Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

evet vardr bır hayrı dgılmı.ama bır bebegımızolsada fena olmazdı hani.ya rabbım lutfen mutlu et burdakı herkesi en tez zamanda

kızlar bi de kuzenimin 5 6 ay önce bebegi oldu oğluşla aramız cok iyi sürekli bana gelmek istiyo o öyle yaptıkca ben daha bi hevesleniyiroum :KK43: tabi etrafımdakiler de hadi sıra sizde modunda hayırlısıyla biz de o günleri görürüz umarım..

kızlar bi de kuzenimin 5 6 ay önce bebegi oldu oğluşla aramız cok iyi sürekli bana gelmek istiyo o öyle yaptıkca ben daha bi hevesleniyiroum :KK43: tabi etrafımdakiler de hadi sıra sizde modunda hayırlısıyla biz de o günleri görürüz umarım..

benimde görümce hamile.HEmen bana soruyorlar yok mu ?yok dedim.Neden dediler?Sanki benim elimde mi?Bende tatilde düşünüyoruz dedim.İnsan takmasada çevredekiler taktıırıyorlar zorla..

benimde görümce hamile.HEmen bana soruyorlar yok mu ?yok dedim.Neden dediler?Sanki benim elimde mi?Bende tatilde düşünüyoruz dedim.İnsan takmasada çevredekiler taktıırıyorlar zorla..

kesinlikle ölee..bi de duygu sömürüsü yapıyolar bak benim bi ayagım cukurda bebegini görmeden gitmeyim :KK43:( diyemiyorum ki ben senden cok istiyorum teyzecim ama elimde deil ki :KK43:(((

kızlar mrb bayadır giremiyorum pek vakit bulamadım farancım bence hamilesin canım belirtiler çok benzio, benimde 14.günümdeyim ama ne ovu. testi yaptım nede çalışma oldu eşimle aramız limoni ikimizde inat ettik konuşmuyoruz pek böyle oluncada bebek fikrindende soğudum resmen okadar çok istememe ragmen neyse olacagı varsa tek seferde de olur napim inadım daha önemlisempatiksalakcinni daha dogrusu çok kırdı beni ,günüm gecmeden barışırmıyız bilemiyorum hayırlısıııalsanaalsanasmile

farancıgım gecmişi okurken gördümde benim yumurtam da ayın 10 catlamaştı seninkidemi öyle anlamadım yumurtnmı oldu yoksa catladımı
canım ben ov. testinde çift çizgiyi gördüm 9'unda. sanırım yumurta oluşmasıydı bu. çatlaması daha ileriki günlerde oluyordur sanırım. tam da bilmiyorum açıkçası :S

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

BEKELEMEDEKILER[/B

denizxx........---------19 Haziran------10. deneme:Saruboceq:
Ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme:Saruboceq:
Aysu87-----------------21 Haziran-------7.deneme:Saruboceq:
Ponispon---------------21 Haziran------1. deneme
:Saruboceq:
Nurberra-------------23 Haziran--------12. deneme:Saruboceq:
Babu----------------25 Haziran----------------1. deneme:Saruboceq:

COLOR="MediumTurquoise"]HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER [/COLOR]

Yasekase---------------------------26 Haziran-----------------3. deneme
Tırtılkurabiye------------------------26 Haziran-----------------1. deneme
Tugok---------------------------------26 Haziran------------------5.deneme
Ozlemyalcinkaya-----------------28 Haziran------------------? deneme
Biozard-------------------------------28 Haziran-----------------? deneme
Faran-----------------------------------29 Haziran-----------------7. deneme
Hazel82-------------------------------29 Haziran-----------------4. deneme

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

sarısheker..........::emir_bebek::nazar::CüvCüv:KK43:ugur geıtırır inşallah bize)

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Nisa-86-------------------------1 Temmuz--------------1.deneme
Karats---------------------------2 Temmuz--------------2. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------? deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven-------------------- ? Temmuz------------ ? deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek

yemek yaptım yedık.cooook yedım yaaa.her yemekten sonra bunu soyluyorumama napım coook yedım.hemde ekmek yemem ben ama yerken hıssetmıyorum da yemek yedıkten sonra agır gelıyor.gercı cola ıctım.sanırım o şişirdi midemi ve rahatsız ettı.

denız senın esının degerlerı nasıl.ne zaman yaptrdınız test.bak esıne belkı ondada varıkosel falan olabılır.belkıde dusuklugun nedenı o dur.bır an once sızde tedavıye baslarsınız

evet ya varikosel çok sinsi bir infertilite sebebi. nedense bebek olmayınca ilk kadından şüpheleniyorlar. ama erkeklerde de türlü türlü sorun var.
benim eşim de bu ay başında göründü doktora varikosel için. temiz çıktı çok şükür.

mrb kızlar en özlem aranızda yeni sayılırım bizde bu ay denemelere başladık şöyle bi bilgi edineyim derken sizlerle karşılaştım.hemen hemen biçok topiğin biçok sayfasını okudum 2 gündür soğan suyu içiyorumakannehir midem bulansada sabrediyorum sonra bugün ovulasyon testi aldım yakında onuda uygulayacam inşallah.çok şekersiniz hepiniz Rabbim tez zamanda isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı bebişler nasip etsin 19 temmuz gibi size müjdeli haberleri veririm :Saruboceq:

X