HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ben yapmayi dusunuyorum hatta cumartesi de yapabilirim ama idarar da çikmayip kanda çıkan da duydum hayırlısı ama pazar yapcam yaa

Ahh ... ben de söyledim Müdüre ama diğerleri
de öğrenir kesin

cnm hadi iğne işini hallettim hergün kan vermeye yada kontrole nasıl gidecegım benım iş yeri ve hastane uzak bir kaç saatlığıne izin alıp gidemem, artık raporla idare edecegım bu zamanda da zor rapor veriyorlar

ayy cnm inş birseyler yapacagım artık zaten transferım hemen olmayacak birkaç ay sonra olacak kontrollerıde yıllk ızın rapordu bir şekılde halledecegım inş

kızlar idrar testi için acele etmeyin, moraliniz bozulur o testler benim beta hcg 120 iken bile negatifi gösterdi zamanında

eğer illaki yapıcam dayanamıyorum diyorsanız erken gebelik testi alın fiyatı 25 tl ankarada almıştım ben, diğer 3 liralıklar dandik boşuna canınız sıkılmasın..

ewt cnm banada 150 gonal f yazdılar. Sizin kaçıncı denemeniz birde çok yumurta toplandı dedınız kaçı döllendi

Ooo.. 25 tl ... ne kadar ucuz.. bana gönüllü almanyaya kargolatacak olan var mi aranizda?
Almanyada erken gebelik testi 55 tlciiikkkk

ewt cnm banada 150 gonal f yazdılar. Sizin kaçıncı denemeniz birde çok yumurta toplandı dedınız kaçı döllendi
canım 8 tanesi döllendi, transfer edildi ve tuttu ama yaşamadı 6 haftalıkken kürtaj oldum. bu ikinci denememiz..

Ooo.. 25 tl ... ne kadar ucuz.. bana gönüllü almanyaya kargolatacak olan var mi aranizda?
Almanyada erken gebelik testi 55 tlciiikkkk

kuzumm ben kargolarım sana ama o burdan oraya gelene kadar sen doğurursun çocuğu

canım 8 tanesi döllendi, transfer edildi ve tuttu ama yaşamadı 6 haftalıkken kürtaj oldum. bu ikinci denememiz..

kuzumm ben kargolarım sana ama o burdan oraya gelene kadar sen doğurursun çocuğu
anladım cnm çok geçmiş olsun dondurulmuşun varmıydı? yane bu transferın dondurulmuş transfermı olacak... ben eğer fazla embriyo olursa donduracagım birdaha ilaç falan kullanmam daha iyi olur

Ahh ... ben de söyledim Müdüre ama diğerleri

de öğrenir kesin
Evet maalesef öğreniyorlar iâyerlerinde haber ağı geniş oluyor. Hicbir şeyi kafana takma önemli olan sensin senin sağlığın ve bebeğinin sana gelmesi ben önceki tedavimde çok kafama takmıştım işyerini izin almam falan çok sıkıntı oldu ama simdi umrumda değil en azından o zamanki kadar değil :) Önemli olan güzel sonuçlar almamız

anladım cnm çok geçmiş olsun dondurulmuşun varmıydı? yane bu transferın dondurulmuş transfermı olacak... ben eğer fazla embriyo olursa donduracagım birdaha ilaç falan kullanmam daha iyi olur
canım ben dondurtmadım hiç, doktor rezervin iyi dedi o yüzden dondurmayalım dedik.. bu defa kaliteli embriyo olursa dondururum imha ettirmem..

dolayısıyla dondurulmuş değil taze yumoş bunlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…