Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar rahim filmiçekildim.tüplerimin ikiside tıkalı napcam ben şimdi ya. çok kötüyüm.anne olamıcam

Aaa canım olur mu şey en azından sorununu ne olduğunu öğrenmiş oldun canım.Şimdi tıp çok gelişti o tıkalı olan tüpleri açıyorlar sen sakın ümitsizliğe kapılma canım.Peki neden filim çektirmiştin?NE kadarlık evlisin?BElirtin varmıydı canım?

bunların hepsını uyguladım.sabah sabahta ılıskımı olur yaa.saatı 6 ya kurup calıstık gunasırı.2 saat yattım.ogun hıc dus almadım.allah affetsın artık.dız dırsek falan hepsını denedık.olmayınca olmuyor.hepsı bahane.olacaksa herturlu olur:çok üzgünüm:

aynen katılıyorum sana...ben kızıma korunurken hamile kaldım...şimdi türlü türlü şeyler yapıyorum yinede kalamıyorum

duruşah canım ben ir yerde gebeyim dediğini hatırlıyorum gebe misin canım?yoksa karıştırdım mı?

duruşah canım ben ir yerde gebeyim dediğini hatırlıyorum gebe misin canım?yoksa karıştırdım mı?
canım gebe olduğumu sanmışım...idrarda ve kanda pozitif çıktı...sevinmiştim...ama değerim düşük çıktı biraz...meğer kimyasal gebelikmiş canım...öğrendikten sonra adet oldum zaten...çok kısa sürdü gebeliğimkaydirigubbakcemile3

canım adetinden kaç gün önce yaptırmıştın kan testini ve kaç çıkmıştı sonuç

adet günüm geçmişti canım...ona ragmen 15 çıkmıştı...doktorumu aradığımda anlamsız bir değer dedi...zaten 2 gün sonrada regl oldum

canım korktum ya bendede öle bişey olursa diye benim adetim 2 aydır 20-30 gün gecikmeli oluyo ben 18 gün önce yaptırmıştım kan testi negatifti 2 gün önce yaptırdım 47 bendede öle bişey olabilir mi

canım korktum ya bendede öle bişey olursa diye benim adetim 2 aydır 20-30 gün gecikmeli oluyo ben 18 gün önce yaptırmıştım kan testi negatifti 2 gün önce yaptırdım 47 bendede öle bişey olabilir mi
şu anki değerin düşük geldi bana ama 2 gün sonraki yaptıracağın testin sonucunu görmeden yorum yapmakta yanlış olur canım...2 gün daha sık dişini..inşallah benimki gibi değildir

adetin kaç gün gecikti canım

canım ben martta düşük yaptığım için adetlerimin düzeni değişti en son 5 haziranda adet oldum sonra temmuz 5 te olmam gerekiyordu olmadım ve 15 temmuzda kan testi yaptırdım negatifti 1 agustosta yaptırdım 47 çıktı işte yani 15 temmuzdan sonra yumurtladım galiba anlayamıyorum son adet tarihime göre düşününce zaten mantıksız ama en azından iyiki 15 temmuzda yaptırmışım kan testini an azından 15 temmuzdan sonra hamile kaldıım kesin eger kimyasal gebelikse yarın kan testi yapılacak yine değer artmaz demi inşallah öle bişey olmaz

canım kimyasal gebelikse ki inşallah değildir değerin düşmüş olması gerek...artmışsa zaten endişeye gerek yok hamilesin...umarın değerin ikiye katlamıştır canım...

canım kimyasal gebelikse ki inşallah değildir değerin düşmüş olması gerek...artmışsa zaten endişeye gerek yok hamilesin...umarın değerin ikiye katlamıştır canım...

inşallah canım tekrar aynı şeyleri yaşamaktan öyle korkuyorum ki rabbim herkesin gönlüne göre versin

Günaydınnnnnn kızlarrrrr
Gününüz güzel,bol kahkahalı ve güzel haberlerle geçsin.
Henüz hamile haberi almayanlar; 13-14 üne kadar bu haberi alırsanız bebiş koç burcu olacak, sonrasında bebişler ikizler burcuna geçecek bilginize:)
Güzel bir aya giriyoruz Temmuz bizim için çok hayırlı geçti,geçtiğimiz ay 8 tane hamişimiz oldu:CüvCüv:
İnşallah Ağustos daha hayırlı geçer ve en az 10 la bitiririz:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…