HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Tsk ederim hepimize hayirlisi olsun ... bugun konrrolum vardi endometri kalinligi 8.gun 9mm ulasmis. Biraz hizli oldu galiba estrofemi gunde 3 ten 2 ye dusurdu 20 sinde bir kontrol daha var eger hersey normalse ignelere baslayip 23 cuma transferim olacak. Geri sayim basladi
Hadi bakalım inşallah canim her şey yolunda gider

Embriyo sayisi az olunca 5.gunu bekletip risk almiyorlar cnm. benim daha önceki 2 deneme 5.gun gün embriyosu oldugu icin zaten doktor bu sefer farkli deneyelim 3 ya da 4.gün embriyosu koyalim belki senin rahminde daha iyi gelisir demisti. yeterli embriyom olsaydi önce taze tutmazsa donrulmus deniyecektik ama 2 embriyo olunca nasil olcak hic bilmiyorim yarin ne dicekler bakalim
Insallah boylesi hayirli olcktir cnm pesimden geliosun sen de :KK70: pes pese aliriz pozitifleri insallah insallah insallah Allahim:dua:

Kız düşer mi öyle o :KK70: ben yarim saat sonra wcye gitmistik o zamanda eşim kızmıştı ya tuvalete düştüyse diye :KK70: doktorda olurmu öyle şey diye gulmustu. kimyasal da olsa pozitif sonuc aldik yani embriyolar düşmüyor korkma. tutmazsa bile adet olana kadar icerde duruyordur heralde
Onu Bende dusundum wc ye gitmedim islem bittikten sonra bile dayandik :KK70: sonra.gittim wc ye dustuyse hadi diye korktuk :KK70: ay manyak manyak seylr gelio aklima kafayi yedim iyice umutsuzluktan hic cocugum olmayacakmis gibi hissediyorm:KK51:

Insallah boylesi hayirli olcktir cnm pesimden geliosun sen de :KK70: pes pese aliriz pozitifleri insallah insallah insallah Allahim:dua:
evet cnm insallah. zaten yavrumu bi koysunlar rahmime hep pozitif düşünecem, kendime zehir etmicem süreci. hamile ilan edicem kendimi :))) sende öyle yap. o kadar para veriyoz en az 10 gün bari hamililik hissi yaşayalım:)))

Onu Bende dusundum wc ye gitmedim islem bittikten sonra bile dayandik :KK70: sonra.gittim wc ye dustuyse hadi diye korktuk :KK70: ay manyak manyak seylr gelio aklima kafayi yedim iyice umutsuzluktan hic cocugum olmayacakmis gibi hissediyorm:KK51:
olacak insallah cnm hic dert etme bi de sen cok başarılı bi merkeze gittin icin rahat olsun :KK66: hoplayip ziplasan bile embriyolar düşmez korkma :))) ama negatif sonuc alirsak kendimizi suclamayalim diye dikkat ediyoruz işte. pozitif sonucu alinca bile inanamayacaksin takiii keseyi görene kadar :KK66:

evet cnm insallah. zaten yavrumu bi koysunlar rahmime hep pozitif düşünecem, kendime zehir etmicem süreci. hamile ilan edicem kendimi :))) sende öyle yap. o kadar para veriyoz en az 10 gün bari hamililik hissi yaşayalım:)))
Hahaha demi yaa gercekten oylee. Cnm bisiy aorsam transferden sonra goguslerinde degisiklik olmusmuydu agri v.s adet oncesi gibi

olacak insallah cnm hic dert etme bi de sen cok başarılı bi merkeze gittin icin rahat olsun :KK66: hoplayip ziplasan bile embriyolar düşmez korkma :))) ama negatif sonuc alirsak kendimizi suclamayalim diye dikkat ediyoruz işte. pozitif sonucu alinca bile inanamayacaksin takiii keseyi görene kadar :KK66:
Insallah cnm hepimizz insallahhhh. Keseyi kalp atisini sonra saglikla kucagimiza alalim amin :dua:

Hahaha demi yaa gercekten oylee. Cnm bisiy aorsam transferden sonra goguslerinde degisiklik olmusmuydu agri v.s adet oncesi gibi
canim benim göğüsler bayaga sismisti hatta kimyasal gebelik oldu bebek gitti hala benim göğüsler silikonlu gibiydi 2-3 ay sonra normale döndü ama o hali güzeldi kalsa iyiydi :KK70: uçları da hafif koyulasmisti ama bunlar herkes de farkli oluyor, herkesin vucudu gebelik hormonuna farkli tepki veriyor

ShinSeGi ShinSeGi canim bende sen yazmadan sormak istemedim durumu..ama cok sevindim.. insallah embriolarin sana sImsIki tutunur.. kacta gidiorsun transfere..
canim bütün gece uyumadim sabah haber gelene kadar 1 lokma yiyemedim o kadar kötüydüm ki iyi haber gelince hemen karnimi doyurdum bi uyku cektim :))) ondan buraya biraz gec yazdim... insallah o iki embriyocuk beni utandirir hayirli evlatlar olur

canim benim göğüsler bayaga sismisti hatta kimyasal gebelik oldu bebek gitti hala benim göğüsler silikonlu gibiydi 2-3 ay sonra normale döndü ama o hali güzeldi kalsa iyiydi :KK70: uçları da hafif koyulasmisti ama bunlar herkes de farkli oluyor, herkesin vucudu gebelik hormonuna farkli tepki veriyor
Ya benim gogusler sagolsun her adet oncesi 10 gun onceden baslio agrimaya yanlardan falan her agrimaya baslamasinda cinlerim tepeme geliyirdu:sinirli::KK62: simdi bisiy yok agrimaya baslarsa cok uzulurum:KK61:

canim bütün gece uyumadim sabah haber gelene kadar 1 lokma yiyemedim o kadar kötüydüm ki iyi haber gelince hemen karnimi doyurdum bi uyku cektim :))) ondan buraya biraz gec yazdim... insallah o iki embriyocuk beni utandirir hayirli evlatlar olur
Kuzum bazi kisilerde 1 tane anca toplaniyor ve gebelik olusuyor. Endiselenme Rabbik.o kuzucuklarina can saglik versin. Insallah sim sıkı tutuncaklar sana:anne:

Ah kiyamam sana canim ya..
Allah büyük dualarimizi kabul buyurduuu..

X