HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Haziran ayı hepimize uğurlu gelsiin selamlar:halay:.
2.Tüp bebek denemem olacak. İlkinde gebelik oluşmadı.
Bahçeci Umut'ta tedavi oluyorum.
Tedaviye çarşamba günü başladım, bugün 3.iğnemi vurulacağım.
İnşallah hepimiz bu topikte güzel sonuçlarımızı paylaşırız :KK76:.
hayirli olsun cnm. ayni gün baslamisiz tedaviye :) benim de 3. deneme. ben de bahcecide yaptircaktik git gel zor olcak diye son anda vazgectim simdi izmirde devam ediyorum tedaviye. hatta doktor cem beyle ön görüşme bile yapmistim

hayirli olsun cnm. ayni gün baslamisiz tedaviye :) benim de 3. deneme. ben de bahcecide yaptircaktik git gel zor olcak diye son anda vazgectim simdi izmirde devam ediyorum tedaviye. hatta doktor cem beyle ön görüşme bile yapmistim

Teşekkürler hepimizin hayırlı olur inşallah. Cem Bey benim de doktorum. Hadi bakalım süreci beraber götüreceğiz gibi. Hoş benim yol biraz uzun. Acgh ve era olacak. Herhalde eylülü bulacak tranferim :)

selam kızlar ben de dondurulmuş embriyo transferi planlıyorum nasipse ilk adetle başlayacağız bilmiyorum motivasyon ne kadar yüksek olmalı sonrasında sıkıntı yaşamaktan korkuyorum ne önerirsiniz:)

Canim hosgeldin aramiza.. dilerim hepimiz sagliklica hamile kalir ve saglikla yavrularimiza kavusuruz..
en güzeli bol dua okumak canim.. beni cok rahatlatior dualar..

valla 2 deneme yaşamış her denemeyi stres yaparak kendime zehir etmis sonunda pozitifi alsam bile mutlulugunu yaşamamış ve sonunda kimyasal gebelik olmuş biri olarak yazicam:) transfer olduğu andan itibaren hamile ilan et kendini. embriyolarinla konuş, sev onlari, bana sıkı sıkı tutunun diye tembihle :) sonuc negatif olursa insan zaten üzülüyor. baştan stres yapip uzulmeye ne gerek varmis. bende kendimi kaptirirsam pozitif düşünürsem sonra negatif olursa cok üzülürüm diye hep olumsuz düşündüm. yanlış yapmışım. bu sefer kendimi hamile ilan etcem, belki yalanciktan aş bile eririm:KK70:
selamlar, gerçekten hislerime tercüman olmuşsun. benim de 2 aşılama 1 tüp bebek denemem oldu. 3ü de kimyasalla sonuçlandı. Bende pko var. Başka da bir sıkıntımız yok. yaklaşık 1.5 senedir istiyoruz, 5 yıllık evliyim, 28 yaşındayım. İzmir'de Kent Hastanesinde tedavi oluyorum. Aşılamalarda kimyasal gebelik yaşayıp çok mutsuz günler geçirince eşim de ben de tüp bebekte olumsuz sonuçla karşılaşmaya hazırlamaya çalıştık kendimizi. olmayacak gibi düşünelim üzülmeyelim moduna girdik. Yine kimyasal olunca kendimizi hazırlamış olmamız hiç bir işe yaramadı. Yıkım oldu. 2-3 gün kendimi toplayamadım. Ama şimdi moralimi yüksek tutuyorum. 1 tane 1.kalite dondurulmuşum var. bir sonraki adetle onu deneyeceğiz. Kendimi olumsuza hazırlayayım derken pozitif düşünmekten uzaklaştım daha da stres oldum. İkinci denemeye çok daha toz pembe hayallerle gireceğim. İnşallah hepimiz için hayırlısı olur. Nasibimizde tez zamanda yavrularımızı kucağımıza almak olsun.. :)

selamlar, gerçekten hislerime tercüman olmuşsun. benim de 2 aşılama 1 tüp bebek denemem oldu. 3ü de kimyasalla sonuçlandı. Bende pko var. Başka da bir sıkıntımız yok. yaklaşık 1.5 senedir istiyoruz, 5 yıllık evliyim, 28 yaşındayım. İzmir'de Kent Hastanesinde tedavi oluyorum. Aşılamalarda kimyasal gebelik yaşayıp çok mutsuz günler geçirince eşim de ben de tüp bebekte olumsuz sonuçla karşılaşmaya hazırlamaya çalıştık kendimizi. olmayacak gibi düşünelim üzülmeyelim moduna girdik. Yine kimyasal olunca kendimizi hazırlamış olmamız hiç bir işe yaramadı. Yıkım oldu. 2-3 gün kendimi toplayamadım. Ama şimdi moralimi yüksek tutuyorum. 1 tane 1.kalite dondurulmuşum var. bir sonraki adetle onu deneyeceğiz. Kendimi olumsuza hazırlayayım derken pozitif düşünmekten uzaklaştım daha da stres oldum. İkinci denemeye çok daha toz pembe hayallerle gireceğim. İnşallah hepimiz için hayırlısı olur. Nasibimizde tez zamanda yavrularımızı kucağımıza almak olsun.. :)
arkadaşım inş allah gönlümüze göre versin ben de aralık ayında ikizlerimi kaybettim bunda da bilemiyorum nasıl olacak destek olalım birbirimize...

cok gecmis olsun cnm. ne kisti idi? yumurtalik rezervine zarari oldu mu?

