Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

amin canım sagol.

yase ben fsh-tsh-lh ve prolaktın baktrdım normal cıktı ama testetsteron ıstemedı dr. sonra faran test yaptrmıs ya bende yumurta takıbıne gıdınce sordum dr. a benden ıstedemedınz dıye.o da gerek yok dedı ama kafam karıstı bırdahaı ay yaptrayım bende yaaa.cok ılgınc krıshazel felaket yuksek bır rakam.cok cok yuksek.dr. a gostermedınmı pekı sonucu.neyse endokrınolojıye ne zaman gıtceksın.mutlaka haber ver merak ederım canım yaa.ınsallah yanlıstr sonuc.gercı ılacla duzelırde .ne yapalım rabbım verıyorsa yasıycaz hepsını

Hazel cim size simdiden cok gecmis olsun.
Hepinize iyi geceler arkadaslar .

doktorun yazdını doğru yazbilirsem bakın.
torch
tft
hemogram
t.bryolua
gibi bişiler
bunu dışında hormon testi de yapıldı sonuçlar yarın o dedikleriniz bunlarda belli olur mu

Krishazel endokronolojiye cuma günü gidecek de, ben perşembe gideceğim ya doktora. Sorayım mı kris senin için sonucunu? Bende meraklandım vallahi, kesin bir yanlışlık vardır diye düşünüyorum.

yase hormon testı ama hangılerı zaten sonuclarda cıkar hangılerı oldugu.yrınmı bellı olcak bakarsın testesteron yazıyormu dıye.

absynth sor bır bakalım ne dıycek dr.

i i geceler hazel..
yarın sadece hormon çıkıcak. diğerlerini yaptırabilirsem yarın ya da perşembe cuma. netleşşsin de nolcaksa olsun

hepınıze ıyı geceler arkadaslar .rabbım hepımıze en kısa zamanda saglıklı bebekler versın ınsallah amin:Saruboceq::Saruboceq:

GÜNAYDINNNNNNNNN geleceğin güzel hamişleri,herkesin morallerinin yerinde ve mutlu bir gün geçirmelerini diiyorum,hazelciğim ailenize şimdiden geçniş olsun ,yaseciğim sanada geçmiş olsun umarım gelişmeler çok çok iyi olur ve bizlerde manevi teyzeleri olarak bebişin gelişini kutlarız:)
Zamanını bekleyen annelerede Allah sabır versin gerçekten beklemek çok sıkıntılı daha 6 gün geçti yavv:)

kızlar dün kan testimi tekrarlattım. değerim 1900'e yükselmiş :)
inş her şey yolunda. perşembe tekrar doktor randevum var. doktor 1200'ün üstüne yükselmesi lazım demişti. içim çok rahatladı :):)

Faran'cım, değerin gayet güzel çıkmış. Herşey yolunda gözüküyor. Allahın izniyle hep böyle gidecek inşallah.

bilmiyorum acaba PKO mu var. ama doktor polikistik gördüm dedi. bir sürü test verdi. yaptır dedi. çok merak ediorum. ne çıkıcak acaba. kist varsa nasıl bir tedavi olur ne kadar sürer. kist varken de gebe kalınabilir mi. of offfffff.
yasekase canım hiç endişelenme. bu ay gittiğim doktorum bana da PKO olabilirsin demişti. rahmim temiz olduğu halde. hormon testlerine bakarak bunu söylemişti ki sonuçlarım gayet normaldi. 3 ay d.kontrol hapı kullanacaksın dedi. ben de ne kadar çok üzülmüştüm. halbuki bebeğim kendiliğinden geldi. annesinin daha fazla üzülmesine müsaade etmedi meleğim :)

inş her şey yolunda. perşembe tekrar doktor randevum var. doktor 1200'ün üstüne yükselmesi lazım demişti. içim çok rahatladı :):)

canım günaydınn...inş hep böyle mutlu olursun:)) masallah dielim:))
canım ilk yaptırdıgın testten beri degerlerin nasıl cıkmıstı?

gunaydın kızlar.

farancım cok sevındım cnım.bak endıse etme demıstım.hersey guzel olacak:lepi:

ya bu testesteron benımde aklıma takıldı.ben bır onu yaptrmadım acaba yuksekmıdır kı.bugun gıdıp yaptrmayı dusunuyorum.bakalım yaa ınsallah o da temız cıkar

herşey normalin üzerinde iyi gidiyor desene:)maşallah diyelim canım.:nazar:

canım günaydınn...inş hep böyle mutlu olursun:)) masallah dielim:))
canım ilk yaptırdıgın testten beri degerlerin nasıl cıkmıstı?
babucum ben 25 haziranda yaptırdım ilk kan testimi. 290 çıkmıştı. dün, yani 29 haziranda, 1900'e yükselmiş. doktorlar çiftli günlerde istiyor testlerin tekrarını. yani 2, 4, 6. günlerde falan gelişimin takibini görmek istiyorlar.

X