HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Gecmiş olsun canim darisi transfere insallah

Kızlar ben eve geldim,transfer sonrası güvercin tedirginliğinde..Annemlere geldim uzandım.Ben transfer sonrası 1,5-2 saat sonrası idrar için odanın içinde tuvalete gitmek zorunda kaldım.Çünkü bi türlü yapamadım yatakta hasta bezine.İnşallah bi şey olmamıştır.şimdi dinleniyorum ve perşembe günü 5.gün embriyomu alıcam inşallah.Aranızda böyle 3.ve 5.gün ardışık embriyo transferi olan var mı benim gibi?Yaygın bi uygulama değil galiba.

Kızlar yardım... doktoruma sormayı unuttum transfer olduğumuz gün hemen vajinal progesteronu kullanıyo muyuz,yoksa ertesi gün mü?
Ben ilk transferimde yapmıştım hatta saat 11 de yapıyordum yanıma almıştım hemşire eve gidince yap akşamki uygulamayıda eski saatinde yap demişti, ama sen yine de bir doktoruna ya da hemşireye sor istersen canım

hayırlı olsun cnm insallah 6sı da kaliteli embriyo olur. gecmis olsun. beni 12de isleme aldilar anestezinin etkisi daha yeni tamamen gecti sersem gibiydim
Sağol canım senin de hayırlısı olsun gayet güzel yumurtan toplamış inşallah ikimizde güzel haberlerle devam edelim, beni de bu sefer anestezi mahvetti kafamı kaldıramıyorum hala

Merhaba benim de ilk denemem dün opu işlemi yapıldı sadece 2 yumurta toplandı. Yarın arayacaklar eğer uygunsa perşembe transfer yapılacak. 2 yumurta çok az ama moralimi bozmamaya çalışıyorum. Umarım herşey güzel olur..

hayirli olsun cnm. evet bu sekilde olanlari duymustum bence mantkli bir uygulama cnm

Hayırlı uğurlu olsun canım hem 3. Gün hem 5. Gun embriyosu transferini ilk kez duyuyorum hayırlı olur inşallah hadi bakalım.guzel haberlerle

Kızlar bu arada pazar sabahı transferim oldu, bu akşam duş alabilir miyim sizce? Yarın da işe gitmeye karar verdim bu kadar yatmak yetti bana.

Kızlar yarın sabah transfer olacak 8.15te çok heyecanlıyım sizce tek embriyomu çiftmi çoğul gebeliklerin riskli olduğu söyleniyor bel fıtığı da var bende ama biri tutmazsa biri tutar şansım daha yüksek olur da diyorum bir yandan. Sizler ne düşünüyorsunuz

Ben çoğul gebelik korkusundan dolayı tek koydurdum ama doktorlar olasılık yukselsin diye çift koymayı daha çok istiyorlar. Buna en iyi sen karar verirsin biz eşimle tek istedik ama etrafta kime sorsam 2 koydur dediler. Bu arada iyi şanslar.

Bu soruyu ben de çok düşünmüştüm sonra eğer negatif olursa tek koydurursam üzülürüm diye düşündüm.İkiz olması mı yoksa hiç olmaması mı daha riskli?Zaten doktor bana sormadan planlama yapmıştı yumurta sayım az olduğundan ardışık şekilde.Kolaylıklar ve çok şans diliyorum ben de bugün transfer oldum..Birlikte bekleyeceğiz:)

Ben ilk tedavimde şans artsın diye 2 koydurmuştum 1 i tutmuştu, bunda da embriyo lar iyi olursa 2 koydurucam tekrar,ikiz zor ama kısmetimde ikiz varsa tek koysa bile ikiz olabiliyor, içinden nasıl geçiyorsa öyle yaptır bence, hayırlısı olsun.

Teşekkürler cnm kullanılıyormuş transfer günü de ama 2.transfer sabahı kullanmayacağım sadece.

Merhaba moralini bozma lütfen önemli olan yumurtaların adeti değil kalitesi canım hayırlı olur inşallah ve de geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…