HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canim embrionunda en saglikli olabilecegi ortamda rahim.. o yüzden Allah ol dedikten sonra.. 2ye 3e 5e hic takilmadimm ben..
Nice insanlar süper kalitede olan embriolara hamile kalamiyo.. cünkü nasip isidir bu..
bi yandanda bakiyorsun. Umutsuz vakalar..Güya "eh iste. Kalitesi idare eder" denilen embriolar.. ikiz tutuo sagliklica.. hersey Allahin OL demesine bakiyor..
Biz istiyoruz hayirlisini .. ddilimiz kalbimiz dua ile.. Allahim bu yolda bekleyenlere önce
Sabir güc kuvvet versin.. sonrada kucaklarini doldursun saglikli bebelerle..
Doğru söylüyosun canım.9 embriyom vardı.toplandığı gün ikinci gün traNsfer olacağı belliydi.iki adet birinci kalite embriyo transfer edildi.kalan 7 embriyo beşinci gün için takibe alındı.beşinci güne geldiler ama dondurulunca çözülmeye dayanamayacak kalitede olduğu için imha edildi.bakalım ne olacak.hepimizin hakkında hayırlısı olsun:dua:

Doğru söylüyosun canım.9 embriyom vardı.toplandığı gün ikinci gün traNsfer olacağı belliydi.iki adet birinci kalite embriyo transfer edildi.kalan 7 embriyo beşinci gün için takibe alındı.beşinci güne geldiler ama dondurulunca çözülmeye dayanamayacak kalitede olduğu için imha edildi.bakalım ne olacak.hepimizin hakkında hayırlısı olsun:dua:

Moralini yüksek tut.. nasipteyse o bebisler .. gelirler cifter cifter.. dualarimiz hepimiz icin..
idrar testine varmisin? :KK70:

canım hoca kabul eder durumuna göre, ben 5 yıldır denediğim için kabul etti.. Eşin giremiyor transfer anına içeri alınmıyor..

hadi hayırlı olsun canım sımsıkı tutunsunlar sana :)

benim de yarın opu canım aynı gün olacağız desene.. ben de üzülüyordum topicte kimse kalmadı ben sona kaldım diye :KK37:

canım sadece opuden bir gün sonra arayıp bilgi vermişlerdi sonra tekrar aramadılar, belirttikleri gün ve saatte transfer için merkeze gitmiştim o kadar..
evet bizim aynı merkezde olmamız şans oldu bildiğim her sorunu cevaplarım kuzum :KK68:

ben de idrar testi yapmayı düşünmüyorum canım en temizi transferden 10 gün sonra kan testi vermek.. bugüne kadar o idrar testlerinde o kadar çok negatif gördüm ki.. o teste idrarı damlatırken bile kalbim bin beşyüz atıyor..
jeliboni jeliboni sanş işte. Beni aradılar. .. transfer saati değişmiş . 13.00 e alındı. Ben de hemen sordum embriyo lar nasıl. 2ye bolunmusler . Çok sukur

ShinSeGi ShinSeGi yupppiiiii... ikiside tutsun insaAllahhhhh...annesi doya doya
Sevsin ikisinide... bol bol dinlen simdi...
Aaaa
Canim embrionunda en saglikli olabilecegi ortamda rahim.. o yüzden Allah ol dedikten sonra.. 2ye 3e 5e hic takilmadimm ben..
Nice insanlar süper kalitede olan embriolara hamile kalamiyo.. cünkü nasip isidir bu..
bi yandanda bakiyorsun. Umutsuz vakalar..Güya "eh iste. Kalitesi idare eder" denilen embriolar.. ikiz tutuo sagliklica.. hersey Allahin OL demesine bakiyor..
Biz istiyoruz hayirlisini .. ddilimiz kalbimiz dua ile.. Allahim bu yolda bekleyenlere önce
Sabir güc kuvvet versin.. sonrada kucaklarini doldursun saglikli bebelerle..
huuu benim yarın transfer... pazar nasıl test yapayım aaaaaaa ... o kadar da degill

IMG_8370.JPG

Kizlar dijital erken gebelik testim geldi... haftada yaziormus bu teste... cesaretim olursa tabi yapmaya :KK70:

X