HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

canım ben dondurtmadım hiç, doktor rezervin iyi dedi o yüzden dondurmayalım dedik.. bu defa kaliteli embriyo olursa dondururum imha ettirmem..

dolayısıyla dondurulmuş değil taze yumoş bunlar :)
cnm bencede dondur rezerven iyi olabılır ama tekrar iğne kullanmak, o kadar ilaç sıkıntılı olur. tUTSA BİLE DONDURULMUŞLARLA 2. ÇOCUĞU BİLE DENEYEBİLİRSİN

Ewt canm aynen öle daha sık grüşelim insanlar böle zamanlarda kendilerini anlıcak birilerini arıolar
Kesinlikle canim bide ailerlerimiz dişinda birde benim gibi iki arkadasimda tedavi görüyor o arkadaslarim disinda arkadaşlarımdan kimse bilmiyor adiyamandada eşimin arkadasinin esi var onla gorusuyoruz kimseyle gorusmuyoruz cok zor kimseye birşey anlatamiyorsun anlatsam bir dert anlatmasan içime kapaniyorum

kızlar idrar testi için acele etmeyin, moraliniz bozulur o testler benim beta hcg 120 iken bile negatifi gösterdi zamanında :KK70:

eğer illaki yapıcam dayanamıyorum diyorsanız erken gebelik testi alın fiyatı 25 tl ankarada almıştım ben, diğer 3 liralıklar dandik boşuna canınız sıkılmasın..
Evet daha önce de duymuştum idrar da çıkmayıp kanda çıkanı onlardan alalım bari niyetlendim şimdi niyetten caymayalım :)

cnm bencede dondur rezerven iyi olabılır ama tekrar iğne kullanmak, o kadar ilaç sıkıntılı olur. tUTSA BİLE DONDURULMUŞLARLA 2. ÇOCUĞU BİLE DENEYEBİLİRSİN
evet canım baştan tedavi görmek epey yorucu, dondurulunca da bir garip geliyor bana çocuğun buz şeklinde dolapta bekliyor :KK70: eğer şimdi doğsaydı şu yaşta olcaktı bu yaşta olcaktı diye hesap yapmaktan kafayı yerim ben :KK70: o yüzden dondurmaya pek sıcak bakmamıştım ama bundan sonra düşünüyorum kısmet..

Evet daha önce de duymuştum idrar da çıkmayıp kanda çıkanı onlardan alalım bari niyetlendim şimdi niyetten caymayalım :)

tamamdır o testleri transferin 6.-8. günü yapabilirsinz.. pozitifleri görelim inşallahhhh

gunes0101 gunes0101 daha önce sordum mu bilmiyorum ama adanamısın ilk denemen mi olacak
Adanaliyiz ailelerimiz adanada fakat biz adiyamanda oturuyoruz ilk tüp bebeği adana özel tüp bebekte oldum yani doktor ekibini metroya taşımış ozel metro hastanesi ama hic memnun kalmadik biz aceleye getirdik arastirmadik simdi ikinci için çok araştırma yaptim bahcecide olacak siz sanirim adana baskentte olacaksiniz orasida iyi hatta prof.esra tarim var onu çok ovuyorlar

kızlar idrar testi için acele etmeyin, moraliniz bozulur o testler benim beta hcg 120 iken bile negatifi gösterdi zamanında :KK70:

eğer illaki yapıcam dayanamıyorum diyorsanız erken gebelik testi alın fiyatı 25 tl ankarada almıştım ben, diğer 3 liralıklar dandik boşuna canınız sıkılmasın..

Bende Erken gebelik testlerinden 3 tane var diğer ucuzlardan da 5 tane var. ilk aşılama yaptırdığımda toptan almıştım internetten bunlar elimde kalanlar.:KK70:

tmm ben sizi şimdi hatırladım daha önce konuşmuştuk kusura bakma evet başkente prof. esra bulgan kılıçdağ doktorum

Zor hasta kolay hasta nasıl oluyor. Şimdi aklıma geldi. .. dün bana gogsen bey sen kolay hastasın dedi..... :işsiz:

Gogsen bey ikinci histereskopi mi yapmıştı. Tam bayilmadan işlem başladı. Ben biraz hissettim sonra bayıldım. O durumun bi daha olmasından endiseliyim glibaaa

Gogsen bey ikinci histereskopi mi yapmıştı. Tam bayilmadan işlem başladı. Ben biraz hissettim sonra bayıldım. O durumun bi daha olmasından endiseliyim glibaaa
yok kuzum hiç korkma onun eli çok hafif.. anestezist seni bayıltamamıştır tam, rica et yarın önceden böyle böyle olmuştu de tam bayıltsınlar :)

X