HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ayyy o zaman 18 haziranda deli gibi idrar testi olucak :KK70:

freyja1979 freyja1979
@nevesta81
@alya001

Yapalim mi bu deliligiiii ?

Ayyy hadi gecmis olsun canim..
Sagliklica döllensinler simdi...
@ShinSeGi napti aceba?

Tamam hemen ekliyorum canisi.

Masallah canim.. kacinci igne günün? Genelde 11-16 günde opu oluyo..
Ben yapmayi dusunuyorum hatta cumartesi de yapabilirim ama idarar da çikmayip kanda çıkan da duydum hayırlısı ama pazar yapcam yaa :KK17:

Ahh ... ben de söyledim Müdüre ama diğerleri
Evet aslında sadece müdürüme söylemiştim ama duyulmuş bir şekilde 4 yıldır çalışıyorum biliyorlar az çok bebek istediğinizi filan ama diğer personelin hepsi erkek olduğu için soramıyorlar bir şey.
de öğrenir kesin

Ben de aynen senin gibiyim. Kan bile veremez bayılır ayilirdim... ama tüm iğneleri kendim yaptın her gün ya da gün aşırı kan verdim. Ve çalışıyorum. Hormon iğneleri değişik yapıyor insanı çok odaklanamadim ise. Ama hal ettim opu aşamasına geldim. Sıra sonraki güzel aşamalarda insallah
cnm hadi iğne işini hallettim hergün kan vermeye yada kontrole nasıl gidecegım benım iş yeri ve hastane uzak bir kaç saatlığıne izin alıp gidemem, artık raporla idare edecegım bu zamanda da zor rapor veriyorlar :KK43:

Alisirsin canım üzülme fakat iğne saatlerini eve vardığın saatten sonraya denk getir. Bir de ben yıllık iznimi kullandim gidiş geliş zamani yani transfere kadar ki surecte kafan rahat olur oyle yapabilirsin transferden sonra da rapor aldım
Hiç kafana takma rahat ol her şey çok güzel olacak tamam mı :)
ayy cnm inş birseyler yapacagım artık zaten transferım hemen olmayacak birkaç ay sonra olacak kontrollerıde yıllk ızın rapordu bir şekılde halledecegım inş

kızlar idrar testi için acele etmeyin, moraliniz bozulur o testler benim beta hcg 120 iken bile negatifi gösterdi zamanında :KK70:

eğer illaki yapıcam dayanamıyorum diyorsanız erken gebelik testi alın fiyatı 25 tl ankarada almıştım ben, diğer 3 liralıklar dandik boşuna canınız sıkılmasın..

evet aynen opuya gelirken duş al hiçbir şey sürmeden gel demişlerdi canım..

ben ilkinde sadece opu işlemi için 4200 tl ödemiştim canım, 7 ay önceki fiyat bu.. şimdiki durum ne bilmiyorum, yarın öğrenince bana da söyle de ona göre hazırlıklı gidelim biz de..

benim 10. günde pozitif olmuştu 4 haftalık hamilesin demişti doktorum.. bir hafta sonra kese görmek için ultrasona çağırıyorlar ve 6. hafta da kalp atışını duymak için çağırıyorlar.. hadi hayırlısı ne güzel heyecanlar...

canım hiç korkma benim AMH 10,8.. ilk tüp bebekte içinde bir koli yumurta var demişti doktorum :KK70: o yüzden bu tedavide ilaç dozum düşük, 150 gonal f kullanıyorum sadece.. önemli olan sayı değil kalite biliyorsun..bir koli yumurtan olmuş ne farkeder içinde bi tane kaliteli olmadıktan sonra... ohss den korkma tecrübeli bi doktora git, ben de çok korkuyordum başlarken..

hadi hayırlısı kuzum bebişlerini al gel :)

normal akışa bırakmak lazım ama elde değil yapılmıyor.. benim ilk hamilelik belirtim transferden 8 gün sonra hapşırdığımda birden kasığıma sancı girmesiydi.. normalde hapşırınca kasığımız ağrımıyor şimdi ağrıdıysa kesin hamileyim demiştim ki öyleydi :)
ewt cnm banada 150 gonal f yazdılar. Sizin kaçıncı denemeniz birde çok yumurta toplandı dedınız kaçı döllendi

kızlar idrar testi için acele etmeyin, moraliniz bozulur o testler benim beta hcg 120 iken bile negatifi gösterdi zamanında :KK70:

eğer illaki yapıcam dayanamıyorum diyorsanız erken gebelik testi alın fiyatı 25 tl ankarada almıştım ben, diğer 3 liralıklar dandik boşuna canınız sıkılmasın..

Ooo.. 25 tl ... ne kadar ucuz.. bana gönüllü almanyaya kargolatacak olan var mi aranizda? :KK70:
Almanyada erken gebelik testi 55 tlciiikkkk:KK75:

ewt cnm banada 150 gonal f yazdılar. Sizin kaçıncı denemeniz birde çok yumurta toplandı dedınız kaçı döllendi
canım 8 tanesi döllendi, transfer edildi ve tuttu ama yaşamadı 6 haftalıkken kürtaj oldum. bu ikinci denememiz..

Ooo.. 25 tl ... ne kadar ucuz.. bana gönüllü almanyaya kargolatacak olan var mi aranizda? :KK70:
Almanyada erken gebelik testi 55 tlciiikkkk:KK75:

kuzumm ben kargolarım sana ama o burdan oraya gelene kadar sen doğurursun çocuğu :KK70: :KK70:

canım 8 tanesi döllendi, transfer edildi ve tuttu ama yaşamadı 6 haftalıkken kürtaj oldum. bu ikinci denememiz..

kuzumm ben kargolarım sana ama o burdan oraya gelene kadar sen doğurursun çocuğu :KK70: :KK70:
anladım cnm çok geçmiş olsun dondurulmuşun varmıydı? yane bu transferın dondurulmuş transfermı olacak... ben eğer fazla embriyo olursa donduracagım birdaha ilaç falan kullanmam daha iyi olur

Ahh ... ben de söyledim Müdüre ama diğerleri

de öğrenir kesin
Evet maalesef öğreniyorlar iâyerlerinde haber ağı geniş oluyor. Hicbir şeyi kafana takma önemli olan sensin senin sağlığın ve bebeğinin sana gelmesi ben önceki tedavimde çok kafama takmıştım işyerini izin almam falan çok sıkıntı oldu ama simdi umrumda değil en azından o zamanki kadar değil :) Önemli olan güzel sonuçlar almamız

anladım cnm çok geçmiş olsun dondurulmuşun varmıydı? yane bu transferın dondurulmuş transfermı olacak... ben eğer fazla embriyo olursa donduracagım birdaha ilaç falan kullanmam daha iyi olur
canım ben dondurtmadım hiç, doktor rezervin iyi dedi o yüzden dondurmayalım dedik.. bu defa kaliteli embriyo olursa dondururum imha ettirmem..

dolayısıyla dondurulmuş değil taze yumoş bunlar :)

X