HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

merhabalar listeye benide eklerseniz sevinirim yaşım 32 ilk deneme olumsuz 2. deneme adana başkent hastanesinde olacak sperm sayısı ve hız problemi var

Kizlar sizde igne sürecinde mide bulantisi oldumu? ilk tedavimde opuya 2 gün kala hafif mide bulantim olmuştu. bugun iğnenin 6. günü fena midem bulaniyor ignelerden mi bilemedim :KK43:

beni de ekleyin listeye:)
ikinci deneme olacak -ilk deneme ve 2 aşılama kimyasal gebelikle sonuçlandı :KK43:
sebep pko
izmir kent hastanesi
ilk denememi mayıs ayında yaptım. 11 yumurta toplandı. 5i döllendi. 3.gün 1. kalite transfer edildi. 1 tane de 3.gün 1 .kalite donduruldu. Kalanlar 5.güne gitmedi. Dondurulmuşumla ara vermeden bir sonraki adetimle 2.denemeye başlıyoruz.
Doktorum bana internet şuan bilgi çöplüğü, hergün şunu bunu yiyelim iyi gelir diyenlere inanma. dengeli ve sağlıklı beslen demişti. bir tanıdığım da tepecik hastanesinde yaptırmıştı ilk denemesini. Ona süreç boyunca kesinlikle paketlenmiş birşey yemeyeceksin demişlerdi. Hazır yiyeceklerden uzak durmak lazım. ben de transferden sonra da sebze ağırlıklı beslenmeye çalışmıştım, kabız olmamak için. 10 gün de izin aldım dinlendim. Bu sefer daha sakin ve normal hayata adapte olmayı planlıyorum. Kafaya takmadan ilerleyebilirim umarım:)
son olarak ben bebek istediğimiz 1 yıl içinde 8 kilo verdim. PKO'da kilo vermenin çok olumlu etkisi olduğunu öğrendim. Şimdi kar kardır diyerek 1-2 kilo daha vermek niyetindeyim. Ramazan'ın da yardımı oldu tabi, biraz daha hafif hissediyorum kendimi. İnşallah uğraşlarımız karşılık bulur. Allah isteyen herkese tez zamanda annelik duygusunu yaşatsın.
Aramiza hosgeldin canim hemen eklicem senidelisteye.. hamis kaliriz hepimiz insaAllah saglikla .. hayatimiz maalesef paketli.. hersey pakette... acikta bisey kalmadi.. ancal kendim yetistirirsennolur bazi seylet ama onlarinda gdo'su oynanilmis artik :-(

Kizlar sizde igne sürecinde mide bulantisi oldumu? ilk tedavimde opuya 2 gün kala hafif mide bulantim olmuştu. bugun iğnenin 6. günü fena midem bulaniyor ignelerden mi bilemedim :KK43:

Benim sabahlari ara ara oldu canim.. bazen midemde yandi.. bu yan etkileri ilacin.. az buz bi hormon yüklenmioz inan..

Benim sabahlari ara ara oldu canim.. bazen midemde yandi.. bu yan etkileri ilacin.. az buz bi hormon yüklenmioz inan..

Kizlar ben dün aksam 22:30 da catlatma ignesi oldum yarin insaAllah sabah 10:30 da OPU olucak. Lütfen dua edinnnn yumoslarim kalitemi olup dolu dolu ciksinlar sagliklica..

İlk tüp bebek denemem.
Ankara baskent Hastanesi
Yaş 27
Sebepsiz infertilite
Gonal f ve menopür iğne kullaniyorum

Hosgeldin aramiza canim.. listeye ekledimmsenide :-)
dilerim sende hamile kalirsin..
Kacinci igne günündesin? Nasil gidiyor?

Bugün 3. İğne günüm akşam 9 gibi yapıyorum iğneleri ve vitamin kulkanıyorum. Kendim yapıyorum. İğneler ürkütücü ama alisiyorum galiba

Bugün 3. İğne günüm akşam 9 gibi yapıyorum iğneleri ve vitamin kulkanıyorum. Kendim yapıyorum. İğneler ürkütücü ama alisiyorum galiba
Öyle canim morluklar olustu benimde göbegimde zaten cok hashas cildim.. ama hersey evlat icin iste.. Allah yardimcimiz olsun..

Öyle canim morluklar olustu benimde göbegimde zaten cok hashas cildim.. ama hersey evlat icin iste.. Allah yardimcimiz olsun..

İlk tüp bebek tedavinin mi. Hangi hastane hangi doktora gidiyorsunuz. Bi de çoğu kişiye eşi yapıyormuş iğneleri eşim korkuyor yapamam diyor ben yapiruom. Ama ben de kab verirken bile zorlanan biriyim yani

İlk tüp bebek tedavinin mi. Hangi hastane hangi doktora gidiyorsunuz. Bi de çoğu kişiye eşi yapıyormuş iğneleri eşim korkuyor yapamam diyor ben yapiruom. Ama ben de kab verirken bile zorlanan biriyim yani
Bi de gonal f fena değil ama menopur acitioor

Kızlar benim de kontrol iyi gecti yumurtalar büyümeye geçmiş. sagda 5 solda 6 yum saydi yaklaşık 9 mm civari büyüklükte. gene 10 civari yum toplanacak heralde neyse kaliteli olurlar insallah. 15-20 yum toplanip bi sürü embriyosu olan insanlara özeniyorum :KK48:

Kızlar benim de kontrol iyi gecti yumurtalar büyümeye geçmiş. sagda 5 solda 6 yum saydi yaklaşık 9 mm civari büyüklükte. gene 10 civari yum toplanacak heralde neyse kaliteli olurlar insallah. 15-20 yum toplanip bi sürü embriyosu olan insanlara özeniyorum :KK48:
İnşallah öyle olur canım. Sen hangi hastaneden. Galiba 2. Deneme.

X