Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

anladım canım..benimkiler düşükmüş gbi gelio hep bakıorum bayaa yüksek degerlerden bahsediolar

anladım canım..benimkiler düşükmüş gbi gelio hep bakıorum bayaa yüksek degerlerden bahsediolar

günaydın kızar nasılsınız?babu canım benim takma o değerleri kafana inşallah bişey olmayacak vesveselerinden kurtul sen hamişsin keyfini çıkar bak senin yerinde olmak isteyen bissürü kız var burdaolumunekankayizsmile

haklısın canım takmamak lazım...ama ara ara geliolar işteyerimseniben

işte buna sanırım hamilelikteki duygusal değişimler deniiliyo süpersin olur tabi bu düşünceler bundan sonra hayatının her anında böle olacak acaba bişey olurmu diye hep düşüneceksin dün ben telefonda konuşurken öksürmüşüm annem tüm gece bu kız hasta mı acaba diye uyuyamamış:asigim: annelik böledir inşallah bizde yaşarız birgün

inşallah canımmmmm:Saruboceq:

cnm bnm gebeliğin büyük htimalle daha çok yerni yani erken gebelik ama kan değeirn çok güzel katlamnış olması önemli olan seninde katlanmış maşallah inşş sorunsuz bi şekilde gidiecek tatlı birbirimize bol dua edelim ben hepimiz için ediyorum sizde beni unutmayın.
benm en çok merak ettğim şey adet sancılarıyla yanı sancılarmı oluyo diyeydi gebelikte ve kesinliklee aynıymış benm hala sancılarım devam ediyo 6.haftanın sonuna kadarda edebiliyomuş yani biz güzel düşünelim Rabbimde hayırlısını nasip etsin inş

babucum bu ay benim için çok özel 19 temmuz adet olma günüm tabi inşallah olmaz ve bizim evlilik yıldönümümüz öyle çok istiyorumki akşam yemeğinde eşime ben hamileyim demeyi bu ay herşeyi yapıyorum soğansuyu içiyorum folic plus tabletleri alıyorum birde şu ovulasyon testleri varya ondan aldım dr un dediğine göre tahmini yumurlama günüm 5 temmuzmuş:Saruboceq:

canım cok güzel bi hediye olur :) bizim de 4 temmuz ama dayanamadım ben söledim :))

canım ii dileklerin için cok teşekkür ederim...hayırlısıyla bebeklerimizin sağlıkla dünyaya geldikleri günleri görürüz inşallah...

herkese merhaba. benim adetime 4 gün vardı dün test yaptım negatif çıktı hiç moralimi bozmadım. ama testten 10 dakika sonra adet ağrılarım başladı ve hala çok şiddetli devam ediyor hala gelen giden yok üstelik adetime 3 gün var daha:sinifsinif:

selam kızlar ben de bugün hormon testi sonuçlarını alıcam peşembe cuma da ddiğer tüm testle rolacak inş.
hormon testi normal çıkarsa risk azalır mı sizce? alakası ne kadardır. dün doktor polikistik gördünü sölemişti. ama hiç bir test sonucu yok daha. önemli ömidir acaba? her türlü şe çıkabilir. önemsiz ya da çok önemli bişi çıkabilir. sadece hormon testi neyi ifade eder ki??

Ben artık adet tarihinden önce test yapmıyorum. Negatif sonuç fena halde moralimi bozuyor, hatta test yaptığımı söylemesemde eşim bile anlıyor. O kadar belli oluyor halimden yani. Üstelik gerçekten yanıltıcı da olabilir. Negatif çıkar, bakmışsın geç döllenme olmuş.

ınşallah yanıltıcı sinyallerdir ağrıların da mutlu haberlerini alırız :ecrin_bebek:

Babu, faran, nurberra tebrikler :) sağlıklı, huzurlu bir hamilelik dilerim, allah kucağınıza almayı ve analı babalı büyütmeyi de nasip etsin inşallah. Darısı sıradakilerin başına artık...

Bu arada sizlerin de endişelerini, heyecanlarını vb. okudukça bizi daha neler bekliyor görmüş oluyoruz :)

Son düzenleme:
inşallah dediğin gibidir. ama ben bu sancılardan ağrılardan sonra olmayacağına kendimi kesin olarak inandırdım.

ay ne güzel kızlar topiği her açtığımda bi hamiş haberi gelio ponisponn tebrikkkkk eeedddeeeerim hihoyyythihoyyyt
kızlar benimde moralim çok düzeldi dün 18.günümde ov da çift çizgiyi yakaladım:lepi: çok şükür kaçırmamışım dün çalışma oldu bugün ve yarında yapacaz inş
ilk defa bu ay 3 gün üst üste deneyecez geçen aylarda sadece çizgi silikeşince olmuştu çalışma bu ay farandan esinlendim 3 gün üst üste olacak inş bi aksilik olmazsa
ovulasyonu kaçırdım die üzülüodum çok şükür kaçırmamışım[malum eşimle dargındık testlere geç başladım sinirden] sonu hüsran da olsa ümitle beklemek bile çok güzelmiş kızlar bunu anladım
en azıdan bi umut doğdu bana
RABİM tüm isteyenlere gönderir inş bebişlerini[AMİN]:Saruboceq::Saruboceq:

saol canımmmhihoyyyt aminnnnnnnnnnnn

opuyorumnanaktan aman allahım şurda bikaç gün girmedim foruma neler olmuşşş oley hamişler birsürü olmuşşşş... babu,faran,ponispon tebririkler :lepi: işte duaların sonucu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…