Klomenden sonra yumurtam catlamadi ve 6cm lik bi kistim oldu :-( tabiiki oldu.. zarati.. sol tarafim ameliyatli oldugu icin ordaki folikülle ya büyümüyo yada cok olusmuyo.. yani ameliyatli oldugu hep belli ultrasonda.. :-(

Haziran ayı hepimize uğurlu gelsiin selamlar:halay:.
2.Tüp bebek denemem olacak. İlkinde gebelik oluşmadı.
Bahçeci Umut'ta tedavi oluyorum.
Tedaviye çarşamba günü başladım, bugün 3.iğnemi vurulacağım.
İnşallah hepimiz bu topikte güzel sonuçlarımızı paylaşırız :KK76:.

Aaaaaminn bal damliyo agzindan.. hepimiz hayirlisiyla hamis olalimmmmm...
destek olalim birbirimizeee :-)

Cok gecmis olsun canim..
artik negatif düsünceleri bi kenara atiyoooor.. bol bol dua ile destek oluyoruz birbirimizeeee..

Klomenden sonra yumurtam catlamadi ve 6cm lik bi kistim oldu :-( tabiiki oldu.. zarati.. sol tarafim ameliyatli oldugu icin ordaki folikülle ya büyümüyo yada cok olusmuyo.. yani ameliyatli oldugu hep belli ultrasonda.. :-(
ahhh kiyamam yaa cok üzüldüm:KK43: normalde folikuler kistler vücuttan atiliyor hatta dogum kontrol hapi filan veriliyor ama seninki nasil o kadar büyümüş... doktor catlatma ignesi vermemis miydi?

ahhh kiyamam yaa cok üzüldüm:KK43: normalde folikuler kistler vücuttan atiliyor hatta dogum kontrol hapi filan veriliyor ama seninki nasil o kadar büyümüş... doktor catlatma ignesi vermemis miydi?
Vermedi canim.. iste en büyük skntida o oldu yani.. hatasi oldu cok.. gecmiste kaldi ne yapayim :KK43: elden bisey gelmiyor..
bu arada merkezden ciktim.. nasipse sali günü OPU oluyorum :KK17:

Vermedi canim.. iste en büyük skntida o oldu yani.. hatasi oldu cok.. gecmiste kaldi ne yapayim :KK43: elden bisey gelmiyor..
bu arada merkezden ciktim.. nasipse sali günü OPU oluyorum :KK17:
hadi hayirli olsun cnm. gecmise elden ne gelir artik boşver ama sonucta tüp bebekle hamile kalma olasiligin cok yüksek. insallah pozitif sonucu alinca bütün sıkıntıları unutacagiz

arkadaşım inş allah gönlümüze göre versin ben de aralık ayında ikizlerimi kaybettim bunda da bilemiyorum nasıl olacak destek olalım birbirimize...
kendimi herşeyin bir zamanı var, bunları yaşaman gerekiyormuş diye telkin ediyorum. Senin de öyle olmalı. gelecek daha güzel şeylerin habercisidir inşallah yaşadığımız sıkıntılar. Sonra gülerek anarız bu günleri her günümüze şükrederek.. kendimizi tıp tüm imkanlarına teslim ettik. bundan sonrası sadece zamanını beklemek.. Umarım yeterince beklemişizdir:)

KIZLAAAARRR

SALI GÜNÜ OPU OLUYORUM NASIPSEEEE...

E siz napicaksinizzz? BANA BOOOOL BOOOOL DUA DUA DUA DIMIIIII? :-)

kendimi herşeyin bir zamanı var, bunları yaşaman gerekiyormuş diye telkin ediyorum. Senin de öyle olmalı. gelecek daha güzel şeylerin habercisidir inşallah yaşadığımız sıkıntılar. Sonra gülerek anarız bu günleri her günümüze şükrederek.. kendimizi tıp tüm imkanlarına teslim ettik. bundan sonrası sadece zamanını beklemek.. Umarım yeterince beklemişizdir:)
InsaAllah bu sefer saglikla kavusuruz canim
Bebitolarimizaaaa :KK200:

Selam kızlar yazdıklarınızı okudum şimdi cevap yazmak istedim belki biraz moral olur hepinize diye geçen yıl bu zamanlar bende benzer süreçlerden geçtim her okuduğum her duyduğum şeye moralim bozuldu kiminde umutlandım içinde olduğunuz süreç zorlu bir süreç iğneler stres her şeye dikkat etme falan ama sonrasında inşallah evladınızı kucağınıza aldığınızda hepsini unutuyorsunuz sankş tüp bebekle değilde normal yolla hamile kalmışsınız gibi ne iğneleri ne yumurta toplama sürecinde ki ne transfer günü ne de sonuc bekleme zamanı streslerinizi hatırlamıyorsunuz. Bende geçen yıl Temmuz ayında tüp bebek tedavisi gördüm ve şuan bebeğimi emziriyorum sizlere tavsiyem olumlu düşünün tedaviyi neden benim normal yollarla olmadı diye sorgulamak yerine bir fırsat bir armağan olarak görün olumsuz şeylere kulağınızı tıklayın ve Allahtan herşeyin hayırlısı isteyin dilerim hepinizin tedavileri hayırlısıyla olumlu bir şekilde sonuçlanır...

X