HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Merhaba sende hoşgeldin topige moralini hic bozma bölünmesi için dua et güzel olursa inan bir yumurta yetiyor sonuçta hepimiz tek yumurtadan olduk bendede ayni sorun var kaliteli olsunlar yeter sizdeki problem nedir

Ultrason da kac tane var demişlerdi canım.

ShinSeGi canimmmm.. cok sevindim... insallah hepsi uslu uslu döllenir anniskosuuu.. bir sürü donmuslarin olsun
Sirayla hepimiz transfer oluyuyoruz insallah.. cok heyecanliiiiiiiiii..

Canim aramiza hosgeldin..
Bence hic moralini bozma..
önemli olan sayi degil, kalite..
nice 10 döllenmis yumurtasi olan hamile kalamiyor..
bu nasip isidir..
bakarsin 2 yumurtaciktan ikiz oluverir..
Allah "ol" dedikten sonra .

Bence alabilirsin ayakta ve ılık suyla 3 gün geçmiş.Ben de ilk günden sıkıldım yatmaktan.Eşim annem kırıklı hasta gibi davranıyor.:)
Yarın sabah işe gideceğim, duş alıp çıkacağım inşallah.
PembeHelvam Halen evde yatıyorum ve bu üç günde kesin 2 kilo almışımdır.Eşim sürekli birşeyler yedirdi.

Yarın sabah işe gideceğim, duş alıp çıkacağım inşallah.
PembeHelvam Halen evde yatıyorum ve bu üç günde kesin 2 kilo almışımdır.Eşim sürekli birşeyler yedirdi.

Zaten igneler iyice sisirdi.. yemeklerde üstüne ohh..
Gelsin bebislerde insallah napalim artkk burada dögum dan sonrada insallah diyet grubu oluruz

Canim bel fıtıgı hamilelikte hicbir skntı vermiyor diye biliyorum

Cnm o yöntemler nasıl bizim doktor spermleri 6000 kat büyütüp en uygun spermi buluyoruz dedi o yüzden morfoloji çok önemli değil dedi aynı şeyden mi bahsediyoruz. İnş olucak bu sefer cnm, senin doz ne kadar bizim 150 gonal f uygulayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…