HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Zor hasta kolay hasta nasıl oluyor. Şimdi aklıma geldi. .. dün bana gogsen bey sen kolay hastasın dedi..... :işsiz:
Zor olan menepoza girecek olan yumurtaları tembel olan yumurtasi az olanlar bu gibiler zor hasta bende ona gidecektim sonradan bahcecide karar kildim fiyatlarda hemen hemen ayni bahçeci daha iyidir diye dusundum

Hadi inşallah darısı bebişine mutenelerde kaç yumurtan grünüodu birde tedavin kaç gün sürdü?
Sağol canım, bugün reglimin 11. Günü 2. Gün iğnelere başladım ilk muayenede 4 folikül, 2. Muayenede 5 folikül göründü bugün 6 tane toplanmış inşallah sağlıklı embriyolarım olup sonu güzel olur bu sefer.

Sağol canım, bugün reglimin 11. Günü 2. Gün iğnelere başladım ilk muayenede 4 folikül, 2. Muayenede 5 folikül göründü bugün 6 tane toplanmış inşallah sağlıklı embriyolarım olup sonu güzel olur bu sefer.

Insallah canim insallah.. bakalim transferin ne zaman olur.. heyecanli sürecler basladi..

Kızlar ben anesteziden dolayi sersem gibiydim anca açıldım ondan yazamadim kusurabakmayin. benim de güzel geçti cok şükür. Çok şükür bin şükür 14 yum toplanmış :nazar: cok sevindim bu en fazla yum toplanan opum oldu. insallah hepsi kalitelidir hepsi döllenir. dondurulmuş yedek embriyolarim olsun cok istiyorum, o benim daha rahat hissetmemi sağlar. döllenme icin yarin bilgi vericekler sanirim.

2 antibiyotik igne ve 1 antibiyotik hap vermisler. bağışık baskilayici bi hap o tutunmayi yardimci oluyor sanirim. crinone jel ve progestan fitil. progestan igne vermemis çok sevindim :halay: darısı opusu olacak diğer arkadaslarin başına

hayırlı olsun cnm insallah 6sı da kaliteli embriyo olur. gecmis olsun. beni 12de isleme aldilar anestezinin etkisi daha yeni tamamen gecti sersem gibiydim

bunu ilk defa duyuyorum ve çok şaşırdım. Hani benim doktorum öncesinde konuşmalarımızda falan aman ikiz riskli tek olsun sağlıklı olsun falan modundaydı. Bana ilkinde tek kondu. İkinci için 1 adet dondurulmuşum var tek konacak gene. Ama yine tutmazsa da devam edersem 2 isteyeyim bende yeterli embriyo olursa.
ama bu sefer tek koncak. yumurtaliklarim fazla uyarilmis suan iki koyarsak riskli olur dedi doktor.. eğer bu transfer tutmazsa dondurulmuş denerken 2 koyariz dedi. nasip, bi an evvel bebisler gelsin de ister tek ister çift:)

Kızlar ben anesteziden dolayi sersem gibiydim anca açıldım ondan yazamadim kusurabakmayin. benim de güzel geçti cok şükür. Çok şükür bin şükür 14 yum toplanmış :nazar: cok sevindim bu en fazla yum toplanan opum oldu. insallah hepsi kalitelidir hepsi döllenir. dondurulmuş yedek embriyolarim olsun cok istiyorum, o benim daha rahat hissetmemi sağlar. döllenme icin yarin bilgi vericekler sanirim.

2 antibiyotik igne ve 1 antibiyotik hap vermisler. bağışık baskilayici bi hap o tutunmayi yardimci oluyor sanirim. crinone jel ve progestan fitil. progestan igne vermemis çok sevindim :halay: darısı opusu olacak diğer arkadaslarin başına
Darısı bana o zman yarın

Geçmiş olsun canım sevindim sıkıntısız atlatmana. İnşallah güzel güzel bebeklerin olurrrrr

S sinkar hosgeldin cnm biz senle ovulasyon topiginden tanışıyorduk hatirladin mi beni? eski nickim hayalci_almina idi. tedavin hayirli olsun simdiden
ayyy cnm hatırlamazmıyım inan hep aklımdaydın ama nice değiştirmişsin bir türlü senı etıketleyemedım. Bende tüp bebeğe başlıyacagım inş başka şansım kalmadı aşılamada başarısız oldu malesef şişli memorialde başlıyacagım, en son gittiğim doktor semra kahraman hafif pko var dedı sende ama düzenli adet olup, yumurtluyorsan önemlı değil dedi birde eşimin morfolojisi %1 çıktı başkada sorun yok dedi . Bizde tüp bebek yaptıralım artık beklediğinmiz yeter dedık eşimle.Sen kaçıncı denemenı yaptırıyorsun? maşallah iyi yumurta toplanmış... Benım amh 5,46 doktor yumurta rezerven gayet iyi dedi iniş bende de çok sayıda yumurta toplanır ve dondurulacak kadar kalıtelı olurlar :))

ayyy cnm hatırlamazmıyım inan hep aklımdaydın ama nice değiştirmişsin bir türlü senı etıketleyemedım. Bende tüp bebeğe başlıyacagım inş başka şansım kalmadı aşılamada başarısız oldu malesef şişli memorialde başlıyacagım, en son gittiğim doktor semra kahraman hafif pko var dedı sende ama düzenli adet olup, yumurtluyorsan önemlı değil dedi birde eşimin morfolojisi %1 çıktı başkada sorun yok dedi . Bizde tüp bebek yaptıralım artık beklediğinmiz yeter dedık eşimle.Sen kaçıncı denemenı yaptırıyorsun? maşallah iyi yumurta toplanmış... Benım amh 5,46 doktor yumurta rezerven gayet iyi dedi iniş bende de çok sayıda yumurta toplanır ve dondurulacak kadar kalıtelı olurlar :))
canim insallah bu sefer bebegini kucagina almak nasip olur. doktor secimin cok iyi o doktoru cok methediyorlar. benim eşimin de degerleri hep cok iyi çıkıyordu ama gecen hafta tekrar tahlil yapildi morfoloji bu sefer bizde de %1 çıktı sayi cok nasilsa diye doktor önemsemedi ama tedbir amacli sperm seciminde picsi yöntemi kullanilacak. sende doktorundan varsa picsi ya da imsi iste. doktor doğru dozu ayarlayabilirse yum sayisi güzel oluyor benim önceki denemelerde daha düşük doz kullanmıştık ilkinde 11 ikinci de 9 toplanmıştı. daha önce 2 kere denedik cnm ikisi de kimyasal gebelik oldu malesef bende merkez degistirdim simdiki doktor cok farkli yöntemler uyguladi faydasi olur insallah

X