HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

tamam işte o imsi yöntemi oluyor. eğer bu yöntem kullanilacaksa başarı şansı cok yüksek rahat ol cnm ben bu sefer gonal f 187,5 kullandim ama sonradam yavas yavas düşürdük dozu yaninda merional 75 kullandim.

Kizlar benim bugünkü en kolay opum oldu. odadan gidip geri gelmem 7 dk sürmüş. whatsaptan esime yazmisyim ordan anladim. kaldiki ben orda anestezi doktoru ile muhabbet ettim filan... sanirim 5 dk da toplamislar. ama normalde ben yarim saat filan yatiyordum bu sefer hemen uyandirip iyisen giyinip cikabilirsin dediler esimi de yanima almadiklari icin hemen giyinip çıktım ama o 2 saat bende hayal meyal var sarhoş gibiydim resmen doktor ilaclari saymis eşim anladindi demis cok iyi anladim demisim hic birini hatirlamiyorum Allahtan detayli yazip elimize verdiler.

üstelik bu sefer sıfır agri sızı var lekelenme bile islem bitimi azcik oldu gecti o kadar.

Adige_

Benide narkoz cok fena yapio ..
Söyle söyliim.. sacmaliyorum
Deli deli seyler söylüyorum..
bu seferkinde mesela afrikaya gidip kangurulara binmisim güya onu anlatmisim esime

Alemsiniz kızlar yaa güldüm akşam akşam

Adige_ korkma hemen olup bitcek, ilk defa yaptırdığın için tedirginsin ama buradaki nerdeyse herkes tecrübeli ve hepimiz çok kolay bi işlem olduğunu söylüyoruz öyle düşün

Benide narkoz cok fena yapio ..
Söyle söyliim.. sacmaliyorum
Deli deli seyler söylüyorum..
bu seferkinde mesela afrikaya gidip kangurulara binmisim güya onu anlatmisim esime

Beni de esim video ya almis kaynanayla ayni evde yasanmaz diyorum Hemsire niye ben 15 senedir yasiyorum diyince ayiliyorum, tabi gecimde varsa yasanir diye kiviriyorum yurtdisinda yasiyorum kaynana yakinimda da degil halbukiNarkoz kafasi iste :)

tamam işte o imsi yöntemi oluyor. eğer bu yöntem kullanilacaksa başarı şansı cok yüksek rahat ol cnm ben bu sefer gonal f 187,5 kullandim ama sonradam yavas yavas düşürdük dozu yaninda merional 75 kullandim.
anladım cnm inş Rabbim nasip ederde meleklerımıze kavusuruz

ayrıntılı yazmaları çok iyi olmuş bende o durumdayken aklımda tutamazdım :)

Benimde 10. günde kan testi yapicaklar merkezde canim.. bakalim

Beni de esim video ya almis kaynanayla ayni evde yasanmaz diyorum Hemsire niye ben 15 senedir yasiyorum diyince ayiliyorum, tabi gecimde varsa yasanir diye kiviriyorum yurtdisinda yasiyorum kaynana yakinimda da degil halbukiNarkoz kafasi iste :)

ilk tedavimde
Bendede öyle bi video mevcut bana hic iyi gelmiyo bu barkoz.. bende kayinvalide hakkinda hemsirelw biseyler söyledim narkozun ne kadar iyi bisey oldugunu ve cancancan yapan kayinvalideler olunca gelinlerin evde narkoz bulunduurup rahatlamalarini

Amin hastane önündeyim. Dua edin kizlarrr opu icin

Günaydın kızlar sonunda dayanamayıp işe geldim ve sabah kahvaltımı yaparken ( her zaman yediklerimi) bir iki lokmadan sonrasını yiyemedim, mide bulantısı tuttu öğürme falan oldu, ilk defa böyle birşey yaşadım. Tutmuş olsa bile 5. gün transferinin 3. günündeyim yani bu mide bulantısı o mide bulantısı olamaz değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…