Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

tamam denız allah kabul etsın ınsallah.

buarada bugune ozel yaptıgınız ıbadet varmı kızlar

Hazelcim, benim okuyacağım 2 tanenin birini miray15 aldı.
Eğer adet olursam okuyamazsam sayı eksik kalsın istemem.
Ama diğeri anneme okutabilirim ben okuyamasam bile.
Ama hala regl olamadım ben
Hayrımı şermi bilemedim

anladım candas.senın regl ne zamandı.test yaptınmı.kacıncı denemen.belırtı varmı peki

Canım benim reglimin dün olması gerekiyordu.
Deneme yoktu bizde.
Ama korunmamıştık, sadece ilişkiden sonra wc ye gitmiştim.
Gebeliği engeller diye.
Ama duydumki bu şekilde hamile kalanlarda çokmuş.
Belirtim yok açıkçası.
Regl ağrım var.Birde kaşıntım var 3 gündür.
Reglim çok düzenlidir 1 gün değil, 1 saat bile sekmeden olurdum.
Birkaç gün daha bekleyeceğim.
Belki yinede sadece gecikmedir.
Hayırlısı diyebiliyorum ancak.
Şu mübarek günde olmasın inşallaha da dilim varmıyor.
Evlat güzel bir duygudur eminim.Yanlış dua etmekte istemiyorum

Son düzenleme:
Test yapmadım daha, birkaç gün beklerim olmazsa öyle yaparım ...

kızlar akşam giremeyebilirm ben
ama mutlaka okurum 2 taneyi
tekrar kandiliniz mübarek olsun
inşalaah tüm dualar kabul olur
AMİİNNN...

kızlar ben bitirdim okumalarımı ama ben 6 tane okudum...neyse az olmasında çok olsun...kızlar dua ederken ilk sayfadaki herkesin isimlerini teker teker okuyalım onların ailelerine ve sevdiklerine dua edelim inşallah.bir kul dua etmeye başlayınca gökyüzündeki mellekler amin demek için gelirlermiş ama bu dua eden kişi başkalrı içinde birşey istiyorsa o zaman yerdeki gökteki tüm melekler amin dermiş ve Rabbimin huzuruna çıkıp filanca kulların karşılığını yalnızca senden umarak birbirlerine dua ediyorlar delermiş...bu gece isim isim dua edelim kızlar

selam kızlar. ya türkçe mealinde bir sürü hata varmış yaklaşık 1 1,5 saattşr düzelteceğim diye uğraşıyorum. bitirdim sonunda birazdan ben de başlayacağım okumaya

kızlar ben çıkıyorum duayı okıyıcam bu akşam giremem artık tekrardan hepinize hayırlı kandiller.yarın görüşürüz

hazel canım ben 3 tane almıştım da 1 tane candas bana vermişti okuyamazsam diye. ben de o bi taneyi aysu87 almamıştı ona verdim. o da akşam okuyacak. ben 2 sini okudum öğlen birini akşamı bekliyorum.

kızlar internetten araştırdım. bugüne özel yatsıdan sonra kılınan 12 rekatlık bi namaz var. 2 rekatta bir selam veriliyor. her rekatta 1 Fatiha ve 10 ıhlas okunuyor. namaz bittiğinde de 100 defa ' Sübhanallahi vel hamdülillahi vela ilahe illallahü vallahü ekber vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim.'
100 defa da istiğfar.

sizin bildiğiniz veya yaptığınız varsa yazar mısınız?

kızlar merhaba, bugün giremedim pek...
Cümleten kandiliniz mübarek olsun, tüm dualarınız kabul olsun ...

kızlar belki akşam giremem nete. ben 4 tane meryem suresi okudum söyleyeyim dedim.tekrardan herkesin kandili mübarek olsun.

hazelcigim benimde 1 tane kaldın 10 11 gibi okurum bende gelemem belki haberin olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…