim kavuşur bebeklerime inşalllaahhhhhh......................................

kızlar bilio musunuz yarın bu saatlerde doktorda olucamm....

ayyy bi de bakarmışısz kese kalp atışı olurmuş yaaa inanamam o zaman. ama daha küçük de olabilir..
i i olsun da .. aceleye gerek yookkkk..

kızlar ben geldim çok üzgünüm değerim 46 dan 55 e yükselmiş doktor artış var ama beklenen gibi değil dedi pazartesi tekrar kanda bakıp takip edelim dedi yine mi düşük olacak öyle bozuk ki moralim neden bunu yaşıyorum zaten 1 kez düşük yapmıştım ne yaptım ki ben bunlar geliyo başımamafoldumben

toprak moralini bzma canım yaa
belki yükselirr
moral önemli konuş kendi kendini telkin et

hem az yükselmiş Allah korusun düşmüş dedmiş ki

ben 21. güne kadar çalıştım acaba erken mi bıraktım kafama bu takılıyor
eşim memleketine gititi ben anemde kaldım
32-33 günde bir adet oluyorum

13 ağustosu bekliyorum sabırsızlıkla doğum günüm umarım ALLah BANA DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ VERİR

kızlar ben geldim çok üzgünüm değerim 46 dan 55 e yükselmiş doktor artış var ama beklenen gibi değil dedi pazartesi tekrar kanda bakıp takip edelim dedi yine mi düşük olacak öyle bozuk ki moralim neden bunu yaşıyorum zaten 1 kez düşük yapmıştım ne yaptım ki ben bunlar geliyo başımamafoldumben

cnm değerin yükselmiş bence bol bol dua et bende senin için dualarımı eksit etmicem.pazarteside baktır bakalım ne dicek doktor.
moral bozmak yok stres en büyük düşmanımız.lütfen cnm.

ben 21. güne kadar çalıştım acaba erken mi bıraktım kafama bu takılıyor
eşim memleketine gititi ben anemde kaldım
32-33 günde bir adet oluyorum

13 ağustosu bekliyorum sabırsızlıkla doğum günüm umarım ALLah BANA DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ VERİR

amiinn cnmm inşallah hayatının en ama en güzel doğum günü hediyeni gönderir rabbim.

ağlamadan duramıyorum krize girdim eşim pazara gittide öyle girdim siteye girmeyi yasakladı bana ordan herşeyi öğrendin çok bilmek ii değil diyo bebeğimi yine kaybedeceğim bunu hissediyorum neden böyle oluyo nedenn çok umutsuzum ama umarım değer artar
sevdalinka canım umarım sende en kısa zamanda hamiş olur ve sorunsuz bir gebelik geçeirirsin canım

ağlamadan duramıyorum krize girdim eşim pazara gittide öyle girdim siteye girmeyi yasakladı bana ordan herşeyi öğrendin çok bilmek ii değil diyo bebeğimi yine kaybedeceğim bunu hissediyorum neden böyle oluyo nedenn çok umutsuzum ama umarım değer artar
sevdalinka canım umarım sende en kısa zamanda hamiş olur ve sorunsuz bir gebelik geçeirirsin canım

toprakcım sakin ol tatlım lütfen kendine ve bebeğine eziyet etme biliyorum çok zor bi durum ama pozitif düşün lütfen. bol bol dua et cnm.

kızlar ben çıkıyorum bugün hiç iyi değilim sabah 3 yudum ekmek yemiştim onu bile çıkarttım.biraz uyıcam.belki iyi gelir opuyorumnanaktan

aman aysu dakkat et kendine eet net de radyasyon saçıo bi nevi. kapat dinlen cenım. modemi de çek!!!

toprakceylin son regl tarihin neydi tatlım.

bazen istisnalar olabilir canım.. belki çokk geç bi döllenmedir.. bugün bana doktor da kimilerinde kanda da çok geç çıkar die bişi sölemişti... belki sonradan artış daha hızlı olucak dengelenecektir. sebebini doktorlarda bilmeyebilir. o yüzden regl olmadısan sabret tatlım.. gelişim önden veya ileriden de seyradebilir bebekte. bunlar çok normal. biliosin ki Allah tan ümit kesilmez..

