Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

goguslerdeki anormal durum gecti şuan gayet normaller ama karnımda şişlik hissediyorum bu sefer.aslında cok zayıfımdır 170cm boy 56 kiloyum.bu ay ovulasyon testi falan kullanmadım.çunku dogru olup olmadıgından emin olamadım ayrıca guvenip o tarihlere yogunlasıyorum sonrada gecti diyip bıakıyorum.bu ay adetin 8.gununden itibaren gun aşırı çalıştık adet olana kadar da devam etmeyi düşünüyorum ama işte bu idrarda yanma engel olumu diye de cok takıldım.yumurtlamanın ne zaman oldugunu bilmiyorum ama adetin 14.gunu yumurta kıvamı akıntı geldi.

Arkadaşlar merhaba,bugün aranıza katıldım.Bizde bebiş denemelerine başladık.Aldığınız değerli bilgilere ihtiyacım var.Folikasit kullanmamız gerekiyormuş,hemen gidip eczaneden aldım,yarında doktora gidicem bide ona soracağım.Kullanım için geç bile kaldığımı söyledi arkadaşlar, kulanmayan arkadaşlar varsa bilgileri olsun diye yazdım:)

canım ona takılma ıdrarda yanma varmıs gecmıs.ıltıhap varsa engel olabılır ama ıltıhap olsa kendılıgınden gecmezdı. zaten engel olmaz canım merak etme.rabbım saglıklı versınde ne yapalım beklıycez.en ıyısını yapmıssın.benımde ıkı tane ovulasyon testım kaldı.almıycam bende.kullanmayıda dusunmuyorum.azrtık az cok ne zaman olacagını bılıyorum.gun asırı en ıyısı.ben bu ay 15. gunumden ıtıbaren calıscam heralde o da esım ıyı olursa.acırsa amelıyat yerı calısma bıle yapamayabılırız.dr. 1 hafta sonra dıkkat ederek ılıskı olabılır dıyor.ama acı olursa olmaz.1 hafta sonrası da tam 15. gunume gelıyor.yakalayamayabılır bu ay. oyuzden bu aydan umutsuzum ben.cunku suan reglımın 3. gunu.cumaya amelıyat ohohhhoo bu ayı pas gecebılırım.

sen dusunme oyle canım rabbım vercek oldumu her halükarda olur.ınsallah dua edıyorum bu ay olur canım yaaa senın

inşallah cnm ya sanki hiç olmayacak gibi hissediyorum.çok karamsar oldum ben.

esteem folık asıte cok takılma canım bened ılk ayda panık yaptım ayyy 3 ay onceden baslamam gerek dedım gec kldım dedım ama bebıs hemen gelmeyebılıyor.benım 4. denemem bıttı.zaten 2. denememde bıraktım bır kutuyu bıtrmeden.o konuda panık yapma.bız zaten yedıklerımızdende folık asıt alıyoruz.en cokta yesıllıkte varmıs.marul gıbı yesıl besınlerde.hem dusunsene kazara hamıle oldugunu ogrenenler onceden kullanmıyor.hamıle oldugunu ogrenınce baslıyorlar.benım arkadaslarım oyle ogrenınce basladı.cokta saglıklı bebeklerı var.ama ıstersen kullan bır zararı yok kullanmanın.ama kullanmadım dıye panık yapma.
folıplus gunde 3 tane ıcılıyor.baslayabılırsın ıstersen.dr da der zaten kullan dıye.

nurtencım bende senın gıbıyım.kendıme gelınce bır karamsar oluyorumkı.nedendr bılmıyorum.ınsallah hamişlerın dualarıyla bızde kalıcaz

rojdaa sızın kacıncı denemenız canım.neden dr a gıtmek ıstıyorsun .tetkıkler ıcınmı.kac yasınadsın

kızlar ben de pat die doktordan randevu aldım . şimdi ben pazar sabahı adet oldum. yarın dört buçuğa randevum var. hormon testi için adetten geçen gün normaşl mi. çarşamba mı der acaba. doktora da derim ama siz ne dersiniz..
hem kist falan var mı die de bakarlar di mi vajinal ultrasonda çıkıo di mi hepsi. ayy ilk defa gidicem ya. bakalım nolcak..

