HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ayh canimmmm. Bu da bizim sınavım. Yapacak bi se yok. Telefonda alsın . İstediklerini de alirsin inşallah. Ama kucağında bebeğin olur inşallah. Hem bebek kırar teli. Bi daha alırsa
aynen cnm aynen :) ben bi de tedaviler icin işi biraktim sürekli izin almak zorunda kaliyordum problem oluyordu

ShinSeGi ShinSeGi bende oruc konusunda hic ama hic rahat degilim..tutmadim hic.. opudan sonra
InsaAllah bi kac gün olsada tutmak istiyorumm..

Bu arad kontrolün süper gecmis canim.. hepsi dolu dolu yumoslar olsunn ikiz ikiz gelsin bebitolarr
aynen cnm. bende opudan sonra iki gün bile olsa tutayim diyorum. insallah senin de yum toplaman iyi geçer, dualarimiz seninle

aynen cnm aynen :) ben bi de tedaviler icin işi biraktim sürekli izin almak zorunda kaliyordum problem oluyordu
Yaa öyle mi .. işten ayrıldı n demek o da zor olmuştur senin için tamamen her şeyi buna göre ayarlamak ister istemez tüp bebeğe odaklana sebep.

Yaa öyle mi .. işten ayrıldı n demek o da zor olmuştur senin için tamamen her şeyi buna göre ayarlamak ister istemez tüp bebeğe odaklana sebep.
canim özel okulda ogretmendim ben bi bizim calisma saatleri filan cok fazlaydi resmi tatillere bile etüt koyuyorlarsi vs... aksam 9 lara kadar okulda oluyordum cogunlukla. bu da bana cok stres yaptiriyordu bi de üstüne doktora gidis gelisler de izin problem olunca ayrildim gitti :)

canim özel okulda ogretmendim ben bi bizim calisma saatleri filan cok fazlaydi resmi tatillere bile etüt koyuyorlarsi vs... aksam 9 lara kadar okulda oluyordum cogunlukla. bu da bana cok stres yaptiriyordu bi de üstüne doktora gidis gelisler de izin problem olunca ayrildim gitti :)
Stresli isten ayrilmannii olmus.. hic iyi degil bu sürecte stress sknti.. kafan rahat olsun arkadasimmm..

Çok haklısın özel de izin alma bir zulüm. ...

Kizlar bugüne kadar eşimin spermiyogram sonuclari hep cok iyi cikiyordu bu sefer morfoloji ve ileri hareketli hizi düşük çıkmış. doktor tup tedavisinde önemli degil zaten picsi yapicaz dedi ama kafama takildi cok anlamıyorum da kötü mu bu degerler? neden sonradan degismis olabilir?

Eklentiler

• 20170605_230233-1.jpg
    20170605_230233-1.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 59
Kızlar benim de kontrol iyi gecti yumurtalar büyümeye geçmiş. sagda 5 solda 6 yum saydi yaklaşık 9 mm civari büyüklükte. gene 10 civari yum toplanacak heralde neyse kaliteli olurlar insallah. 15-20 yum toplanip bi sürü embriyosu olan insanlara özeniyorum :KK48:
Bence hic oyle dusunme kaliteli olsunlar yeter bakalim benden ne cikacak

Sabah hastaneye gideceğim kızlar ... 3 gündür iğne yapıyorum. .. bakalım yumoslar ne alemde... adetin 2. Günü 6 tane var demişti doktor ... benim fazla yumusrta m oluşuyor zaten. Ama inşallah bi sıkıntı yoktur... Başkent ankara üniversite hastanesinde olacağım sabah. Orada tedavi olup gelecek olar varsa görüşelim inşallah. ..

Kizlar bugüne kadar eşimin spermiyogram sonuclari hep cok iyi cikiyordu bu sefer morfoloji ve ileri hareketli hizi düşük çıkmış. doktor tup tedavisinde önemli degil zaten picsi yapicaz dedi ama kafama takildi cok anlamıyorum da kötü mu bu degerler? neden sonradan degismis olabilir?
Canim ben maalesef bu testen bisey anlamiyorimmama belki spermdede dönem dönem degisiklikler olabiliyo..ayni bizde nasilki folikül sayilari her ay degisio o sekil düsünüyorum

Sabah hastaneye gideceğim kızlar ... 3 gündür iğne yapıyorum. .. bakalım yumoslar ne alemde... adetin 2. Günü 6 tane var demişti doktor ... benim fazla yumusrta m oluşuyor zaten. Ama inşallah bi sıkıntı yoktur... Başkent ankara üniversite hastanesinde olacağım sabah. Orada tedavi olup gelecek olar varsa görüşelim inşallah. ..

Hayirli haberlerle gel canim.. gelismeleri yaz bize

X