bu arada kızlar ben de yarın doktora gidicem. eşimde bugünkü kan sonucumdan sonra aradı ve sperm testi için aldı randevuyu iptal ettirdi. ben de regl olsadım tekrar kontroller yaptırmayı düşünüodum gerek kalmıcak inşallah kalmadı da. acele edip rahim filmi için randevu almıştım temmuzda yani son adetimde sonra iptal ettirmiştim deneyelim bi kaç kere daha olmassa o zaman çektiririm die. . o da iptal olmuştu vazgeçmiştim.. i iki öle olmuş.. artık her şe i i gider umarımm. her şe bir anda o kadar deişti. inanın hala çok şaşkınım .

bi de kızlar geçenlerde gebe kalmak için bana göre kolaylaştırıcı şeler neler yaptım aklıma gelenleri yazmıştım . yapmadıklarımızı da sonra . biz o diz dirsek dedi pozizyonu yapmadık yani onu zate hiç yapmadık da diğer ay için deneme başka oluodu geçmişte yazmıştım. normal ve biraz daha ii kolaylaştırıcı teknikler ilişki sırasında. ama olucaksa her şekilde de olur. olmıcaksa da olmazz.........

aman aysu dakkat et kendine eet net de radyasyon saçıo bi nevi. kapat dinlen cenım. modemi de çek!!!

toprakceylin son regl tarihin neydi tatlım.

bazen istisnalar olabilir canım.. belki çokk geç bi döllenmedir.. bugün bana doktor da kimilerinde kanda da çok geç çıkar die bişi sölemişti... belki sonradan artış daha hızlı olucak dengelenecektir. sebebini doktorlarda bilmeyebilir. o yüzden regl olmadısan sabret tatlım.. gelişim önden veya ileriden de seyradebilir bebekte. bunlar çok normal. biliosin ki Allah tan ümit kesilmez..

bu arada kızlar ben de yarın doktora gidicem. eşimde bugünkü kan sonucumdan sonra aradı ve sperm testi için aldı randevuyu iptal ettirdi. ben de regl olsadım tekrar kontroller yaptırmayı düşünüodum gerek kalmıcak inşallah kalmadı da. acele edip rahim filmi için randevu almıştım temmuzda yani son adetimde sonra iptal ettirmiştim deneyelim bi kaç kere daha olmassa o zaman çektiririm die. . o da iptal olmuştu vazgeçmiştim.. i iki öle olmuş.. artık her şe i i gider umarımm. her şe bir anda o kadar deişti. inanın hala çok şaşkınım .

bi de kızlar geçenlerde gebe kalmak için bana göre kolaylaştırıcı şeler neler yaptım aklıma gelenleri yazmıştım . yapmadıklarımızı da sonra . biz o diz dirsek dedi pozizyonu yapmadık yani onu zate hiç yapmadık da diğer ay için deneme başka oluodu geçmişte yazmıştım. normal ve biraz daha ii kolaylaştırıcı teknikler ilişki sırasında. ama olucaksa her şekilde de olur. olmıcaksa da olmazz.........

canım ben martta düşük yaptığım için 2 aydır düzensiz adet oluyordum bu ay 5 temmuzda olmam geekiyordu 15 temmuzda kan tahlili yaptırdım negatifti 2 gün önce yaptırdım 46 bugünde 55 yani 1 kat artış göstermemiş yani ben 15 temmuzdan sonra hamile kaldım galiba

ayy kızlar varya bi fena oldum bi fena oldum anlatamam size ölüyorum sandım.
şu duphalactan içmiştim sonrada uyudum bi uyandım tam karnımın altında bir ağrı afedersiniz ishal yapmış beni tuvalette ecel terleri döktüm şıpır şıpır.bi yandanda öğürtü tuttu.zor kendime geldim bembeyaz oldum zaten.üşüttümmü acaba yaaa

aman aysu dikkat et kendine.. üşütmemişsindir ya dinlen bida geçerrrr..

deniz aysu aynı ayın gebeleriiz!!! etkilio mu sizi. bişiler hissedio musunuz. ben pek bişi hissetmemeye başladım bugün yani önceden vardı da şimdi yok normal midirr yaa. karın kasık ağrısı olmalı mı????

X