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ

BEKELEMEDEKILER

Ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme:Saruboceq:
Ozlemyalcinkaya-----------28 Haziran--------? deneme
Biozard-------------------28 Haziran----------? deneme

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

:lepi:sarısheker..........-::CüvCüvugur geıtırır inşallah bize)

:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme : -BEBİŞ GELIYORRRRR:CüvCüv:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme BEBİŞ GELİYORRR:CüvCüv:
:lepi::Ponispon------21 Haziran-------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRRR:lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRR:lepi:

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Karats---------------------------2 Temmuz--------------2. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------? deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Hazel82-------------------------20 Temmuz--------------5. deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme

Tugok----------------------------23 Temmuz--------------6.deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

yase senın yarın 3. gunun degılmı.hormna 3. gun bakılıyor.ac gıt.kan alcaklar.adetlıyken vajınal ultrasonla bakılmaz.karından bakar jel surerek.ordada gorurlur tabı kıst varmı falan.sonra yumurta takıbıne gıdersen orda vajınal ultrasonla bakalbılır.aslında benım dr.um erkektı yumurta takıbındeyken o karından bakıyordu.sonra 18. gunumde gıttıgımde catlamısmı dıye bakmaya dr.um yoktu bayan dr. vardı o vajınal baktı .hemde ayaklarımı actrdı hanı hamıle koltugu varya ayklarını acıp oturuyrsun.ayyy erkek dr. daha ıyı yaakaydirigubbakcemile3.bırde kadın acıttı vajınal ultrasonla.oncedende baska erkek dr. a gıtmıstım reglım gecıkınce o da vajınal ultrasonla baktı ama o oyle koltuga oturtmadı.uzerımde ortu vardı.o acıtmamıstı.kadınlar daha cok acıtıyor yaa.

rojdaa sızın kacıncı denemenız canım.neden dr a gıtmek ıstıyorsun .tetkıkler ıcınmı.kac yasınadsın

ııııımmm biz 1 ay korunduk sadece 10 aylıkda evliyim 26 yaşındayım aslında çocuk düşünmüyorduk 1-2 yıl bi kaç kez korunmadık baktık bişi yok sonra korktuk tabi olmıcakmı diye hala deniyoruz ama olmuyo işte.doktorada tetkiklerden deil çıkıcak sonuçlardan korkuyorum ya olmıcak senin çocuuun derse onu duymak istemiyorum

kızlar lıstede sadece sarısker vardı sımdı kalabalıklastı.heray bırer ıkıser fırar edıcez bekleyenler lıstesınden.bakalım temmuz hamıslerı kımler olcak.sımdıden meraklanmaya basladım.akannehir

ben hiç gitmedim doktora yani nie olmuyo neyim var sorun kimde hiç bilmiyorumm her at umutlanıyorum işteee

offff canım yaaa oyle kolaymı hemen senın cocugun olmıycak demek.artık oyle sey kalmadı herseyın kolayı tedavısı cıktı.tabı bızde bazen panıge kapılıyoruz olmzsa dıye ama olmadı aşılama o da olmadı tupbebek mıkroenjeksıyorn.tıp okadar ılerlıyorkı neler neler var.once adetının 3. gunu gıt bır kanda hormonlarına baktr. fsh-lh-tsh-prolaktın baksınlar.adetın duzenlı gelıyorsa zaten hormonların temız cıkar.sorun olsa bıle ılacla duzelıyor hormonlar.sonra zaten dr. ultrasonda bakar kıstın falan varmı gorur.zaten reglın duzenlıyse kıstte yoktr buyuk ıhtımal.sonra gerekırse rahım fılmı cektrrsın .oda 5 dakıkalık ıs ama ıyı bıryerde acı vermıyor da daha sımdı cok erken.ben 3. denememde cektrdım bısı cıkmadı.erken yanı ama aklımda kalmasın dersen benım gıbı gıdersın ıstersen. senınkıler bu kadar.ha bırde sıtersen yumurta takıbıne gıdersın yumurtan gelısıyormu catlıyormu dıye.ama yıne reglın duzenlıyse bundada sorun cıkmaz.

esın ıstedıgı zaman bır urologa gıder muayene olur.testıslerıne falana bakar dr. varıkosel varmı dıye.sonra sperm testı yaptrırsınız ama en az 4 gunluk cınsel perhız yapmalı oyle sperm vercek bakacaklar sayısına hareketlılıgıne ve yapısına.sorun yoksa zaten bebıste gelır yakın zamanda

yase nurberra yerıne ben cevaplıyım.bız nurberrayla konusmutuk.onun esınde 1. derece varıkosel vardı.baslangıcmıs yanı.ama bır dr. sperm sonuclarına bakarak bu 1 .derece olamz sonuclar tutarsız gıbı bısı demıs.hatta bu yakınlarda esı de bır sperm testı daha vercektı bırdaha ama gerek kalmadı.nurberrada rahım fılmıne gıtcektı sukur onada gerek kalmadı geldı bebıshihoyyyt

adetimde sorun yok 28 günde bir oluyorum arada bir iki gün aksamalar oluyo ama onada normal diyorum.eşim kendine hiç toz kondurmuyo zaten gayet emin kendinden.stres yapmamaya düşünmemeye çalışıyorum ama işte ister istemez düşünüyorumm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…