Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar hazel eklemiş liste artık ilk syfada güncel. anatolya miray eklendi en son.

listeye ilk sayfadan bakabiliriz artıkın..

kızlar alan yoksa bende alabilrim
bu arada dün doktora gittiğimde bana yumurtan yok göremedim demişti belkide çatlamıştır demişti ama benim bugün akıntım var beyaz uzayan akıntıdan

canım ben 4 tane okuyacaktım az önce ikisini okudum. ne kadar çok kişi okursa daha iyi olur. 1 tane okuyabilirsen sana vereyim. çorbada tuzun bulunsun derler ya :Saruboceq:

kızlar ben o bebeğe yardım etmek istiyorum ama burada daha yeniyim dolandırılmak da istemiyorum sizce ne yapmalıyım?

sağolun arkadaşlar eklendik biz de. eşimi aradım çıktıyı daha almamış. zaten sayfayı açınca 'bu da ne böyle 'derse beni arar zaten. isimlere her daim bilgisayarı açıp bakamam ki. bi de girdim mi takılı kalıyorum. sonra kızıyor eşim. neysee. benim 1 meryem suresi kaldı onu da akşam okuyacağım kızlar. akşam bitince yazarım buraya..

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
bana dua edin
şimdi patoloji sonucumu almaya gidiyorum
inşallah bişi çıkmaz
bu kandil günü hepinizin dualarını bekliyorum msizi seviyorum bybybyb

miray özel mesaj göndermiş . mesajı açtım adres vardı gene burda bir sayfa açmışlar orda gördüm

ommancığım inşallah temiz çıkar sonucun güzel haberlerini bekliyoruz

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
bana dua edin
şimdi patoloji sonucumu almaya gidiyorum
inşallah bişi çıkmaz
bu kandil günü hepinizin dualarını bekliyorum msizi seviyorum bybybyb

inşallah bişey çıkmaz canım.dua ediyoruz zaten sana özel de ederiz inş. neyin patoloji sonucuydu ben topikte yeniyim kusura bakma.

kızlar bende kuran ı kerim in meali var meryem suresi var orda dediğiniz gibi kaf,ha,ya,ayn,sad ile başlıyo ama gerisi hep türkçe burdanmı okuyosunuz sizlerde?

MıRAY ......3---- 2 tane okudu
HAZEL......6 okudu.
ANATOLYA...4
DENıZ...........5
YASE............5
RAMıZNUR.....2
OZLEM..............4 artı 1
ESTEEM........3
NURBERRA....3
CANDAS.......2
MUREBDU----2
AYSU----------1

sımdı oldu heralde

mıray sen 3 tane almıssın 4 degıl

Son düzenleme:
herkese merhaba öncelikle kandiliniz kutlu olsun.. akşam bende dua etcem hepiniz için Allahım tez zamanda hayırlısıyla kavuştursun yavrularımıza inşallah.. birde size sormak istediğim birşey var bu ay ben çok erken yumurtladım galiba 11. gün çift çizgim çıktı ve diğer çizgiye çok yakındı ertesi gün silikleşti 14. günde ateşim yükseldi acaba yumoşlar olgunlaşmadanmı çatladı ben sadece 13. günü değerlendirebildim sizce umutlanmalımıyım? ((

omman hadi bakalım. Umarım sonuçların güzl çıkar.. Endişen gider.. alınca bize de yaz. ben pataloji ne bilmiom ama pıhtı diodun o olsa gerek. gebelik öncesi testlerden mi. özel bir durumun mu var.
kızlar pataaloji baktıran var mı başkaa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…