HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Cok sevindim cnm hayirlisiyla tutunsunlar insallah hic birakmasinlar :anne: bana neden 1 tane koydular ya:110: herkese iki koyulmus:KK12:
canim benim biri iyi durumda ama digerinin gelisimi geriden geliyor dondurulacak durumda degil ondan çöp olmasin diye koyuldu... ahhh yavrum benim bi de o tutarmis :) senin de belki tek yumurya ikizi olur tek koyulup öyle olanlae oluyormus :)

Kızlar siz kaçıncı gününüzde duş aldınız bi arkadaşım da 26 mayısta transferi olmuştu ilk denemesi ve hamiş çok şükür darısı başımıza o demişti 1 hafta duş almadım diye Valla bende 4 gün oldu duş yapmadım daha bi iki gün daha bekliyeyim diyorum

canim benim biri iyi durumda ama digerinin gelisimi geriden geliyor dondurulacak durumda degil ondan çöp olmasin diye koyuldu... ahhh yavrum benim bi de o tutarmis :) senin de belki tek yumurya ikizi olur tek koyulup öyle olanlae oluyormus :)
Yok ben.ikiz istemem :KK70: sadece tutma olasiligi artsin diye :KK43: off icimde mi acaba suan cok merk ediyorm:skandal:

Benim doktorum çay ve kahveyi tedaviye başladığım ilk gün yasaklamıştı.halen de içmiyorum.

Hiç sorma kahve konusunda benim doktorum hiçbirşey söylemedi, muhtemelen unuttu ve bende hatırlatmadım bilerek o_O normalde günde en az 3 tane türk kahvesi içerdim ama bu hafta tek bir tane içtim. Aklımda sadece kahve var. Çay hala içiyorum ama kahveyi büyük ölçüde azalttım.

Hiç sorma kahve konusunda benim doktorum hiçbirşey söylemedi, muhtemelen unuttu ve bende hatırlatmadım bilerek o_O normalde günde en az 3 tane türk kahvesi içerdim ama bu hafta tek bir tane içtim. Aklımda sadece kahve var. Çay hala içiyorum ama kahveyi büyük ölçüde azalttım.
O kadardan bişey olmaz canım.birsürü ilaç kullanıyoruz bu süreçte onlarında içinde hamilelerde kullanılmaz yazıyor ama kullanıyoruz.tutunsunlarda 9 ay razıyım yemeyip içmemeye:dua:

Aynen ben de canım şimdi 1 türk kahvesi 3 bardak da çay en fazla

kızlar bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek ve embriyonun yabancı bir madde olarak algılanarak reddedilmesini önlemek için ‘immunglubulin tedavisi' diye bir tedavi varmış siz öyle bir tedavi gördünüzmü?

Ayyyh seninle aramda demek 2 güncük var.. kacinci gün embriolariydi peki canim?
Ben ege üniversitesinde yaptırıyorum canım.üçüncü gün pazara geldiği için benimle opu olan herkesin transferini ikinci gün yaptılar.(bu durumdan hiç hoşlsnmasam da )yani çok erken transfer oldum.

Ben ege üniversitesinde yaptırıyorum canım.üçüncü gün pazara geldiği için benimle opu olan herkesin transferini ikinci gün yaptılar.(bu durumdan hiç hoşlsnmasam da )yani çok erken transfer oldum.

Canim embrionunda en saglikli olabilecegi ortamda rahim.. o yüzden Allah ol dedikten sonra.. 2ye 3e 5e hic takilmadimm ben..
Nice insanlar süper kalitede olan embriolara hamile kalamiyo.. cünkü nasip isidir bu..
bi yandanda bakiyorsun. Umutsuz vakalar..Güya "eh iste. Kalitesi idare eder" denilen embriolar.. ikiz tutuo sagliklica.. hersey Allahin OL demesine bakiyor..
Biz istiyoruz hayirlisini .. ddilimiz kalbimiz dua ile.. Allahim bu yolda bekleyenlere önce
Sabir güc kuvvet versin.. sonrada kucaklarini doldursun saglikli bebelerle..

X